Jump to content

Eurovision


 Share

Recommended Posts

Ειχαν σκυλιασει ολοι αυτη που θα το καταχαρηκε θα ηταν η βανδη.Και κατι αλλο βγαινει ο Θοδωρης Ρακιντζης και λεει οτι όταν ειχαμε στειλει τον Μιχαλη τον Ρακιντζη τον φαγατε ολοι αλλα τωρα δικαιωνεται.Τι μπαρουφα πεταξε 1ον ηταν αφωνος,2ον δεν ειχε σκηνικη παρουσια και 3ον δεν ηταν τραγουδι αυτο , αυτο ηταν μαθημα συλαβισμου και μαθημα για το πως μπορει κανεις να καταλαβει τη Eurovision με τον στρατο των Powerangers

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟς

LOL

 

:015annoyed: ΒΛΑΣΦΗΜΕ!!! Στην πυρά! Μαζι με τον Brown, τους Lordi, την Alessa και όλο αυτό το παλιοforoum των σατανάδων! Ακου εκεί άφωνος ο ΗΡΩΑΣ Μιχαήλ Ρακιντζής. Ο πιο ιδρωμένος άνθρωπος του κόσμου! Αντι για να εκτιμήσεις την προσπάθεια του μαυροφόρου εκδικητή να περάσει στους βάρβαρους και άπιστους το αθάνατο χριστιανικό δογμα τον κράζεις;;; Σε όλα σωστός ήταν το παλικάρι μου. Και στα μαύρα ήταν ντημένος, και απειλητικά βάδιζε προς στον κόσμο, και για την αγάπη μιλούσε και το μάτι έκλεινε πονηρα στην κάμερα!!!!

 

:063laugh::063laugh::063laugh: πως και δεν μηλήσαμε για την κοπελιά που έλεγε το number one?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Και οι μετασεισμοί, καλά κρατάνε.

 

Ο Morrissey, μετά την ταπεινωτική 19η θέση του Ηνωμένου Βασιλείου, αναρωτήθηκε, μεταξύ σοβαρού και αστείου, για ποιο λόγο δεν του έχουν προτείνει ποτέ να το εκπροσωπήσει.

 

http://www.nme.com/news/morrissey/23124

Link to comment
Share on other sites

Απλα, Το Ηνωμένο Βασίλειο δεν ασχολείται με την Eurovision.

Οι Αγγλοι εχουν μια απο τις σοβαρότερες μουσικές βιομηχανίες στην Ευρώπη, μην πω στο πλανήτη.

Αμα ήθελε πρωτιες, κατέβαζε καμια Μαντόνα, κανα Robbie Williams, και καθαριζε για χρόνια μέσα στη 3αδα χαλαρά...

Αντ'αυτού στελνει τους άγνωστους γιατι απλά δεν ασχολείται...

 

Ποιοι ειναι αυτοί οεο;;

daz_250.jpg

 

 

Σκεφτείτε επίσης ότι οι Αγγλοι έχουν κερδίσει είδη 5 φορες στο διαγωνισμό.

Aπο το 1957(lol) μεχρι το 1998 είναι μέσα στη 10αδα εκτός απο το 1987 που ηρθαν 13.

Απο το 1999 μεχρι τώρα (2006) η μόνη αξιολογη θέση που έχουν πάρει είναι η 3η το 2002 με το τραγούδι Come Back το οποιο τραγούδησε Jessica Garlick.

Πηγή

 

Μην ασχολειστε με την Eurovision! Ως και οι Αγγλοι απαξιούν. :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Απλα, Το Ηνωμένο Βασίλειο δεν ασχολείται με την Eurovision.

Οι Αγγλοι εχουν μια απο τις σοβαρότερες μουσικές βιομηχανίες στην Ευρώπη, μην πω στο πλανήτη.

Αμα ήθελε πρωτιες, κατέβαζε καμια Μαντόνα, κανα Robbie Williams, και καθαριζε για χρόνια μέσα στη 3αδα χαλαρά...

Αντ'αυτού στελνει τους άγνωστους γιατι απλά δεν ασχολείται...

 

Η Madonna είναι αμερικανίδα! :018bleh:

 

Πάντως εγώ θα γουστάριζα μια Eurovision όπου το κάθε κράτος θα έστελνε από τα καλύτερά του. Έστω στην ποπ.

Link to comment
Share on other sites

:063laugh::063laugh::063laugh: πως και δεν μηλήσαμε για την κοπελιά που έλεγε το number one?

 

ε? μίλησαν ήδη στη tv "Αν στέλναμε ξανά την παπαρίζου με το Mambo θα την ξαναπέρναμε την Eurovision" και την ρωτήσανε την κοπέλα αν ήθελε να ξανατραβήξει ότι τράβηξε πέρσι? έφερε το τρόποαιο και άκουσε τα πάντα.....αν δεν το έφερνε θα άκουγε ακόμα περισσότερα.....και νομίζουν ότι θα ξαναπήγαινε???????? :063laugh:

 

α ρε φλωρινιώτης που τους χρειάζετε..... να κάνει διασκεύη σε κανένα "πειράζει" και να πάει...να δεις τι θα λένε μετά..... :063laugh::063laugh: :blblbl:

 

:angel:

Link to comment
Share on other sites

Απλα, Το Ηνωμένο Βασίλειο δεν ασχολείται με την Eurovision.

Οι Αγγλοι εχουν μια απο τις σοβαρότερες μουσικές βιομηχανίες στην Ευρώπη, μην πω στο πλανήτη.

Αμα ήθελε πρωτιες, κατέβαζε καμια Μαντόνα, κανα Robbie Williams, και καθαριζε για χρόνια μέσα στη 3αδα χαλαρά...

Αντ'αυτού στελνει τους άγνωστους γιατι απλά δεν ασχολείται...

 

Η Madonna είναι αμερικανίδα! :018bleh:

 

Πάντως εγώ θα γουστάριζα μια Eurovision όπου το κάθε κράτος θα έστελνε από τα καλύτερά του. Έστω στην ποπ.

Και η Αννουλα ειναι Κύπρια :blblbl: 1-1

Link to comment
Share on other sites

Και η Αννουλα ειναι Κύπρια :blblbl: 1-1

 

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ;

 

(Βρώμικο κόλπο συζήτησης Νο7: μετακύλιση - αλλάζεις έντεχνα το θέμα της συζήτησης σε κάποιο άσχετο, φροτίζοντας ο συνομιλητής να βρεθεί στην κραυγαλέα "λάθος" -για την κοινή γνώμη- πλευρά)

Link to comment
Share on other sites

Οι τύποι είναι χαβαλετζήδες και cultιάδες ρε συ. Τι μαύροι λέμε τώρα? Μελωδικό rockάκι αλα 80's έπαιξαν με στολές απο τέρατα cult θρίλερ!

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!!! Και αντιπροτείνω του χρόνου να στείλουμε τον Γιαννάκη τον Φλωρινιώτη μετά τέκνοις!!! Εκεί να δείτε θρίλερ που θα βιώσει η Europa!!!! :blink:florinio250.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και η Αννουλα ειναι Κύπρια :blblbl: 1-1

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ;

(Βρώμικο κόλπο συζήτησης Νο7: μετακύλιση - αλλάζεις έντεχνα το θέμα της συζήτησης σε κάποιο άσχετο, φροτίζοντας ο συνομιλητής να βρεθεί στην κραυγαλέα "λάθος" -για την κοινή γνώμη- πλευρά)

:063laugh::063laugh: θα το έχω υπ' όψη μου αυτό το κόλπο :063laugh::063laugh:

Θέλω όμως και τα υπόλοιπα 5! (5 όχι 6, γιατί ξέρω ότι ένα απ' αυτά είναι το γνωστό "μετατόπιση προβλήματος" :blblbl: )

Link to comment
Share on other sites

(Μεαφορμη αυτο που ειπε ο Speedy)

εχεται προσεξει οτι μετα τον πολεμο στο Ιρακ η Αγγλικα τα εχει παει χαλια< κατα την γνωμη μου

κατι συμενει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Και η Αννουλα ειναι Κύπρια :blblbl: 1-1

 

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ;

 

(Βρώμικο κόλπο συζήτησης Νο7: μετακύλιση - αλλάζεις έντεχνα το θέμα της συζήτησης σε κάποιο άσχετο, φροτίζοντας ο συνομιλητής να βρεθεί στην κραυγαλέα "λάθος" -για την κοινή γνώμη- πλευρά)

Οταν καποιος ξενος ρωτησει καποιον Κύπριο για το αν ειναι Ελληνας τοτε του απανταει "Οχι ειμαι Κυπριος".

Αστο ειναι μεγάλο θέμα αν και βρωμικο κολπο.

:blblbl: :blblbl: :blblbl:

 

(Μεαφορμη αυτο που ειπε ο Speedy)

εχεται προσεξει οτι μετα τον πολεμο στο Ιρακ η Αγγλικα τα εχει παει χαλια< κατα την γνωμη μου

κατι συμενει αυτο.

 

Τι σημαινει αυτο; Οεο;

Link to comment
Share on other sites

Προτον οτι ο κοσμος ξυπναει και δευτερον οτι η Αγγλια και να ηθελε δεν θα τα πηγαινε και πολυ καλητερα!

^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά εγώ στο θέμα του διαγωνισμου :censored:. Αλλά το να ψηφίζουν 10 χρονα τους Lordi, γιατί μοίζουν με τα παιχνίδια τους δεν μου αρέσει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...