Jump to content

World of Warcraft


 Share

Recommended Posts

Διαθέτω προς πώληση την ευρωπαϊκή έκδοση του "World of Warcraft", αυθεντικό και όλο το πακέτο σύνδεσης (manual, cd code κλπ), στην τιμή των 30 e. Είναι σε άριστη κατάσταση, καθώς δεν έχουν περάσει ούτε 2 εβδομάδες από την ημέρα που το αγόρασα.

 

Όποιος από εσάς έχει απορίες ή θέλει να μάθει περισσότερα για την προσφορά, να μου απαντήσει εδώ.

 

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να αποκτήσει το παιχνίδι, να μου γράψει στην e-mail διεύθυνσή μου, για να κανονίσουμε τα διαδικαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Το προηγούμενο θέμα το διέγραψα. Το παρατάς το WoW ρε;

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι καταπληκτικό. Και σαν γραφικά, δράση αλλά και ατμόσφαιρα. Ο κύριος λόγος που θέλω να το πουλήσω είναι η "ενόχλησή" μου για οτιδήποτε multiplayer καθώς και η screwed up σύνδεσή μου, που δεν μου επιτρέπει να παίζω το παιχνίδι έτσι όπως θα ήθελα...

 

Οπότε...

 

:groupwave: "άλλος για τη βάρκα μας...!!"

 

 

(πρέπει βέβαια να ομολογήσω ότι έχω φάει κόλλημα με το Doom3. Πως μου ζητάς να ξεκολλήσω από την γλυκιά αίσθηση του αλυσσοπρίονου που ψεκάζει τα μυαλά του αντιπάλου στη μάπα σου?)

Link to comment
Share on other sites

Καημένο μου παιδί... Σε καταλαβαίνω, και αν το είχες βάλει νωρίτερα ίσως και να είχα καταφέρει να το πουλήσω σε ένα φίλο. Μην ανησυχείς για την σύνδεσή σου πάντως... Κι εγώ με 56κ είμαι αλλά παίζει το WoW μια χαρά. Θα το διαρεύσω πάντως αν ακόμα δεν το πούλησες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...