Jump to content

Μερικά πράγματα είναι άσχημα.....


nefos
 Share

Recommended Posts

Γεια σας, θα ήθελα να προτείνω μια συναντηση ανάμεσα στον σατανιστή 123 ,εμένα και όσους από τους φίλους του αβάπτιστου το επιθυμούν κυριως όσους αιτήθηκν την αποχωρηση του.Ελπίζω να υπάρξει ανταπόκριση από τον 123.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Ειδα στις συναντήσεις των μελών αναρτημενο το παραπανω και δεν μου αρεσε καθόλου.

Δεν θέλω να πω πολλα αλλα μερικοί πρέπει να λυπούνται τον ευατο τους............οτι και αν πιστευε ο 123 πλέον δεν είναι στο φορουμ αυτη η τιμορία μάλλον του φτάνει.-

Το να επικαλούμε πράγματα απο το παρελθόν και έτσι ωστε να τραβηξουμε τα βλέματα πανω μας ειναι οτι χειροτερο για τον ευατό μας...............Ο 123 τα ειχε βαλει πιο πολυ με την νεφελη και μαλλον αυτο έδειχνε τρελα (νεφελη κατι εχεις κ τραβας τα παντα)προς το συγκεκριμενο άτομο,αλλα δεν ειναι καθολου ωραιο αυτο που έκανε ο TheChosenNone το βρίσκω πολύ κατα του το να ξανα ανοιγει και να ασχολήτε πάλι με αυτο το θέμα.Ακομα ποιο ασχημο ειναι πως ενω ξερει οτι ο 123 δεν μπορει να μπει στο φορουμ τον προσκαλη σε συναντηση.......

Εγω απο το αβαπτιστο εχω πάρει πολλα πραγματα και ευχαριστω την νεφελη για τα όσα εχει γραψει εως τωρα,λιγα απο αυτα είναι η αυτοεκτίμηση/αγαπη εως και στον εχθρό μου και την ηρεμια της ψυχής μου.....αν μερικοι δεν μπορουν να καταλάβουν τι συμενη το να προσπαθεις για το καλυτερο καλυτερα να ασχολουνται με αλλα θέματα.

Μερικοι εδω μέσα ψαχνουν την σοφια του πνευματος τους και αλλοι συγκρουση και χλευασμους.....

ηλικρινα λυπαμε.........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

συνφωνώ μαζι σου και εχεις δικιο δεν το ειχε δει το παρον θέμα στις συναντήσεις των μελών.....ειναι οντως ασχημο αλλα ετσι ειναι τα πράγματα ας προσεχε ο 123.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

Έχουμε δημοκρατία και ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει αρκεί να μη θίγει την προσωπικότητα κάποιου ατόμου και να το λέει εκεί που πρέπει, στο μέρος που πρέπει...Αν κάποιος είναι τόσο αχάριστος και δεν εκτιμά όσα έχει κάνει η νέφελη στην ελλάδα για την wicca, γιατί οι περισσότεοι wiccans στην Ελλάδα από την ιστοσελίδα αυτή ξεκίνησαν, τι να πω...Όποιος γυρεύει τον μπελά του, ας τον βρει για να πάρει και ένα μαθηματάκι από το όλο κατρακύλησμα του.Εγώ το art of wise το έχω πολύ ψηλά από όλες τις απόψεις και δεν είναι μέρος το οποίο δέχετε σατανιστές όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ..Από την άλλη αν τους δέχεται είναι λογικό να συμβαίνουν τα παραπάνω που αναφέρεται..Έχω κάνει πολλές συζητήσεις με σατανιστές και διαπίστωσα ότι όλοι τους έχουν κάποιο πρόβλημα, είτε οικογενειακό, είτε οτιδήποτε άλλο και το νευρικό τους σύστημα δεν λειτουργεί πολύ καλά(οι απόψεις τους επιπροσθέτως είναι πολύ κλειστόμυαλες αν μου επιτραπεί η έκφραση)...Βέβαια υπάρχουν και πολλά αξιόλογα άτομα τα οποία ασπάζονται τον σατανισμό αλλά με τους περισσότερους δεν μπορείς καν να κάνεις μια συζήτηση αν δε σε χλευάσουν...""ΩΩΩΩ πιστεύει στη φύση στη λευκή μαγεία και στην καλή μητέρα γη...Τι θα σου προσφέρει αυτή η :censored: πεποίθηση??""Αυτή είναι η στάνταρ ατάκα τους....Δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω...αυτά είχα να πω...φιλιά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ποιο ασχημο ειναι πως ενω ξερει οτι ο 123 δεν μπορει να μπει στο φορουμ τον προσκαλη σε συναντηση.......

 

 

Ναι και εγώ είχα αυτή την απορία... Πες ότι κάποιοι αποφασίζουν να συναντηθούν με τον 123, ο 123 πώς θα προσκληθεί??? :blink:

Edited by Dream_er
Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ είχα αυτή την απορία... Πες ότι κάποιοι αποφασίζουν να συναντηθούν με τον 123, ο 123 πώς θα προσκαλεθεί???

 

Θα του στειλουμε ενα μυνημα.....εμπρος ολοι ενωστε τα χερια και δυνατα φωναχτε <<αβαπτιστο καλει 123>> :headb:

Τελικα ρε παιδια μήπως ο TheChosenNone θαλει να ξεσπασει και αυτος και αναζητει τον 123......

Εγω θα του προτήνω θεραπεια με μουσικη.........TheChosenNone αραξε στο κρεβατι σου και βάλε δυνατα να πεζει Θωδη στο νεο της τραγούδι <<scopia scopia...>> Ιταλικο αυτη την φορα........ :whistling::063laugh:

post-1341-1170007249.jpg

Edited by nefos
Link to comment
Share on other sites

χμμμ! Τι να πώ??? Ξάφνου... γίνονται πράγματα τα οποία κανείς δε τα περιμένει....

 

Φαντάζομαι ότι για κάποιο λόγο το θέμα ξανα ανοιγεται...

 

Το λόγο δεν κατάλαβα αν θέλει μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος????

 

Ευχαριστώ

 

Φλαφλάκια

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ποιο ασχημο ειναι πως ενω ξερει οτι ο 123 δεν μπορει να μπει στο φορουμ τον προσκαλη σε συναντηση.......

 

Σίγουρα?.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις και ολόιδια βρε "nefos", τουλάχιστον άλλαξε λιγάκι το στυλ...

 

Αμάν....

 

:angel:

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις και ολόιδια βρε "nefos", τουλάχιστον άλλαξε λιγάκι το στυλ...

Ευχαριστω αλλα δεν θα πάρω.....δεν είμαι ο 123 και φυσικά δεν ειμαι σατανιστής.

Συγνωμη αλλα οποιος νομιζει οτι είμαι ο 123 κάνει μεγαλος λάθος πρωτα απο ολα ειναι σαν να με βριζεις.

Το θέμα δεν το ανοιξα εγω ξανα αλλα στις συναντησεις των μελων.

Σχετικα είμαι καινουργιος στο φορουμ και δεν μου αρεσουν τετιου ιδους παρομοιόση.Ουτε και σε ΄σας θα αρεσε να μπενατε σε ενα φορουμ και να σας παρομοιαζαν με ενα μελος το οποιο ηταν προσβλητικο και ειχε ολα τα κακα της μοιρας του.

Ξανα λεω πως δεν ειμαι ο εναδυοτρια και θέλω να το σεβαστειτε.-

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει συμβεί, (ή τι συμβαίνει.. :unsure: ),πάντως επειδή οι εικασίες μπορεί όντως να προσβάλλουν κάποιον άδικα, οι διαχειριστές είναι σε θέση να ξέρουν τουλάχιστον ποιός μπαίνει από την ίδια IP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...