Jump to content

Αβάπτιστο...να' σαι καλα!!!!


babuska
 Share

Recommended Posts

Ειμαι νεουδι εδω.Η αληθεια να λέγεται.

 

Έχω πραγματικά μάθει αρκετά, βοηθηθεί πολύ από τους περισσότερους, έχω μπει σε ''τρυπάκια'' που δεν τολμούσα να μπω, έχω μοιραστει συναισθηματα και εμπειριες που ποτε αλλοτε δεν εχω μοιραστεί και ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!

 

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ!!!!

 

Ολοι ειστε υπεροχοι και το εννοω (μιλαω ειδικα για οσους εχουμε μιλησει συζητησει και στο chat και στα forum) τους υπολοιπους δε σας ξερω αλλα θα μου αρεσε να σας μαθω (χι χι χι).

 

Εχω δρομο μπροστα μου μεγαλο και μπορει κουραστικο αλλα δε με πειραζει γιατι ΓΟΥΣΤΑΡΩ!

 

Δεν ηρθα εδω για να τσακωθω , να ειρωνευτω, να κατακρινω, να το παιξω εξυπνη!

 

Ειμαι εδω για να κρινω, για να κριθώ, για να ρουφηξω σαν σφουγγαρακι γνωσεις μεσα απο αποψεις, για να διαφωνησω, για να μαθω , για να αλλαξω γνωμη για καποια πραγματα, ηρθα γιατι ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!

 

Θα διαφωνήσω κάθετα με κάποιους που το ''παίζουν'' και απλά θα προχωρήσω παρακάτω...

 

Αβάπτιστο..... να σαι καλά λοιπόν

 

*μην αναρωτηθείτε η προσπαθήσετε να βγάλετε συμπερασματα για το πως μου ρθε να γράψω αυτό το ''ευχαριστήριο'' γραμματάκι, επιλέγω να το κρατήσω για εμένα και να ευχαριστήσω ένα μέλος που μέσα από τη συμπεριφορά του μου έδωσε την αφορμή...

 

*Αλήθεια εσείς τί εχετε αποκομίσει όσο καιρο ειστε εδώ?

 

Τελος αν οι συντονιστές κρίνουν οτι δεν ταιριάζει στο χώρο αυτό αφήνω την κρίση τους να το πάει όπου θέλει!!! χι χι χι

 

ΦΛΑΦΛΑΚΙΑ

:blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε ποιό είναι το μοναδικό χαρακτηριστικό που φέρει εδώ το forum και δεν έχω δεί αλλού;

 

Το οτι ακόμα και αν γραφεί το πιο extreme πράγμα που θα άκουγε κανείς στην καθημερινότητα, εδώ θα αντιμετωπιστεί με σεβασμό , χιούμορ ίσως, αλλά ποτέ με ειρωνεία και σαρκασμό.

 

Θέλω και εγώ με την σειρά μου να δώσω συγχαρητήρια σε όλους , ιθύνοντες και απλά μέλη , που πραγματικά κάνουν οτι μπορούν για να κρατήσουν ενα Α επίπεδο.

Ευχαριστώ ακόμα και τους έντονα διαφωνούντες σε πολλές συζητήσεις μαζί μου, γιατί αν μη τι άλλο , για μένα είναι πολύ μεγάλο κέρδος να μπορώ να δώ και την απέναντι πλευρά και χωρίς μάλιστα , ύπαρξη "κορώνων" και λοιπά άλλα τραγελαφικά "Νεο-Ελληνικά".

 

Ευχαριστώ πολύ , πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τίποτα πιο πολύτιμο από το αυθόρμητο ?ευχαριστώ? από τους ανθρώπους για τους οποίους έχεις εργαστεί ολόψυχα για να τους προσφέρεις ότι καλύτερο μπορείς.

 

Ευχαριστούμε που αναγνωρίζετε τις προσπάθειές μας, που μας δίνετε κουράγιο να συνεχίσουμε και που μας προσφέρετε κι εσείς με την σειρά σας ότι καλύτερο μπορείτε. Το δώρο σας είναι ανεκτίμητο και χωρίς εσάς το Αβάπτιστο δεν θα ήταν αυτό που είναι.

 

Να ?στε πάντα καλά! :rose:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και γώ με την σειρά μου(σχετικά αργά δηλαδή), γιατί μέσα απο αυτή την σελίδα και αυτό το φόρρουμ βρήκα τον δρόμο μου και τι πραγματικά πρέπει να ζητάω απτην ζωή

 

Και μια απορία που την είχα καιρό(και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ):Πιά η αφορμή της δημιουργίας αυτού του φόρουμ και της σελίδας;Ποιοί ήταν δηλαδή οι στόχοι του δημιουργού, και αν ναι τότε πιστεύετε ότι επητεύθηκαν;(αν θέλετε απαντάτε δηλαδή :) )

Link to comment
Share on other sites

Πιά η αφορμή της δημιουργίας αυτού του φόρουμ και της σελίδας; Ποιοί ήταν δηλαδή οι στόχοι του δημιουργού,

Σκοπός ήταν και είναι ένας ανοιχτός και φιλικός χώρος συζητήσεων και ανταλλαγής γνώσεων μεταξύ ανθρώπων με κοινό ενδιαφέρον σε κάποια συγκεκριμένα θέματα (αυτά με τα οποία ασχολείται το Αβάπτιστο και η ιστιοσελίδα), με στόχο τον εμπλουτισμό των γνώσεών και την διεύρυνση των πνευματικών οριζόντων όλων των συμμετέχοντων.

 

πιστεύετε ότι επητεύθηκαν;

Ναι. Πιστεύω πως ναι! :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο μπράβο και από μένα που είμαι πολύ καινούρια εδώ. είναι υπέροχος ο σεβασμός που δείχνετε και δεν πιστεύω να υπάρχει αλλού μέσα στο net σε κανένα φόρουμ.. και απλά θα συμφωνήσω απόλυτα με την babusha?είμαι εδώ γιατί γουστάρω !

 

:worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

:clapping::clapping::clapping::clapping:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να πω κι εγω ευχαριστω;;;

Ευχαριστω για ολα το Αβαπτιστο, μελη και Συντονιστες και ιδιως την Διαχειριστρια μας

Ειμαι εδω ενα χρονο και κατι σαν ενεργο μελος, και περιπου ενα χρονο πριν ξεκινησω να γραφω στο φορουμ γνωριζα την σελιδα.

Καθε μερα μαθαινω ολο και περισσοτερα και κυριως μαθαινω εμενα. Εχω βρει πολλους ανθρωπους εδω που εκτιμω βαθυτατα και που με βοηθανε κι ελπιζω να μπορεσω κι εγω με την σειρα μου να βοηθησω καποιους.

Σας ευχαριστω πολυ για ολα και ευχομαι να συνεχισουμε παντα ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς τυχαία μπήκα στο φόρουμ σας(από κάτι που έψαχνα στο google)..

 

Δεν γνώριζα τίποτα γι'αυτό μιας και δεν ασχολούμαι πολύ με το ίντερνετ..

Στην αρχή ήμουν(και θα είμαι όμως) πολύ επιφυλακτικός...

Απ'ό,τι συμπέρανα είναι πολύ ποιοτικό και τα μέλη του μπορούν να βοηθηθούν πάρα πολύ και σε διάφορους τομείς...

 

Ευχαριστώ πολύ!!! Πραγματικά αξίζετε πολλλλλά συγχαρητήρια! :)

Edited by Dream_er
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και εγω το βρηκα εντελως τυχαια ψαχνοντας κατι αλλο στο google.Και οταν διαβασα τα θεματα και επειτα μπηκα στο forum και γραφτηκα καταλαβα οτι βρηκα ενα χωρο πολυτιμο για μενα οπου μπορω να συζητησω ολα αυτα που με απασχολουν και που δεν μπορω να τα συζητησω σχεδον πουθενα αλλου.Ειμαι πολυ καινουρια ακομα αλλα πραγματικα θελω να σας ευχαριστησω ολους σας το Αβαπτιστο εχει γινει κομματι της καθημερινοτητας μου και το γουσταρω και εγω παρα πολυ!!! :clapping::clapping::clapping: :cheerful: :cheerful: :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...