Jump to content

Schoolwave


Phevos
 Share

Recommended Posts

Σ' αυτό το site μπορείτε να βρείτε τραγούδια από τα συγκροτήματα που έπαιξαν στο μαθητικό φεστιβάλ της Ελευθεροτυπίας. Το παραθέτω γιατί πραγματικά εντυπωσιάστηκα από το τραγούδι lenore του συγκροτήματος carbonated lemonade. Άκουστε το και νομίζω θα συμφωνήσετε!
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! :)

Να σΕ πω βρε Phevo, μήπως έχεις και κανα λινκ με τα τραγούδια του περσινού schoolwave? :unsure:

 

(γιατί ποιός μπορεί να ήταν καλύτερος από τους θρυλικούς silent spirit {που τελικά απορίφθηκαν}? :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! :)

Να σΕ πω βρε Phevo, μήπως έχεις και κανα λινκ με τα τραγούδια του περσινού schoolwave? :unsure:

 

(γιατί ποιός μπορεί να ήταν καλύτερος από τους θρυλικούς silent spirit {που τελικά απορίφθηκαν}? :whistling: )

 

Προσωπικά θεωρώ τους ΣΤΙΓΜΑ καλύτερους απ' όλους στο περσινό Schoolwave... "Όσα ανταμώνω τα φτιάχνω τραγούδι"...

Αυτό το τραγούδι με άγγιξε :(

 

Σημείωση: Έψαξα αλλά βρήκα μόνο τα τραγούδια που προκρίθηκαν.... εδώ

Edited by Marilena
Link to comment
Share on other sites

Το Lenore κέρδισε και τις δικές μου εντυπώσεις!!

Απλά ε κ π λ η κ τ ι κ ό!

 

Κι άλλα τραγούδια μου άρεσαν πολύ, όπως το Vanity, το Resistentia, το Full Of Hate και το Μονόλογος Μαριονέτας.

Και ο τυπάς που τραγούδησε Χατζηδάκι... είχε μία μοναδική περιέργεια η χροιά του. Δεν έχω ξανακούσει παρόμοια.

 

Δυστυχώς δεν πήρα το DVD όταν κυκλοφόρησε :(

 

Πάντως ανεβάσαν εδώ τα βιντεάκια απο τα τραγούδια που προκρίθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...