Jump to content

Χαίρετε....αν και καθυστερημένα.


Anor
 Share

Recommended Posts

Αν και καθυστερημένα, μιας και ήδη , λόγω ενδιαφέροντος και εθισμού να συνομιλώ με ανθρώπους , που μπορούν να απαντήσουν σε νοητικό επίπεδο , άνω του συνιθισμένου προσφερόμενου απο ΜΜΕ και τύπο στύλ NITRO, MITRO, KARAKITRO, προχωρώ λοιπόν στην περιγραφή μου ώς νέο μέλος...

 

Νέος, ωραίος... εμ.. συγνώμη,...χεχεχε... αυτό είναι το κείμενο για την προσωπική αγγελία.

 

Λοιπόν , άτομο, ελαφρώς "κουνημένο" απο πολλά ερεθίσματα που έχει δεχτεί στα 34 χρόνια ζωής του. Με ανησυχίες πνευματικές και δίψα για μάθηση περισσότερο για να δεί τις διαφορές του κόσμου , παρά για την αποκτηση γνώσης (όξω ΨΩΝΑΡΑ!).

Χαίρομαι που βρήκα την παρέα σας , εν ολίγοις και εύχομαι ωραίες συζητήσεις με όλους.

Μεγάλο μπράβο πάλι στους ιθύνοντες του forum, καθώς είναι αρκετά δύσκολο να βρείς κάτι αξιόλογο στον χώρο που δεν θα κατακλύζεται απο urban legends και παιδαρέλια wannabe.

 

 

Συνεχίζεται επί της CRT ή TFT οθόνης σας.............

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Anor :welcome:

 

Μη σ' απασχολεί το ότι είσαι... κουνημένος, διότι έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι από εμάς εδώ μέσα βιώνουμε μονίμως μπόλικα... ρίχτερ. Οπότε, 'δένεις' μια χαρά :lol:

 

...Κι όσο για το ψώνιο, παρακαλώ να σημειωθεί γι άλλη μια φορά ότι ο συντονισμός διατηρεί όλα τα έπαθλα και κύπελα πρωταθλητή της ψωνάρας... Θα πρέπει να δουλέψεις σκληρά για να μας τα πάρεις :lol:

 

 

Πέραν όμως της πλάκας, καλώς μας ήρθες και χαίρομαι ιδιαίτερα που αμέσως έλαβες μέρος στις συζητήσεις μας, προσφέροντας και το δικό σου 'λιθαράκι' στους προβληματισμούς και σκέψεις μας ^_^

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες χαρά μου να μοιραστώ την τρέλα μου.

 

Πάντως δηλώνων απο τώρα σοβαρή υποψηφιότητα για το κύπελο "Ψωνάρα" ... οχι τίποτα άλλο, για να μην λέτε οτι δεν σας το ανακοίνωσα και πάτε να μου φάτε την θέση μετά.

 

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...