Jump to content

Προτεινόμενα CD


Morgainne
 Share

Recommended Posts

Για την Morgainne που διαβασα ότι ακούει dead can dance δεν ξέρω αν έχει ακούσει καθόλου Current 93 αλλά αν δεν έχει ακούσει ας το ψάξει αξίζουν πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Για την Morgainne που διαβασα ότι ακούει dead can dance δεν ξέρω αν έχει ακούσει καθόλου Current 93 αλλά αν δεν έχει ακούσει ας το ψάξει αξίζουν πάρα πολύ.

 

Όχι, δεν έχω ακούσει, αλλά μιας και το είπες θα το ψάξω!! Thanks!!! :cheerful: :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

νομιζω στους περισσοτερους εδω θα αρεζαν οι The Moon And The Nightspirit παιζουν μια μίξη pagan/folk μουσικής....

 

pic11.jpg

 

 

λογω του οτι ειναι εξαιρετικα δυσευρετοι οποιος ενδιαφέρεται μπορει να μου το πει ετσι ώστε να το ανεβάσω καπου για να μπορέσει να το κατεβάσει :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δυστυχώς δεν εξαρτάται απο εμένα :( αν το αρχείο κατεβαστεί αρκετες φορές το κρατουν για αρκετο καιρο ...αν δεν κατεβαστει το σβήνουν νομίζω μετα απο 20 ημέρες...........

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κι εγώ το νέο Cd των Διάφανων Κρίνων Ο Γύρος της Μέρας σε 80 κόσμους. Ωραία χαλαρωτική μουσική χ. στίχους που σε ταξιδεύει σε άλλους κόσμους με κομμάτια άλλα χαλαρά και άλλα λίγο πιο γρήγορα.

Το Cd συνοδεύεται από βιβλιαράκι με όλους τους στίχους των Κρίνων και ανέκδοτα κειμενάκια.

ΆΒΑΤΟΝ ακούει κανείς γιατί κάπου τους πήρε το μάτι μου αλλά δεν ξέρω τι βιολί βαράνε...

 

 

Μιχαηλ

Link to comment
Share on other sites

νομιζω στους περισσοτερους εδω θα αρεζαν οι The Moon And The Nightspirit παιζουν μια μίξη pagan/folk μουσικής....

 

pic11.jpg

 

 

λογω του οτι ειναι εξαιρετικα δυσευρετοι οποιος ενδιαφέρεται μπορει να μου το πει ετσι ώστε να το ανεβάσω καπου για να μπορέσει να το κατεβάσει :)

 

 

Πολύ καλός ήχος και όλα τα κομμάτια είναι πολύ καλά από την αρχή εως το τέλος!

 

Έχουν βγάλει άλλους δίσκους;

Link to comment
Share on other sites

Nemethon, ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!

 

:wow: :wow: :wow:

 

Άλλα εχουν???????

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και εγώ, όντως πολύ καλό και θυμίζει έντονα Μακενιτ

Με PSTN μου πήρε κανένα 3ωρο.. :crying:

Τι γλώσσα τραγουδάνε? Νομίζω πως δεν είναι αγγλικά..

 

Να είσαι καλά Nemethon.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια πρόταση για CD!!!!!

 

The Chronicles of Narnia - Original Soundtrack

Μόλις το κατέβασα και είναι ΦΟΒΕΡΟ!!!

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω στους περισσοτερους εδω θα αρεζαν οι The Moon And The Nightspirit παιζουν μια μίξη pagan/folk μουσικής....

 

pic11.jpg

 

 

λογω του οτι ειναι εξαιρετικα δυσευρετοι οποιος ενδιαφέρεται μπορει να μου το πει ετσι ώστε να το ανεβάσω καπου για να μπορέσει να το κατεβάσει :)

και που λες μου ψιλοαρεσαν,βαζω να με νανουρισει και στο secret path(4 κοματι) νιωθω να πνιγομαι(μαλλον παθητικα)...δε τρελαθηκα απο αυτη την εμπειρια...

 

 

μετα εβαλα να παιζει αυτο

 

dfx1cd004_b.jpg

 

κ ηρεμησα

Η Ακομα καλυτερα

twi1cd925_b.jpg

κ ΦΥΣΙΚΑ twi1cd024_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...