Jump to content

Ο Άγγελος μου!


medussa
 Share

Recommended Posts

Χρησιμοποιώ μόνο "Home made" ξορκια και τεχνικές που δημιουργώ. Η μικρή μου εμπειρία και έρευνα

μου λεέι ότι πολλά απο τα ξόρκια και τις τελετές επίκλησεις που υπάρχουν είναι γεμάτα παγίδες..

 

Άλλωστε είνια πολύ ωραίο να έχεις αποτέλεσμα βασισμένο εξ' ολοκλήρου επάνω σου, λίγο δύσκολο μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να κάνω κι εγώ μια σκέψη,

Σίγουρα θα του έχεις ζητήσει να σου φανερωθεί (αν δεν το έχεις κάνει, δοκίμασε το, δεν χάνεις τίποτα), άρα το ότι δεν σου εμφανίζετε μήπως λέει κάτι;

Ίσως πρέπει να ωριμάσει περισσότερο η σχέση μεταξύ σας; Γιατί να τον εξαναγκάσεις (ίσως) να σου φανερωθεί μέσω μίας επίκλησης;

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ μόνο "Home made" ξορκια και τεχνικές που δημιουργώ. Η μικρή μου εμπειρία και έρευνα

μου λεέι ότι πολλά απο τα ξόρκια και τις τελετές επίκλησεις που υπάρχουν είναι γεμάτα παγίδες..

 

Άλλωστε είνια πολύ ωραίο να έχεις αποτέλεσμα βασισμένο εξ' ολοκλήρου επάνω σου, λίγο δύσκολο μόνο!

 

 

ναι τα ετοιματζιδικα ειναι και αναποτελεσματικα και επικυνδινα ομως ισως βγαινω :offtopic: αλλα αναρτηθηκαμε τι ειναι ο φυλακας αγγελος??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προσπάθησε καλύτερα να προσευχηθείς και να αιτηθείς να σου παρουσιαστεί στον

ύπνο σου. Εάν το καταφέρεις αυτό, τότε ίσως και να γίνει αυτό που ζητάς...

Συμφωνώ... έτσι το ζήτησα και εγώ και τον είδα στον ύπνο μου το ίδιο βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το look τους και ότι η δεύτερη, η πιο χαλαρή μου είπε ότι είναι αδελφές, μου είπε το όνομα της, τετρασύλλαβο, ξεκινούσε από Λ και τελείωνε σε Θ (κουλό να μη θυμάμαι το όνομα και να θυμάμαι τα γράμματα, το ξέρω παρότι το επανέλαβα πολλές φορές με σκοπό να το θυμάμαι το πρωί σε αυτή τη φάση που ήμουν μεταξύ ασυνείδητου και συνειδητού) και μου έδωσε την άδεια να την φωνάξω όποτε θέλω.

 

 

Lilith ... ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lilith ... ? :blink:

 

Δε νομίζω ότι θα ?μπαινε στον κόπο η Lilith να ασχοληθεί με την ταπεινή της κόρη (η υπογράφουσα). Όχι δεν ήταν Lilith. Εξάλλου θα ξυπνούσα από το σοκ και θα το θυμόμουν σίγουρα. :blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε καλύτερα να προσευχηθείς και να αιτηθείς να σου παρουσιαστεί στον

ύπνο σου. Εάν το καταφέρεις αυτό, τότε ίσως και να γίνει αυτό που ζητάς...

Συμφωνώ... έτσι το ζήτησα και εγώ και τον είδα στον ύπνο μου το ίδιο βράδυ.

 

 

Μηπως απλα υπεβαλλες τον εαυτό σου στην ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

Έ όχι και κόρη της Λίλιθ!!

Μην υποβιβάζεις τόσο τον εαυτό σου! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιοι τρόποι, άμα εσύ πιστεύεις ότι θα τον δεις ίσως η αυθυποβολή να ήταν το πρώτο συστατικό στοιχείο! Όπως έξυπνα λέει και η Νεφέλη στο θέμα των σκεπτομορφών (υπάρχει αντίστοιχο θέμα στην σελίδα των σοφών) η αγάπη που μας δένει με κάποια άτομα, (μητρική προς παιδί, κ.ο.κ.) δημιουργεί ένα 'φύλακα άγγελο' σκεπτομορφή που μας ακολουθεί και μας προστατεύει...

 

 

Έχω μια χαζή ερώτηση. Αυτό μπορεί να γίνει και με ζώα? Πχ στην περίπτωση που δεν υπάρχει τόσο ισχυρός δεσμός μητέρας-παιδιού? Δηλαδή με ένα σκύλο που το έχεις χρόνια η γάτα? (σας είπα είναι χαζή ερώτηση) :(

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ μόνο "Home made" ξορκια και τεχνικές που δημιουργώ. Η μικρή μου εμπειρία και έρευνα

μου λεέι ότι πολλά απο τα ξόρκια και τις τελετές επίκλησεις που υπάρχουν είναι γεμάτα παγίδες..

 

Άλλωστε είνια πολύ ωραίο να έχεις αποτέλεσμα βασισμένο εξ' ολοκλήρου επάνω σου, λίγο δύσκολο μόνο!

Το ξέρω ότι είμαι :offtopic: αλλά βαριέμαι τα home made ξόρκια.Ακολουθώ το σύστημα του Αμπραμελίν(κατα τη γνώμη μου ο μεγαλύτερος μάγος που υπήρξε ποτέ :worthy: ) είναι ο αγαπημένος μου(άλλωστε το προδίδει και η υπογραφή μου)

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ μόνο "Home made" ξορκια και τεχνικές που δημιουργώ. Η μικρή μου εμπειρία και έρευνα

μου λεέι ότι πολλά απο τα ξόρκια και τις τελετές επίκλησεις που υπάρχουν είναι γεμάτα παγίδες..

 

Άλλωστε είνια πολύ ωραίο να έχεις αποτέλεσμα βασισμένο εξ' ολοκλήρου επάνω σου, λίγο δύσκολο μόνο!

Το ξέρω ότι είμαι :offtopic: αλλά βαριέμαι τα home made ξόρκια.Ακολουθώ το σύστημα του Αμπραμελίν(κατα τη γνώμη μου ο μεγαλύτερος μάγος που υπήρξε ποτέ :worthy: ) είναι ο αγαπημένος μου(άλλωστε το προδίδει και η υπογραφή μου)

 

:clapping: εννοεις συστημα επικλησης του φυλακα αγγελου?ε? :unsure: ο κροουλι ελεγε οτι ηταν επικυνδινο γιατι???

 

Μηπως απλα υπεβαλλες τον εαυτό σου στην ιδέα???

 

Γιατί είναι απίθανο να μου έκανε τη χάρη?

 

 

οχι καθολου απιθανο απλα ρωτησα συγγνωμη ε? :019blush: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...