Jump to content

Περί Περιοδικών


Rafael
 Share

Recommended Posts

Άβατον??

~~~

. .

-

 

Χμμμ...

 

καλυτερα να κανεις test-read κατα τη γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

...Δεν είναι άσχημο! Μετά το Τρίτο Μάτι, νομίζω ότι είναι σχετικά έγκυρο... Τουλάχιστον σε σχέση με τα υπόλοιπα του είδους (βλ. mystery, ανεξήγητο κτλ)

:offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Με κάλυψε ο  Johnny Αν και πιστεύω πως το Τρίτο Μάτι είναι σαν την εκπομπή του Χαρδαβέλα.... :offtopic:  :4_9_15v[1]:

15472[/snapback]

Μη συγκρίνεις ανόμια πράγματα... Άλλο είναι ένα σοβαρό περιοδικό με ενδιαφέροντα θέματα και άλλο είναι ένα.....τσίρκο!!! :smilewink: :lol:

 

...βέβαια έχουμε ξεφύγει τελείως :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Με κάλυψε ο  Johnny Αν και πιστεύω πως το Τρίτο Μάτι είναι σαν την εκπομπή του Χαρδαβέλα.... :offtopic:  :4_9_15v[1]:

15472[/snapback]

Μη συγκρίνεις ανόμια πράγματα... Άλλο είναι ένα σοβαρό περιοδικό με ενδιαφέροντα θέματα και άλλο είναι ένα.....τσίρκο!!! :smilewink: :lol:

 

...βέβαια έχουμε ξεφύγει τελείως :offtopic:

15510[/snapback]

 

Την τελεύταια φορά που πήρα το εν λόγω περιοδικό ήταν Τσίρκο... Μετά σταμάτησα

Παρακαλώ κάποιον να συνεχίσει τη συζήτηση με το σωστό θέμα όχι με σύγκριση τσίρκων γιατί θα δημιουργηθεί ένα τσίρκο Μεντράνο.

 

Μιχαήλ

 

Τσίρκο σε τσίρκο θα καταντήσουμε μαιμούδες

Link to comment
Share on other sites

Το λάθος που κάνουν πολλοί άνθρωποι είναι να κρίνουν ένα ολόκληρο περιοδικό από ένα άρθρο ή από μια θέση... Έχει τύχει ας πούμε να δω στο strange ή στο ανεξήγητο ένα άρθρο που είναι καταπληκτικό αλλά το αμέσως επόμενο είναι για λύπιση...

Καλό είναι λοιπόν να μην κρίνουμε ένα περιοδικό από ένα θέμα ή, χειρότερα, από έναν τίτλο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συνεχίσω να υποστηρίζω το Ανεξήγητο καθότι είναι το μόνο που δεν ασχολείται με θέματα τύπου "στοιχιωμένα σπίτια στην Κέρκυρα", "το κάστρο με τα φαντάσματα", "το ακέφαλο φάντασμα της λίμνης", κλπ κλπ....

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συνεχίσω να υποστηρίζω το Ανεξήγητο καθότι είναι το μόνο που δεν ασχολείται με θέματα τύπου "στοιχιωμένα σπίτια στην Κέρκυρα", "το κάστρο με τα φαντάσματα", "το ακέφαλο φάντασμα της λίμνης", κλπ κλπ....

 

:rolleyes:

15852[/snapback]

Ανεξήγητο Νο 203, Σεπτέμβριος 2005 (αυτό που έτυχε να έχω μπροστά μου τώρα), άρθρο: "Στοιχειωμένα σπίτια στην Ελλάδα"!

Είπες κάτι? :018bleh::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τελευταία έχει μπει και αυτό στον χορό των φαντασμάτων... :rolleyes:

Τα παλιά τεύχη όμως του 80 και 90 ήταν πιο σοβαρά..

 

Αμέσως να με κατηγορήσεις!! κακέ! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...