Jump to content

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ....


Νεφέλη
 Share

Recommended Posts

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

 

ΔΙΑΒΑΣΑ ΦΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΟΠΟΣ

ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

 

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΙΑ ΜΕΛΕΤΗ

ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ.

 

ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ

ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ.

 

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ

ΑΥΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΑ ΤΥΠΩΣΑ.

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΒΡΗΚΑ ΓΝΩΣΗ....

(ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

 

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ "Η ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ" ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΗ.

 

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΦΘΟΝΙΣΑΝ.... (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο καιρό θα υπάρχουν οι 2 προηγούμενες εκδόσεις online για κατέβασμα για αυτούς που νοσταλγούν "και" την παλιά καλή σελίδα..

 

Μην ξεχνάτε όμως ότι το πιο σωστό, δομημένο και κατανεμημένο υλικό βρήσκετε στην τρέχον σελίδα της Νεφέλης και των Συντακτών της..

 

;) :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αχ, αυτό το site ήταν το πρώτο πράγμα που μου έδειξε μια πόλυ αγαπημένη φίλη και με ώθησε να αρχίσω να ψάχνομαι. Δεν είχα ιδέα ότι στο ίντερνετ υπάρχει τόση ενημέρωση. :offtopic:

Χαίρομαι που την έχουν κρατήσει. Keep up the good work :23_30_109[1]:

And again off topic!

Αλλά μου αρέσει!!!!!!!!!!!!!!!!!! :first:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Χαίρομαι που είδα αυτή την σελίδα εκείνη, δυσαρεστήθηκα όταν έκλεισε. Να σαι καλά Νεφέλη που την Ξανάνοιξες. Αν και πραγματικά λείπουν κάποια πράγματα, το θυμάμαι γιατί τότε τα αποθήκευα όλα για να μπορώ να τα διαβάζω με την ησυχία μου στον υπολογιστή μου.

 

Πάντως χαίρομαι που την ξαναείδα αυτή την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν την ξανα-άνοιξε.. την είχα ανεβάσει παλιά όπως έχω και αρχείο με όλες της εκδόσεις αλλαγές από όλες τις σελίδες που έχει φτιάξει η Νεφέλη, μέχρι και από το 2000 από τα msn groups...

 

Παραθέτω ένα link για να κατεβάσετε όσοι την θέλετε στον δίσκο σας χωρίς internet..

http://homepages.pathfinder.gr/frank_nulle...eliqe_aug01.zip

(τρέξτε το index.html)

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τίποτα δεν χάνετε, όλο το παρελθόν ταξιδεύει παράλληλα με το παρόν, μόνο που κόπιες φορές δεν μπορούμε η δεν ξέρουμε πώς να το δούμε?

Η σελίδα υπέροχη με αρκετή εργασία και γνώση, μπράβο Νεφέλη

Edited by jimjim
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

εδώ χάρηκα εγώ που ξαναείδα το site αυτό ... πολύ χαίρομαι που το κράτησε και του έριξα μια ματιά όπως παλιά :clapping:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Στην παλια σελιδα παρατηρησα οτι σε καθε κεφαλαιο ειχες και μια επεξηγηση. Για παραδειγμα στον εσωτερισμο ελεγες να πως να ξεκινησει ενας αρχαριος, διαβαζοντας τα θεματα απο το πρωτο ως το τελευταιο

Αυτη η παλια σελιδα σου μου φανικε πολη χρησιμη στο να χρησιμοοποιησω την καινουρια

Link to comment
Share on other sites

Στην παλια σελιδα παρατηρησα οτι σε καθε κεφαλαιο ειχες και μια επεξηγηση. Για παραδειγμα στον εσωτερισμο ελεγες να πως να ξεκινησει ενας αρχαριος, διαβαζοντας τα θεματα απο το πρωτο ως το τελευταιο

Αυτη η παλια σελιδα σου μου φανικε πολη χρησιμη στο να χρησιμοοποιησω την καινουρια

Χμμμ... έχεις δίκιο. Μάλλον πρέπει να ξαναδιαμορφώσουμε με αυτή η λογική και την νέα ιστοσελίδα... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... έχεις δίκιο. Μάλλον πρέπει να ξαναδιαμορφώσουμε με αυτή η λογική και την νέα ιστοσελίδα... :unsure:

 

Αυτο ξαναπες το... Ετσι δινεις το ερεθισμα στους νεους να μυηθουν. Αλλα και το πως να μυηθουν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...