Jump to content

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ!!


Νεφέλη
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μολις σήμερα διάβασα για το καλοσωρισμα και σας ευχαριστώ,γενικά απο το λίγο που εχω ασχοληθεί το site εχει πολύ ενδειαφέρον ευχαριστώ που με δεχθήκατε και ελπίζω και εγώ να μπώ στην όμορφη παρέα σας

Link to comment
Share on other sites

zoso, GoblinKing, dreamer, Aiolos, Narcissa, stella, kirki, ΜΟΡΦΕΑΣ :welcome:

Νεφέλη,

σ' ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα! :019blush:

Καλώς σας βρήκα όλους παιδιά, κι εύχομαι να κάνουμε ωραία παρεούλα στο forum (και από κοντά σε κάποιες συναντήσεις), και όμορφες συζητήσεις.

Ομολογώ ότι εκτός από νέος στο Αβάπτιστο είμαι και νέος γενικότερα στον χώρο. Έχω εντυπωσιαστεί με κάποια θέματα που έχω διαβάσει και θέλω να ασχοληθώ περισσότερο. Διάθεση για μάθηση υπάρχει και ήδη έχω στην κατοχή μου κάποια από τα προτεινόμενα βιβλία. Επίσης θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου στην ομάδα συντονιστών για το υπέροχο forum που έχετε δημιουργήσει! :clapping:

KEEP GOING!!!

Link to comment
Share on other sites

καλος σε βρηκαμε Νικο Καραμπελα. ετοιμασου για διαβασμα (χιχι) και μετα να εξηγησουμε τη φωτογραφια που εχεις σαν avatar :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

για τα αγροφλυγικα πιστευω οτι με εχει καλυψει ο Carl Sagan τουλαχιστον εγω ικανοποιηθικα με την εξηγηση του, οσο για διαβασμα πραγματικα το λατρευω , τουλαχιστον αν διαβαζω πραγματα που μου αρεσει να διαβαζω (γιατι στο σχολειο δε διαβαζα και πολλα μαθηματα με ορεξη :018bleh: )

Link to comment
Share on other sites

για τα αγροφλυγικα πιστευω οτι με εχει καλυψει ο Carl Sagan τουλαχιστον εγω ικανοποιηθικα με την εξηγηση του, οσο για διαβασμα πραγματικα το λατρευω , τουλαχιστον αν διαβαζω πραγματα που μου αρεσει να διαβαζω (γιατι στο σχολειο δε διαβαζα και πολλα μαθηματα με ορεξη :018bleh: )

γιατι μου θυμηζει καποιον.. αλλα ποιον.... δε μπορω να καταλαβω.... χεχεχεεε :)

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που η φίλη μου Νεφέλη δεν πρόλαβε να με καλωσορίσει μέσα απο το Φόρουμ, καλώς σας βρήκα, έχετε κάνει μια αξιόλογη προσπάθεια (σε σχέση με το παρελθόν θα έλεγα μέρα με την νύχτα), χαρά στο κουράγιο σας (που πρέπει να είναι μεγάλο) και ευχαριστώ δια την πρόσκληση ( παρόλο που ως γνωστόν είμαι δογματικός, ισχυρογνώμων, απόλυτος, κτλ). Καλά να πάθετε :blblbl: ...

 

Υ.Γ. που είναι ο Speedy? :headb:

Link to comment
Share on other sites

Mia, FARAO, N.Bestgirl, lila, telemachus, KOUTSOUNELOS, drDEE, xeiron, alligator, nitro912gr, Σωτηρης, twilight :welcome:

 

 

 

...Κι ένα special ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ στο φιλαράκι τον Αλέξανδρο... που άργησε λιγάκι να μας έρθει, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ :018bleh: :cheerful:

 

Υ.Γ. Ο Speedy κάπου εδώ τριγυρνάει, μην αγχώνεσαι ^_^

Link to comment
Share on other sites

Νεφέλη, σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα (αν δείτε και κανένα ορθογραφικό λαθάκι... ε... δεν χάθηκε και ο κόσμος... ε;;; :018bleh: ) και χαίρομαι κι εγώ που συμμετέχω σε αυτό το forum και βρίσκομαι εδώ μαζί σας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...