Jump to content

Πληροφορίες


unicorn
 Share

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι και ερευνητές.Είμαι καινούργιος (και στην Τέχνη αλλά και στο forum)Μπορείτε να μου συστήσετε μαγαζιά και βιβλιοπωλεία για να προμηθεύομαι τα διάφορα πράγματα που χρειάζομαι;

post-832-1152893688.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφού έγραψα την τσαχπινιά μου: αν εννοείς μαγαζιά όπου θα αγοράσεις υλικά για μαντζούνια, αυτό παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ (έμμεση διαφήμιση). Το ίδιο ισχύει και για τα βιβλιοπωλεία. Τώρα, αν μιλάμε για συγκεκριμένα βιβλία, υπάρχουν ήδη κάποιες προτάσεις στο φόρουμ και γίνονται συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Αφού έγραψα την τσαχπινιά μου: αν εννοείς μαγαζιά όπου θα αγοράσεις υλικά για μαντζούνια, αυτό παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ (έμμεση διαφήμιση). Το ίδιο ισχύει και για τα βιβλιοπωλεία. Τώρα, αν μιλάμε για συγκεκριμένα βιβλία, υπάρχουν ήδη κάποιες προτάσεις στο φόρουμ και γίνονται συνέχεια.

Ελα βρε Τράγε γιατί στα βιβλία δεν κάνουμε διαφήμηση??

Link to comment
Share on other sites

Ε, ας μη συγκρίνουμε τώρα τη διαφήμιση βιβλίων με τη διαφήμιση βιβλιοπωλείων.

 

unicorn, ψάξε - ρώτα - μάθε. Μέσα στο φόρουμ υπάρχουν και άλλες συζητήσεις που διαπραγματεύονται αυτό ακριβώς που ζητάς, αν ψάξεις κάτι θα βρεις. Όπως και αρκετά βιβλία, όπως είπε και ο κέρατος. :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Παρείγγειλε από το internet μην μου πεις ότι δεν ξέρεις το πιο διάσημο e-shop στην Ελλάδα?????? :blblbl: :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Δυσυχώς δεν το γνωρίζω.Ευζαριστώ πάντως που απαντήσατε.Βλέπετε μένω σε νησι και όταν ανεβαίνω Αθήνα δεν έχω το χρόνο να ψάξω .

post-832-1152964168.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...