Jump to content

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ!!


Νεφέλη
 Share

Recommended Posts

Guest A_s_s_a_s_s_i_n

Χαχαχαχαχα

 

Καλωσόρισες A_s_s_a_s_s_i_n!!!

 

Ήδη σε συμπάθησα!!!!

 

Να ΄σαι καλά "Αρχάγγελε" :smilewink: .

 

Καλού-κακού πάντως, εδω link removed υπάρχει ένα πολύ καλό ελληνικό λεξικό! :whistling:

 

EDIT: Καλό το λινκ αλλά δυστυχώς παράνομο και έπρεπε να αφαιρεθεί. Στην περίπτωση που κάνω κάποιο λάθος στείλε μου ένα πμ ;-)

Edited by Αυγερινός
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να 'με και γω λοιπόν. Εδω και 2 μήνες σας ανακάλυψα και σήμερα αποφάσισα να κάνω το μεγάλο βήμα!!!

 

Μπορώ να πω πως ξαφνιάστηκα όταν έμαθα πως υπάρχει αυτό το site με βάση την μαγεία και την σοφία και μάλιστα στα ελληνικά!! έχετε κάνει πραγματικά φοβερή δουλειά! :clapping::worthy: Και δεν το λέω για να καλοπιάσω, αλλά γιατί όντως είναι μεγάλη υπόθεση να συγκεντρώσεις σε ένα site τα πάντα γύρο από την σοφία.

 

Κάθε φορά που διαβάζω ένα άρθρο σας με βάζετε σε διάφορες σκέψεις και προβληματισμούς. Τελικά όσο προσπαθείς να απαντήσεις στις ερωτήσεις του εαυτού σου τόσο αυτές αυξάνονται :nocoment:

 

και αφού έκανα το πρώτο μου ποστ καιρός να σας διαβάσω λιγάκι!!! ^_^:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Προμηθέας

Καλησπέρα και από μένα...

Πραγματικά το site είναι εκπληκτικό, έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά! :smilewink:

Χαίρομαι ιδιαίτερα που υπάρχουν τέτοια ελληνικά communities, νόμιζα πώς το μόνο forum που αφορούσε μεταφυσικά θέματα ήταν το esoterica. Αλλά μετά από λίγη ανάγνωση, έχω την εντύπωση ότι το επίπεδο εδώ είναι υψηλότερο...

Προσωπικά δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία σε θέματα μαγείας και αποκρυφισμού, αλλά μου αρέσει να ασχολούμαι και να διαβάζω γι'αυτά, άλλωστε είμαι πεπεισμένος ότι όλα αυτά υπάρχουν!

Τώρα ξεκινάω το διάβασμα! :)

Link to comment
Share on other sites

Pain_Illusions, ritsa, larimar, Hsien, Απήδαρος, XENIA, micro, lygophilia καλώς ήρθατε! :welcome:

 

balrog, Προμηθέα, να 'στε καλά παιδιά για τα καλά σας λόγια, καλώς ήρθατε και... σαν στο σπίτι σας! ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας σε όλους. Ωραίο site και forum, ενδιαφέροντα θέματα και συζητήσεις κάποιου επιπέδου.

 

Μπορεί να μη συμμετέχω πολύ λόγω έλλειψης χρόνου (εκτός κι αν παρασυρθώ, κάτι πολύ, πολύ πιθανόν :) ), αλλά θα σας διαβάζω όσο μπορώ.

 

Seth

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήλθες Seth στο forum μας!

Υπάρχουν αρκετά πράγματα που συζητιούνται και μάλιστα σε εντελώς διαφορετικές κατηγορίες μεταξύ τους, οπότε feel free to post ;-)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε PunchingBag, Seth, Little_witch, avadon, Ginger, Gogo, Nyx, kelli, bower, eXisTenZ, TraNquiLLiTy, Προμηθέας, lygophilia, micro, XENIA, Απήδαρος, balrog, Hsien, larimar, ritsa, Pain_Illusions :welcome:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλώς σας βρήκα!

Μόλις σήμερα ανακάλυψα αυτό το thread ( :headb: :headb: :headb: ).

 

Χαίρομαι που βρήκα ένα μέρος με τόσο ωραία θέματα και συζητήσεις τέοιου επιπέδου (και δεν εννοώ μόνο από θέμα γνώσεων, αλλά και σεβασμού που δείχνει ο καθένας στην άποψη του άλλου). Συγχαρητήρια.

 

Ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας. :019blush:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ειμαρμένη

Ναι! Τελικά εδώ λέμε γεια...Το βρήκα λοιπόν!

Καλώς σας βρήκα και πολύ χαίρομαι... Την ήξερα από γνωστούς την ύπαρξη της γωνιάς, η έλλειψη χρόνου όμως (και σύνδεσης) μόλις μου επέτρεψε να έρθω και προσωπικά... Δεν ξέρω πόσο συχνά θα καταφέρνω να γράφω, όμως είναι συμπαθητικά εδώ, οπότε θα το προσπαθώ.

Να είστε όλοι καλά, keep up the good job :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε spiritwithin, SUNLIGHT, Ροδάμα, anny, PR24, Slayerized, Adanar, dream, marianthi, gerolykos_mc, anastart9, protsa, ΡΟΖΕΤΑ, darkness, kolokasi, ekati, Tatiana88, Ingmar, mariaLena, marial, lela, viky, sourloulou, Ειμαρμένη, Ariadne, aris1000, Dream_er, Julianus, melina., Talamasca, vasilikos :welcome:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Γειά σας!!!!!

Ο πρώην Nirnaeth επιστρέφει ανανεωμένος μετά από ενα μεγάλο χρονικό διάστημα και χαίρομαι που το forum έχει αναπτυχθεί τόσο.

Προς το παρόν δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο.Τα λέμε μέσα στα υπόλοιπα θέματα του forum.Καλή συνέχεια στην αναζήτηση σε ολους μας.

Edited by nirgalan
Link to comment
Share on other sites

τελικά εδώ λέμε γειά!! το βρήκα επιτέλους.

 

Χαίρομαι πάρα πολύ που βρήκα ανθρώπος σαν και εσάς να μοιραστούμε σκέψεις απόψεις και συναισθήματα. Να είστε πάντα καλά!!

Θα χαρώ πάρα πολύ να ενταχθώ στην παρέα σας και να αποκτήσω γνώσεις από τους σοφότερους και να βοηθήσω όσο μπορώ τους νεότερους

 

φιλία πολλά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...