Jump to content

Wicca Tradition


Recommended Posts

δεν εχω προβλημα με τη wicca ουτε με καμια wicca, αλλα πολλα site σημερα προσφερουν δωρεαν δημιουργια foroum, αρκετα ευχρηστη και ευκολη τοσο στη κατασκευη οσο και στη χρηση. δε χρειαζεται ιδιαιτερες γνωσεις δηλαδη :019blush:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα με τη wicca ουτε με καμια wicca, αλλα πολλα site σημερα προσφερουν δωρεαν δημιουργια foroum, αρκετα ευχρηστη και ευκολη τοσο στη κατασκευη οσο και στη χρηση. δε χρειαζεται ιδιαιτερες γνωσεις δηλαδη :019blush:

:offtopic: αλλά ποιές σελίδες είναι αυτές??

Link to comment
Share on other sites

η μια ειναι η bravenet. τη ξερω απο παλια. σιγουρα θα υπαρχουν 10αδες ακομη. παντος. αφου ειναι τσαμπα, δε θα εχουν αρκετα καλη ποιοτητα οπως εχει το αβαπτιστο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest cryogenesi

Εγω δεν είμαι wicca κτλ 8α επιθυμούσα και θα χαιρόμουν ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ “wicca trad” αν με πρόσθετες στο msn διότι εγώ προσπάθησα και μου ήρθε “μήνυμα σφάλματος” για να ανταλλάξουμε απόψεις .Η αν κάποιος από τους αναγνώστες αυτού του μηνύματος, γνωρίζει κάτι περισσότερο παρακαλώ θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε κάτι παραπάνω για την “θρησκεία” αυτή η το τί αντιπροσωπεύει, και αν είναι δύσκολο να γίνει μέσο “ανοιχτής συζήτησης (φορουμ)” μπορούμε να συζητήσουμε μέσω “MSN”. “cryogenesi@hotmail.com “

Link to comment
Share on other sites

Πολυ υποπτο αυτο ετσι στα ξαφνικα με μονο 4(νομιζω τοσα) ποστ στο φορουμ και με τετοιο σκοπο .

Χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :hm::insane::nono::015annoyed: :nocoment: :nocoment: :nocoment: :redcard:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολυ υποπτο αυτο ετσι στα ξαφνικα με μονο 4(νομιζω τοσα) ποστ στο φορουμ και με τετοιο σκοπο .

Χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :hm::insane::nono::015annoyed: :nocoment: :nocoment: :nocoment: :redcard:

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και γω!! :clapping:Που είναι ο Wicca trad??????????????????? :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ υποπτο αυτο ετσι στα ξαφνικα με μονο 4(νομιζω τοσα) ποστ στο φορουμ και με τετοιο σκοπο .

Χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :hm::insane::nono::015annoyed: :nocoment: :nocoment: :nocoment: :redcard:

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και γω!! :clapping:Που είναι ο Wicca trad??????????????????? :whistling::whistling:

ε βεβαια ηλθον ειδον και απηλθον!!! :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

:015annoyed::015annoyed: ΓΡΟΥΜΦ!!!@@@
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το θέμα είναι τι ακριβώς ήθελε ή τι ακριβώς έψαχνε :015annoyed::unsure::whistling:

 

ίσως να ήταν κάποιο "τεστ"... για τους κανονισμούς εννοώ....

Link to comment
Share on other sites

παίζει να ήταν ο δημιουργός του πρώτου coven των wicca....

πρέπει να συνεργάζεται με σχολές

 

 

πάντως κάτι βρωμάει στο βασίλειο της .....Mordor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...