Jump to content

Παρατηρητικοτητα


 Share

Recommended Posts

Μια εικονα για να ελγξετε τι παρατηρητικοτητα σας δεν ειναι και τιποτα δυσκολο βεβαια

:offtopic: πως "ανέβασες" Z, την φωτογραφία στο topic? Εγώ για να βάλω μια φωτογραφία, τα κάνω σε ειδικά sites που κάνουν hosting.

Link to comment
Share on other sites

Με μια προσεκτική ματιά, 8... με μια προσεκτικότερη 11. ^_^

 

Ai_Shifu, υπάρχουν δύο τρόποι να εισάγεις φωτογραφία σε ποστ. Ο πρώτος είναι να πατήσεις μια από τις επιλογές που έχεις, λέγεται "Insert Image" και τοποθετείς το λινκ της φωτογραφίας. Ο άλλος τρόπος είναι η επιλογή "File Attachments" που έχεις κάτω από το ποστ, για να ανεβάσεις μια φωτογραφία από το δίσκο σου... :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα είδα όλα, δεν μου φαίνεται ότι στέκει η ''βαθμολογία'' που δίνει.

Εγώ πάντως αυτό που παρατήρησα είναι ότι από την μύτη μίας από αυτές (που με στραβοκοιτάζει), βγαίνει κάτι που είναι λίγο χυδαίο.

Μπορώ να σας την επιδείξω κιόλας, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα το δείτε.

:063laugh::018bleh::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απο παλια τα εβρισκα ολα,ομως μερικες φορες μου βγηκανε πανω απο 12...πολυ φαντασια δηλαδη!!!

 

 

χα χα ωραιο για τη μυτη...

ισως ομως κ οχι........

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος τρόπος είναι η επιλογή "File Attachments" που έχεις κάτω από το ποστ, για να ανεβάσεις μια φωτογραφία από το δίσκο σου... :)

ΑΥΤΟ ακριβώς ήθελα. Eυχαριστώ Johnny!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό!Αν και νομίζω οτι αυτό γίνεται γιατί το συγκεκριμένο σκίτσο είναι κάτι σαν "αρνητικο φωτογραφίας" του προσώπου που εμφανίζεται μετέπειτα στον τοίχο.Ο εγκέφαλος δεν μπορεί να "διαβασει" μόνο τις κουκίδες και ας επικεντρώνεσαι μόνο σε αυτές.Βασικά "σκανάρει" την εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό!Αν και νομίζω οτι αυτό γίνεται γιατί το συγκεκριμένο σκίτσο είναι κάτι σαν "αρνητικο φωτογραφίας" του προσώπου που εμφανίζεται μετέπειτα στον τοίχο.Ο εγκέφαλος δεν μπορεί να "διαβασει" μόνο τις κουκίδες και ας επικεντρώνεσαι μόνο σε αυτές.Βασικά "σκανάρει" την εικόνα.

Κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...