Jump to content

Καλησπέρα


christy
 Share

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα. Παρόλο που έχω γραφτεί εδώ και καιρό σήμερα έκανα τα πρώτα μου posts :019blush:

 

Μου αρέσει πάρα πολύ το forum :clapping: Δεν ξέρω τι να πω, θέλετε να με ρωτήσε κάτι;... βασικά είμαι καινούργια αν εξαιρέσω ότι έχω διαβάσει μερικά πράγματα από http://www.artofwise.gr/main.html (πολύ ενδιαφέρον και επιτέλους στα Ελληνικά!!!! γιατί είχα βαρεθεί να διαβάζω στα αγγλικά συνέχεια :lol: )

 

Να πω και μερικά πραγματάκια για μένα:

Από μικρή είχα μια "παράξενη" σχέση με τα όνειρα... π.χ. συνηδητοποιούσα ότι ήταν όνειρο αυτό που έβλεπα και μια φορά (πριν κανα χρόνο περίπου) κατάφερα να κάνω και ερωτήσεις πριν ξυπνήσω... δεν ξέρω πως το κατάφερα αυτό, απλά έγινε.

 

Προσπαθώ να κάνω διαλογισμό αλλά όλο μια σκέψη θα περάσει από το μυαλό και θα μου σπάσει τα νεύρα... το μόνο που καταφέρνω είναι να ηρεμώ... κάτι είναι και αυτό.

 

Έχω διαβάσει (από internet) μερικά πράγματα για το σαμανισμό (αρκετά ενδιαφέρον) και τώρα με έχει πιάσει μια μανία να ανκαλύψω και να μάθω για τα τσάκρα... έχω διαβάσει για τα 7 βασικά, τώρα αν μου δουλεύουν ή είναι ενεργά, θα σας γελάσω :unsure:

 

Επίσης με ενδιαφέρει ότι έχει σχέσει με πνεύματα-φύλακες ή αγγέλους... γενικά αυτό το κάτι που μας προσέχει. Έχω διαβάσει ότι με διαλογισμό μπορούμε να επικοινωνήσουμε με τα πνεύματα που μας προστατεύουν αλλά μάλλον επειδή είμαι καινούργια δεν έχει αποτέλεσμα σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

E, τοση ωρα να μην πουμε μια καλησπερα στο κοριτσι.....ντροπη!!

Καλησπερα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...