Jump to content

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ!!


Νεφέλη
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
:witch: Here I am τι νομίσατε δεν θα εμφανιζόμουν, ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ. Άργησα να εμφανιστώ, είμαι σίγουρη ότι έλειψα σε πολλούς ;) ΟΚ δεν θέλησα να τους αφήσω με το σύνδρομο της Σαμπρινοστέρησης :whistling: ,καινούργιος όρος αυτός, και έτσι μπήκα και ριζώνω για τα καλά. Μόνο που δεν ξέρω για τη συχνότητα των εμφανήσεων μου γιατί έχω και πολύ δουλεία και πολλά τρεξίματα. Βλέπετε ο καινούργιος χρόνος θα με βρει στη Σουηδία και αυτή τη φορά υα ρίξω μαύρη πέτρα πίσω μου. Καλορίζικο και χωρίς τα προηγούμενα σχετικά. Φιλάκια. νά'στε όλοι και όλες καλά. :gleam:
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήλθες Σαμπρίνα στο νέο μας forum. Μολονότι τα κτητικά πείραξαν κάποιον..

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

:o Νεφέλη που είναι το πλακάτ μου, :crying: έλα καλή μου θέλω κι'εγώ πλακάτ. Σ'ευχαριστώ Αυγερινέ για το καλωσόρισμα. Κτητικά :blink: Ποιά κτητικά; :whistling: Εγκο ντεν καταλαβαίνει αγκάπη μου. :angel: Και φυσικά το Ζωοφόρο ΦΩΣ πάντα θα λάμπει για να μη καίτε άδικα κεράκια. :cheerful:
Link to comment
Share on other sites

Είδες Νεφέλη μου, μια στιγμή είπες να ξεκουραστείς η γυνή, κι αμέσως διαμαρτυρίες.... :D "Επανόρθωσες" εις τριπλούν βέβαια... :cheerful:

Ορίστε Sabrinaκι, ευχαριστημένη τώρα!? Κανείς άλλος δεν είχε τόσα πλακάτ!!! :cheerful: Καλωσόρισες κι από μένα κούκλα μου. Μου είχε λείψει η διαδικτυακή σου παρουσία.

Μα την Κυρά την Αφροδίτη, θα έλεγε κανείς ότι είσαι χτυπημένος από τα βέλη του φτερωτού γιού της rasputin... Τόσο καιρό είχες να φανείς, μόλις όμως έσκασε μύτη η νεραϊδούλα μας, τσουπ, κι εσύ με τα κεράκια σου.... Διακρίνω μια λαχτάρα και λίγο από bitter.... ελπίζω να μην εξομολογήθηκες και σε απέρριψε ήδη!!! :angel:

Έχοντας όμως καλή μνήμη και με την πεποίθηση ότι εκφράζω ευσεβείς πόθους και άλλων πλείστων μελών, θα ευχόμουν να μην αρχίσεις να της την πέφτεις όπου τη βρεις ακόμα δε μπήκε...

:stopthewar:

 

Φιλάκια προς όλες τις κατευθύνσεις!!! :witch:

Link to comment
Share on other sites

Μα την Κυρά την Αφροδίτη, θα έλεγε κανείς ότι είσαι χτυπημένος από τα βέλη του φτερωτού γιού της rasputin...

χο χο..! λοιπον ειπαμε, χρειαζομαι ψυχολογο αλλα δεν εννοουσα κατι τετοιο...

 

και ενταξει μπορει να μη την υποδεχτηκα οπως της αξιζει(...) πιστευω ομως οτι στο μελλον θα μου δωθουν κι'αλλες ευκαιριες...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλώς σας βρήκα Seirios... :)

Link to comment
Share on other sites

Εάν την θες βάλε το εξής στην υπογραφή σου:

 

vipersig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...