Jump to content

Βοήθεια.


unicorn
 Share

Recommended Posts

Έχει και χάλια γεύση.

Αν ξέρεις απο μελίσσια, μπορείς να τον βρεις μόνη σου και δωρεάν. Αν δεν ξέρεις, θα βρεθείς στο νοσοκομείο οπότε μην το επιχειρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω μελετημενα πραγματα.

Καταρχην θα προτεινα να μην πινεις καθολου καφεδες και να ελλατωσεις το καπνισμα αν καπνιζεις.Οι χυμοι θα δυναμωσουν το ανοσοποιητικο σου συστημα.Τωρα θα σου πω δυο καλα κολπα που μου τα εχει πει ενας γιατρος.

Το πρωι οταν σηκωνεσαι βγες εξω στο μπαλκονι σου και παρε τρεις βαθιες αναπνοες,ετσι θα ξυπνας και δεν θα χρειαζεσαι καφε.Πινε αφεψημα θυμαριου,δινει πνευματικη αντοχη και διαυγεια.Πριν τις εξετασεις παντα θα τρως κατι ελαφρυ,μια κουταλια μελι η βουτηρο του γλυκου.Οταν μπορεις και βρισκεις ευκαιρια να κοιμασαι,ειναι πολυ βασικο.Με αυτα αν διαβαζεις κιολας θα μπεις και ιατρικη.Καλη επιτυχια και καλο διαβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά,

Σ'ας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Τα πράγματα είναι αρκετά.Ευτυχώς όμως ζώ σε νησί(Πάτμος :) ).

Το θέμα είανι οτι είναι κάπως δύσκολο να προμηθευτώ τα υλικά,αλλά θα βρώ τρόπο. Βλέπεται στο νησί μου υπάρχει μόνο ένα φροντιστήριο μαθηματικών και έκθεση κάνω ιδιαίτερο. Παρόλα αυτά είμαι μόνος στην κατεύθυνση(Θετική :insane: ) Και οι επιστήμες Υγείας είναι στο στόχαστρο. Ο βασιλικός πολτός έχει μια πικρόξινη γεύση ονειρομάντις.

 

Και πάλι σας ευχαριστώ,

Faith

Link to comment
Share on other sites

καλα.. εισαι στην πατμο και ζητας συμβουλές για διαβασμα στις πανελλήνιες??

 

τσ τσ τσ .. αν εισαι στο Λιμανι (σκαλα δε λεγετε???) χρησιμοποιησε το για περπατημα.. για να φορτωνεις μπαταριες.... τι καλυτερο θες?

 

'η να μιλήσω για τη θάλασσα?? που τη βλέπεις και ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΥΡΟΣ!!

 

να πω και γω τη συμβουλή μου τώρα???

 

εμενα το φαγητο (οτι κ να ειναι.ακομα κ η σοκολατα..) μου φερνει υπνο κ δε διαβαζω...

 

αυτο που εκανα περσυ ειναι οτι επινα χυμους.. και μαλιστα αυτους που τους αρεωνεις.. (squash στο uk .. βιχυμ στην ελλαδα νομιζω)

 

δοκιμασε το.... ειναι καλυτερο απο redbull ..και απο καφεδες!!

 

αλλα..εκμεταλευσου το πρασινο του νησιου, την ησυχια....

 

καλο διαβασμα.. και να το αγαπας το νησακι σου εεε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...