Jump to content

Γητέματα για μοντέρνες γυναίκες


Sabrina
 Share

Recommended Posts

Ήμουν σήμερα το πρωί σε ένα συνηθισμένο και απλό βιβλιοπωλειο και όπως κοιτούσα έπεσε το μάτι μου σε ένα βιβλίο από τις εκδόσεις Κοχλίας το "Γητέματα για μοντέρνες γυναίκες"...

Το έχει κανένας υπόψιν του; Και αν ναι κατα πόσο αξιόπιστο είναι; Ή απλά υπάρχει για να πουλάει;

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν σήμερα το πρωί σε ένα συνηθισμένο και απλό βιβλιοπωλειο και όπως κοιτούσα έπεσε το μάτι μου σε ένα βιβλίο από τις εκδόσεις Κοχλίας το "Γητέματα για μοντέρνες γυναίκες"...

Το έχει κανένας υπόψιν του; Και αν ναι κατα πόσο αξιόπιστο είναι; Ή απλά υπάρχει για να πουλάει;

 

 

Καλό θα ηταν να έβγαζες από μόνη σου αυτό το συμπέρασμα (για το αν ειναι αξιόπιστο ή οχι) Διοτι μπορει καποιος να σου πει οτι ειναι αξιόπιστο ενώ στη πραγματικότητα να κρίνει με λάθος κριτήρια και να σε παρασείρει. Καλό είναι ότι διαβαζουμε να το διαβαζουμε απλά για να ακούσουμε και τη γνώμη του συγγραφέα και ταυτόχρονα να κρινουμε αμα είναι όντος σωστά αυτά που λέει και ειναι σύμφωνα με τα πιστεύω μας και τις γνώσεις μας, οπότε μπορουμε να τα ασπαστούμε, ή βρίσκεται σε λάθος συμπεράσματα.

 

 

happy reading :)

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν σήμερα το πρωί σε ένα συνηθισμένο και απλό βιβλιοπωλειο και όπως κοιτούσα έπεσε το μάτι μου σε ένα βιβλίο από τις εκδόσεις Κοχλίας το "Γητέματα για μοντέρνες γυναίκες"...

Το έχει κανένας υπόψιν του; Και αν ναι κατα πόσο αξιόπιστο είναι; Ή απλά υπάρχει για να πουλάει;

 

 

Το έχω εγώ. Είναι απλά ένα χαριτωμένο βιβλίο και τίποτε παραπάνω. Απο αξιοπιστία ............. δεν θα το έλεγα ότι έχει. Αν θέλεις να περάσεις ευχάριστα την ώρα σου νομίζω ότι είναι ότι πρέπει. :):):)

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο δεν το ξερω.. αλλα σε προσφατη επισκεψη μου σε καταστημα καλυντικων, στο τμημα βιβλιοπωλειου βρηκα διαφορα τετοια βιβλια.. Ερωτικες γητειες, φιλτρα για τον ερωτα, αποκρυφισμος απο το Α στο Ω, βοτανα και ευτυχια (!) ( αυτο ειμαι περιεργη να το δω πιο αναλυτικα!!!).

 

Τωρα για το συγκεκριμενο βιβλιο.. υποψιαζομαι οτι θα ειναι ενα soft manual με απλες συνταγες (!) για εμας τις business woman ( :018bleh: ) με απλα υλικα για να μην τρεχουμε στα βουνα και στα λαγκαδια για να βρουμε ενα βοτανο!!!!! :angel: :D

Link to comment
Share on other sites

το έχω, αλλά δεν είναι κάτι που να σου προσφέρει πολλά.... δεν το είχα ποτέ σε υπόληψη αλλά ως ένα φιλολογικό ανάγνωσμα.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...