Jump to content

Θεός για 1 Εβδομάδα


 Share

Recommended Posts

 

Θα εβαζα τη Τατιανα με τη Λαμπυρη να μαλλιοτραβηχτουνε για να τους βγαλει θεμα ο Στεφανος Χιος

 

 

 

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

Χιος...!!

:063laugh::063laugh::063laugh:

Μ'αρεσε αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγω θα αποκτουσα το studio που θελω μαζι με ολα τα οργανα.

Θα εδινα τσαμπα μπυρα σε οποιον ηθελε(οποιος μεθαγε στην απομωνοση(κολαση) μεχρι να γινει καλα)

Θα εκανα πανελληνιο συμποσιο με κυριως πιατο το χριστοδουλο

Θα εστελνα τον χαρδαβελα στο διαστημα να δει τους εξωγηνους να σταματησει να μας πρηζει

Θα σταματαγα τα reality και θα εκανα το σπιτι του τριανταφυλλοπουλου ρεαλιτυ με κρυφες καμερες ομως για να δει ποσο ωραια ειναι

Θα εδινα στον Ευαγγελατο να φαει και να πιει οσα εχει βγαλει στη ΤV

Θα εβαζα τη Τατιανα με τη Λαμπυρη να μαλλιοτραβηχτουνε για να τους βγαλει θεμα ο Στεφανος Χιος

Στον θεμο θα εβαζα κι αλλους κεφτεδες στο στομα του για μην καλαβαινεις τι λεει ακομα πιο πολυ

Μετα θα σκοτωνα ολους τους ανθρωπους για να μην μου τελειωσει η μπυρα

Θα εβαζα τον Ρακιντζη να τραγουδαει με τους LORDI

Kαι θα εβγαζα σε δημοσιο προσκηνημα το σκηνωμα της αννας βισση

Και τελος

Θα ανασταινα τους ανθρωπους για να ξαναπιουν μπυρα μεχρι να πεθανουν,

θα εκανα μια ευχη να ειμαι θεος για παντα, θα αφηνα τον κοσμο στα χερια των σκυλων

Και ΤΕΛΟΣ θα επινα μπυρα μεχρι να γινω μπυροκοιλιας ετσι ωστε αν τεθω σε τροχια γυρω απο τον ηλιο να ειμαι ενας καινουριος πλανητηε που θα με ονομαζα Mc Farland Planet και θα ειχα για Super ηρωα τις βαβουροπατατες

:headb: :headb: :headb: :headb: :headb: :headb:

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Δευτέρα ήρθε και ο Σείριος αναλαμβάνει καθήκοντα Θεού.

 

Για σασπένς, αναλαμβάνω καθήκοντα διαόλου. Το κάνω χωρίς ψηφοφορία 1ον γιατί είμαι ο διάολος και δεύτερον γιατί έχω το κατάλληλο όνομα.

 

Οκ σοβαρά, δεν μου έρχεται τίποτα στο μυαλό για το τι να κάνω. Maybe juuust a little more cals in nefs food and drinks... :evilbl:

Link to comment
Share on other sites

Αν ήμουν Θεός για μια εβδομάδα, θα έκανα τον Kouranis Θεό για μια μέρα?

Α! Και θα έκανα πραγματικό τον Άη Βασίλη.

 

Και μετά τον Seirio για όλες τις υπόλοιπες?

Τά απογεύματα, σουλάτσο, γλυκά, καφέδες, παγωτά καί αργότερα ...μεζεδάκια, τσίπουρα, καλαμπούρια, κουβεντάρες, χοροί, τραγούδια καί ...νυχτοπερπατήματα κατά βούλησιν!

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε....

(για χαβαλε): αν δεν ειχα περιορισμους, θα κατεστρεφα τον πραγματικο Θεο, να μεινω για παντα Θεος και θα ειχα απλετο χρονο να δω τι θα κανω. αν δε μπορουσα ομως να τον καταστρεψω,θα δημιουργουσα ενα παντοτινο ομοιομα μου, με τις ιδιοτητες του Θεου, το οποιο θα με υπακουγε για παντα.

(στα σοβαρα): θα γυρνουσα πισω το χρονο, τοτε που οι μαιμουδες κατεβηκαν απο τα δεντρα και θα εκοβα τη νοηση σε ολα τα ζωα, να αναπτυχθουν (να κατεβουν απο τα δεντρα, να βγουν απο το νερο κτλ κτλ...)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη σου δουλειά ως διάολος θα είναι να... με παχύνεις;; :blink:

 

Μηδέν φαντασία... :blblbl:

 

Για σκέψου τι ορίζεις κόλαση σε προσωπικό επίπεδο κάθε ανθρώπου και μετά κάνε μου μαθήματα φαντασίας (να αρχίσω να γέρνω το κεφάλι αριστερά...) μικρή ανόητη θνητή.

Άντε μην σου βάλω να ακούς slayer τέρμα 24/7/365 :P :P ^_^

Link to comment
Share on other sites

Για σκέψου τι ορίζεις κόλαση σε προσωπικό επίπεδο κάθε ανθρώπου και μετά κάνε μου μαθήματα φαντασίας (να αρχίσω να γέρνω το κεφάλι αριστερά...) μικρή ανόητη θνητή.

 

:zipped:

 

(με ρούμπωσε το τέρας... :headb: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα εξαφάνιζα τον κόσμο ολόκληρο,και θα δημιουργούσα ένα νησί όπου θα ήμουν μόνος μου με πανέμορφες θεές...Και με την ιδιότητα του θεού. . .Θα με έκανα θεό για πάντα!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΜΜμ....πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση Νεφέλη!!! ^_^

 

1ον)Θα με έβαζα στην κτηνιατρική που θέλω χωρίς άγχη και τα τοιαύτα, ώστε να επιτύχω τον απώτερο στόχο μου (όχι, όχι, δε θα το έκνα κατευθείαν.Εκτός του ότι θα βαριόμουν μια ζωή όλο διαταγές και καθισιό, θέλει δουλειά το πράγμα!)

2ον)Θα γυρνούσα πίσω στο χρόνο και θα σκότωνα το Δαρβίνο και το Νεύτωνα.

3ον)Θα προσελάμβανα το Σείριο ως δεξί μου χέρι για να πραγματοποιήσει τα προειπωθέντα! (σιγά μην χάνω κινήσεις τζάμπα! :whistling: )

4ον)Θα εμφάνιζα στη γη νεράιδες, ξωτικά, δράκους και τον Αη-Βασίλη αφού πρώτα είχα καταστρέψει πόλεις και κάθε είδος βιομηχανικού και προ-βιομηχανικού "πολιτισμού".

5ον)Θα έκανα την αδερφή μου Θεά για όσο θα ήμουν κι εγώ για να μη...χαθούμε.

6ον)Θα ανέβαζα λίγο το δείκτη ευφυίας μου!(θα ήθελα να κάνω κάποια πράγματα που κωλύομαι με τα παρόντα προσόντα μου..)

7ον)Θα διατηρούσα όσα έγραψα παραπάνω αιώνια.

8ον)Θα έβρισκα το έταιρον ήμισι.

9ον)Θα με καθαιρούσα από το αξίωμα της Θεάς καταργόντας και το θεσμό ταυτόχρονα, θα τον έβρικα, θα τον "κατακτούσα" και θα γινόμουν Θεά στα χέρια του.

 

Νομίζω αυτά...αν ξεχνάω κάτι τώρα... :unsure: :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

:015annoyed: ... όλο υποσχέσεις είναι!

 

:unsure: Εχω φορέσει τά σανδαλάκια μου, φόρεσα καί τήν χλαμίδα, καβάλησα καί τό καλάμι μου καί περιμένω από Δευτέρα σέ ...Δευτέρα...!

 

 

Ψίτ φίλε!! :offtopic:

 

.. σκάσε ρέ, ...τό ξέρω! :headb:

Link to comment
Share on other sites

Εάν ήμουν θεός...εάν ήμουν θεός...

 

Εξαρτάται πως το εννούμε βρε παιδιά...σαν Τον Θεό της ταινίας ας πούμε; Σαν τον Δία ίσως;

 

Εάν ήμουν σαν τον Ιχώρ...θα έκανα ότι κάνω και τώρα, με πολύ μικρές αλλαγές βελτίωσης (του αυτοκινήτου μου ας πούμε, των Ελληνικών δρόμων).

 

Πραγματικά πιστέυεται ότι θα κάνατε κάτι διαφορετικό εκτός της καλοπέρασης σας;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...