Jump to content

πανσεληνος


 Share

Recommended Posts

Εγώ δυστυχώς δεν το απόλαυσα όπως θα ηθελα...

Με απασχολούσαν τόσα που ουτε να με επηρρεασει δεν μπορεσε....

Link to comment
Share on other sites

Εγω και πειριεργα ονειρα ειδα αλλα και κατι αλλο πειεργο συνεβη.... δε θα εκανα θεμα γι αυτο αν δεν το ειχα συζητησει με τη μητερα μου και μου ελεγε οτι κι αυτη ενιωσε το ιδιο πραγμα.

Ενω καθομουν, ενιωθα δονησεις στο 1ο τσακρα. :019blush:

Link to comment
Share on other sites

Εγω την πανσεληνο βρισκομουν στην Δήλο. Ημουν με το αγόρι μου, καθόμασταν πανω σε μια αρχαία πέτρα, ακούγαμε μελοποιημένη ποίηση απο την Αναστασία Guy και βλέπαμε το φεγγάρι να προβάλλει σιγα σιγα πίσω απο τον λόφο φωτίζοντας τον αρχαιολογικό χωρο...

Η εμπειρία ήταν απίστευτη. Δεν ξέρω αν έφταιγε η πανσέληνος, η μουσική, η Δήλος ή ο άνθρωπος που είχα δίπλα μου, αλλα όλα αυτα τα στοιχεία ήταν τοσο τέλεια εναρμονισμένα που ξέρω πως δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτε αυτη την νύχτα. Ημουν ολο το βράδυ εκστασιασμένη, απο όλα. Πραγματικά απίστευτη εμπειρία!

Link to comment
Share on other sites

Ω...με επηράζει και με επηρέασε και αυτή τη φορά!

Κοντεύω τη νοητική έκσταση, σεληνιάζομαι... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που με επηρέασε! Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο η θέα της πανσέληνου πάντα με ηρεμεί. Και λέω "ευτυχώς" γιατί η χθεσινή μέρα ήταν αρκετά φορτισμένη για εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Αλισάχνη υπάρχουν διάφορα ζωτικά όργανα εκεί πέρα. Τι ακριβώς ένιωσες; Δεν έχω ακούσει ή νιώσει κάτι παρόμοιο.

 

Καλώς ήρθες και πάλι Ολυμπία. :)

 

Εσένα Σαγήνη ας μην σε σχολιάσω...

 

 

Εγώ τη Πανσέληνο δεν τη πρόσεξα και πολύ αυτό το μήνα. Είχα άλλες σκοτούρες...

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ την απόλαυσα όπως ήθελα καθώς έτρεχα με τους φίλους μου.Πάντως υπέφερα από πόνους στο 3ο τσακρα και ένιωθα σαν να με σπρώχνουν οι δονήσεις καθώς εκαί κοντά κάποιοι τσακώνονταν.

Link to comment
Share on other sites

Αλισάχνη υπάρχουν διάφορα ζωτικά όργανα εκεί πέρα. Τι ακριβώς ένιωσες; Δεν έχω ακούσει ή νιώσει κάτι παρόμοιο.

 

Ενιωσα κατι σαν ηλεκτρισμο στο γερό οστούν.

Link to comment
Share on other sites

 

Εσένα Σαγήνη ας μην σε σχολιάσω...

 

 

Εγώ τη Πανσέληνο δεν τη πρόσεξα και πολύ αυτό το μήνα. Είχα άλλες σκοτούρες...

 

Να σε σχολιάσω εγώ όμως....σκοτούρες, ε... :angel:

 

(yer, i know... :offtopic: , but he started it up!)

Link to comment
Share on other sites

Να σας βγάλω λίγο από το ρομαντικό σας;! (αχ πως μ'αρέσει όταν το κάνω αυτό... :018bleh: )

 

Η σελήνη είναι τακτικά κόκκινη (ή πορτοκαλί) ανάλογα την πυκνότητα της σκόνης στην ατμόσφαιρα! Και πάντα μα πάντα προοιωνίζει αέρηδες την επόμενη ημέρα!

 

Παραδοσιακός τρόπος για να ξέρεις πότε να βάλεις μπουγάδα και να στεγνώσουν τα ρούχα αμέσως!

 

:063laugh:

 

Εμένα βρε παιδιά δεν με επηρρεάζει ... τόσο γαϊδάρα είμαι;! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...