Jump to content

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ!!


Νεφέλη
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Σαν μελος του Αβαπτιστου εχω να πω κι εγω κατι στα πιο καινουργια μελη αλλα και σ αυτα που εχουν ηδη λογαριασμο αλλα δεν τα εχουμε γνωρισει καλυτερα :004happyfae:

 

Συμετεχετε guys! :groupwave:

 

Δεν ειναι μονο κοτσομπολια-ξεκατινιαματα και καφεδες η ζωη..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ! :lol:

 

Πως?Μαθαινοντας,συζητωντας,αναζητωντας και απορωντας για θεματα που καποιοι λενε "Οχ αδερφε μου...μουφ...ασε με ησυχο...δεν με νοιαζει.... :sleep: "

 

 

Ευχαριστω -_-

 

 

 

 

(Αχ...ξαλαφρωσα :004ballon: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλώς σας βρήκα λοιπον. Να σας επαινέσω για την καταπληκτική δουλειά που έχετε κάνει ως τώρα! :worthy::clapping:

Τα θέματα αυτά έλειπαν από τον ελληνικό χώρο. Παρακολουθούσα καιρό το site αλλά πριν λίγες μέρες συνειδητοποίησα την ύπαρξη του forum.

 

Ελπίζω κάποια μέρα να μπορέσω να σας γνωρίσω κι από κοντά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:) na kserete oti ego mpaino spania edo (as einai kala i sindesi mou :headb: )

anyway...ki epidi den ta poli ksero edo mipos ligi boitheia??

geia sou manstredin!!!!!!!!!kses poia eimai?

Link to comment
Share on other sites

ki epidi den ta poli ksero edo mipos ligi boitheia??

 

Καλώστηνα κι ας άργησε :cheerful:

 

Τι βοήθεια χριάζεσαι;

 

 

 

Σημείωση: παρακαλούμε να αποφεύγεται η χρήση greeklish. Είμαστε Έλληνες, έχουμε μια από τις ομορφότερες και αρχαιότερες γλώσσες του κόσμου κι οφείλουμε να την τιμούμε! :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

{HDM}aesahaeetr και qwe :welcome:

 

 

Alisaxnh,

πήγαινε στο Προσωπικό προφίλ, στην επιλογή Επεξεργασία ρυθμίσεων Εικονιδίου.

Εκεί μπορείς: είτε να επιλέξεις ένα άβαταρ από μία εικονοθήκη μας, είτε να δώσεις τη διεύθυνση URL ενός άβαταρ στο διαδύκτιο, είτε να ανεβάσεις μία νέα εικόνα από τον υπολογιστή σου.

Ότι πρόβλημα έχεις, απευθύνσου στον Admin μας.

Link to comment
Share on other sites

To loukoumaki tyxaia to pes??? kapws ypopto mou fenetai aytooo.... (me fonazoun loukoumaki) sorry gia to greeklish alla exafanistike ayto pou allazei ti glossa kato dexia.

 

Ξέρω 'γω??

Κάνα λουκουμάκι μήπως;

Κοίτα μήπως μεταφέρθηκε πάνω δεξιά δίπλα από τα κουμπιά σμίκρυνσης, μεγένθησης και κλεισίματος.

 

Αλλιώς πήγαινε για τον Πίνακα ελένχου(Control Panel), μετά Regional & languages options(στα ελληνικά δεν θυμάμαι μετάφραση αλλά δείχνει μια υδρόγειο το εικονίδιο)

Πήγαινε στην καρτέλα Languages(γλώσσες) και πάτα Λεπτομέρειες...(Details?), μετά πάτα Language bar και κάνε τικ το πρώτο τετράγωνο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...