Jump to content

Εσείς τι είσασταν σε προηγούμενη ζωή?


Recommended Posts

Με βάση την ζωή που κάνετε τώρα και με αυτά που σας αρέσουν,τι πιστεύετε ότι είσασταν σε μια προηγούμενη ζωή σας? :smilewink: Και ποια εποχή σας αρέσει περισσότερο?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Σε αυτη την ζωή ειμαι απλά μια Φλογερή Θεά:P

Σε προηγούμενες θα μεταφερω αυτο που μου ειπαν οι "σοφοι" διαλογιστες...

"Με τον λόγο της θαρρείς πως αποτελεί τον θυληκό Σωκράτη, Βούδα και Ιησού μαζί."

Πάντως στην προηγουμενη μου μπορει να ήμουν κάποιος Λάμα στο Θιβέτ.... :whistling::whistling::whistling::whistling:

 

No more tomatos pleaze..... :blink::wacko: :headb:

 

Η αγαπημένη μου εποχή ειναι ο Μεσσαιωνας (γιατι θα ηθελα να ημουν μάγισσα :angel: :angel: :angel: :blblbl: :blblbl: :blblbl: )

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ!!Καλο και αυτο..

Οτι και να ημουν το σιγουρο ειναι οτι εχω ΒΑΡΕΘΕΙ αυτη τη κατασταση και κανω τα παντα για να παρω το :censored: οσο πιο γρηγορα γινεται!!!!

 

ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΙΑ!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!

 

μεχρι τελος καλοκαιρου θα μου ερθει ωραια,,,θα τον περιμενω χαμογελωντας καθως θα σας βλεπω να ανακυκλωνεστε...

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημένη μου εποχή ειναι ο Μεσσαιωνας (γιατι θα ηθελα να ημουν μάγισσα :angel: :angel: :angel: :blblbl: :blblbl: :blblbl: )

Ξεχνάς μου φαίνεται την ιερά εξέταση και την φουφού.... (στην πυρά στην πυρά!!!)

Καλύτερη εποχή από αυτήν που ζούμε τώρα σ αυτό το μέρος του πλανήτη δεν υπήρξε ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημένη μου εποχή ειναι ο Μεσσαιωνας (γιατι θα ηθελα να ημουν μάγισσα :angel: :angel: :angel: :blblbl: :blblbl: :blblbl: )

Ξεχνάς μου φαίνεται την ιερά εξέταση και την φουφού.... (στην πυρά στην πυρά!!!)

Καλύτερη εποχή από αυτήν που ζούμε τώρα σ αυτό το μέρος του πλανήτη δεν υπήρξε ποτέ

ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΜΑΘΑΝΕ ΝΑ ΛΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Σορυ κιολας δε φταις εσυ...

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημένη μου εποχή ειναι ο Μεσσαιωνας (γιατι θα ηθελα να ημουν μάγισσα :angel: :angel: :angel: :blblbl: :blblbl: :blblbl: )

Ξεχνάς μου φαίνεται την ιερά εξέταση και την φουφού.... (στην πυρά στην πυρά!!!)

Καλύτερη εποχή από αυτήν που ζούμε τώρα σ αυτό το μέρος του πλανήτη δεν υπήρξε ποτέ

 

Μα γι'αυτο ειναι η αγαπημενη μου εποχη!

Θα με κυνηγουσαν και ποτε δεν θα με επιαναν:P

Και αν με επιαναν θα με εκαιγαν, ενταξει θα ξαναζουσα...Το μονο κακο θα ηταν ο πόνος....

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ!!Καλο και αυτο..

Οτι και να ημουν το σιγουρο ειναι οτι εχω ΒΑΡΕΘΕΙ αυτη τη κατασταση και κανω τα παντα για να παρω το :censored: οσο πιο γρηγορα γινεται!!!!

 

ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΙΑ!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!

 

μεχρι τελος καλοκαιρου θα μου ερθει ωραια,,,θα τον περιμενω χαμογελωντας καθως θα σας βλεπω να ανακυκλωνεστε...

Φαίνεται και από το avatar σου.... Με "σκιάζει" και μόνο που το βλέπω. :018bleh:

 

Τώρα στην ερώτηση της Κασσάνδρας, έχω την εντύπωση ότι κάποια περίοδο στη Λατινική Αμερική πρέπει να την έχω ζήσει.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτά που μου αρέσουν τώρα,πιθανών να έχω ζήσει στην αρχαία Αίγυπτο,ως ιερέας του Ώρου ή του Θώθ,ή στην μινωική Ελλάδα ως πολεμιστής!Με εξιτάρει η εποχή απο το 3000π.Χ-200π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ένα τεστ που είχα κάνει (ναι κυκλοφορούν και τέτοια στο διαδίκτυο) στην προηγούμενη μου ζωή υπήρξα γυναίκα (το δις εξαμαρτείν), διανοούμενη, εργαζόμουν σε κάτι σχετικό με κράτηση βιβλίων, αρχείων κτλ και ζούσα στην Νότια Σκωτία.

Στην αρχή το πήρα ελαφρά, αλλά όταν έκανε το τεστ κι ο «ακατάν» και του ?βγαλε ότι ήταν Ινδός διασκεδαστής (κοινώς καραγκιόζης της πείνας :whistling: ) ε τότε άρχισα να πιστεύω πιο βαθειά? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το τι ήμουν δεν το ξέρω....

 

αλλά η εποχή πού λατρέυω και μαρέσει είναι η αρχαία ελλάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...