Jump to content

Εσείς τι είσασταν σε προηγούμενη ζωή?


Recommended Posts

Wizard, χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, το πιθανότερο είναι να ήσουν γυναίκα στην προηγούμενη ζωή σου... Από ενσάρκωση σε ενσάρκωση παίρνεις και τα δύο φύλα, ώστε να πάρεις και από τα δύο τα μαθήματα που πρέπει να πάρεις... :)

Οι ισορροπίες τηρούνται σε όλα τα θέματα! :smilewink:

Εγώ δεν θυμάμαι γρι από το πρώτο μάθημα :019blush: αλλά τώρα που πήρα και τα δυο φύλλα μετά τι θα γίνω??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν θυμάμαι γρι από το πρώτο μάθημα :019blush: αλλά τώρα που πήρα και τα δυο φύλλα μετά τι θα γίνω??? :unsure:

 

μην ανησυχείς υπάρχει και το ... τρίτο φύλο :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχείς υπάρχει και το ... τρίτο φύλο :smilewink:

Που είναι??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...φύλαγε τα νώτα σου.. :shocked:

Δεν το πιασα(είμαι λίγο αργός λόγω της κούρασης :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο-σχετικό: έχω ακούσει κάπου πως, όταν από το ωροσκόπιο κάποιου λείπει το στοιχείο του νερού, αυτό σημαίνει πως είναι η πρώτη του ανθρώπινη ενσάρκωση. Το έχει ακούσει κανείς άλλος; Ισχύει;

 

Προσέχεις τι λες;

 

Στοιχείο του νερού = ιχθύς = Χριστός

 

Είμαι πραγματικά περίεργη ποιοι υποστηρίζουν αυτή τη θεωρία. Μπορείς να μου δώσεις περισσότερα στοιχεία;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τι ήμουν.... ελπίζω κάτι σε συγρραφέα-φιλόσοφο- μάγο που όμως να μην κινδυνεύει από την πυρά... ίσως... στην εποχή της Αλχημείας εκεί στα 1700.... πολλά θέλω? :angel:

Link to comment
Share on other sites

τι ήμουν.... ελπίζω κάτι σε συγρραφέα-φιλόσοφο- μάγο που όμως να μην κινδυνεύει από την πυρά... ίσως... στην εποχή της Αλχημείας εκεί στα 1700.... πολλά θέλω? angel_not.gif

 

Και να γλίτωνες από πυρά και μαινόμενα ιερατεία θα είχες να αντιμετωπίσεις χολέρες πανούκλες λιμούς συνεχείς πολέμους. Δε συμφέρει σε λέω!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα ελεγε πως στην προηγουμενη ζωή μου ήμουν ναυτικος...

Λέτε να πέθανα σε ναυάγιο γιαυτο φοβάμαι τα πλοία τώρα? :S :\

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Πρόβλεψη:

 

Ανεξάρτητα το πώς νοιώθεις, ήσουν ΓΥΝΑΙΚΑ στην τελευταία σου ενσάρκωση.

Σαουδική Αραβία. Αυτή είναι η περιοχή όπου είχες γεννηθεί, κατά προσέγγιση το έτος 1700.

 

Το επάγγελμά σου ήταν: τσοπάνος, σταυλίτης, δασοφύλακας.

 

Το σύντομο ψυχολογικό σου προφίλ, σε αυτή τη ζωή:

Επαναστατικός τύπος. Έχεις εμπνευσμένες αλλαγές σε κάθε σφαίρα - στην πολιτική, στις επιχειρήσεις, στη θρησκεία, στο νοικοκυριό. Κάλλιστα μπορεί να είσαι ένας αρχηγός.

 

Το μάθημα το οποίο μεταφέρθηκε στην τωρινή σου ζωή, από την προηγούμενη:

Είσαι προορισμένος να λύσεις τα προβλήματα της μόλυνσης του περιβάλλοντος, της ανακύκλωσης, της κατάχρησης και κακής χρήσης ευαίσθητων υλικών, να εξαλείψεις την ραδιενέργεια με όλα τα μέσα συμπεριλαμβανομένων και ψυχολογικών μεθόδων.

 

Εγώ παντος δεν νοιωθω ετσι... :P η αγαπημενη μου εποχη ειναι ο Μεσαίωνας και εχω μια τρελα με του ιπποτες :P

Link to comment
Share on other sites

εχω φτασει στο συμπέρασμα οτι ειχα παραπάνω απο μία ζωες....

μάγισσα, στρατιωτικός, εκτελεστής, λαϊδα....κλπ...

γι αυτο σε αυτην τη ζωη μονιμως τρεχω να μαζεψω τα ασυμαζευτα..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγώ πάλι πρέπει να ήμουν ή συγγραφέας ή φιλόσοφος ή κηπουρός ή δεν ξέρω τι..Τόσο κόλλημα με τη φύση,με τα ζώα και με τη συγγραφή δεν ξέρω τι να υποθέσω..

 

Πάντως σίγουρα ζούσα στην Κύπρο,έχω φοβερό κόλλημα με την Κύπρο και δεν έχω πάει ποτέ!:yes: Νιώθω οτι καταγομαι απο εκεί,σαν να είναι εκεί ή "βάση" μου!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως ήμουν κάποιος θεός του Ολύμπου σε προηγούμενη ζωή μου...

 

και από εποχές... Μου αρέσει πολύ ο Μεσαίωνας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...