Jump to content

Μερικά πράγματα είναι άσχημα.....


nefos
 Share

Recommended Posts

Δεν έκανα πουθενα τον δικηγόρο του 123 απλα ηταν κατι το οποιο δεν μου αρεσε και το ανεφερα.

Καποιος απο τους συντονιστες μπορει παρακαλω να δει απο την εγγραφη μου η το ΙΡ οτι δεν ειμαι ο 123????

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Οι IPs στην Ελλάδα, στην πλειοψηφία των χρηστών, είναι δυναμικές. Δηλαδή κάθε φορά που μπαίνεις (ή μετά από κάποιο ορισμένο χρονικό διάστημα) αλλάζει.

 

Παρ'όλα αυτά, έχω δει την ίδια IP στα μέλη nefos και elenitsa αρκετές φορές.

 

Υ.Γ. Ούτε εγώ πιστεύω πως ο nefos είναι ο 123. Έχω καλή καρδιά άλλωστε (:P ;-) )

Link to comment
Share on other sites

Αυγερινε δεν ειναι θέμα καλης καρδιάς η ελενιτσα ειναι φιλη μου μπενουμε μαζι απο νετ καφε εγω της προτηνα την σελιδα θελω να δεις αν το ΙΡ μου ειναι ιδιο με εκείνο του 123 σε παρακαλω εσθάνομαι πολύ ασχημα απο μερικους.....

Link to comment
Share on other sites

Με του 123 δεν βρίσκω συσχέτιση στις IP.

 

Το προηγούμενο post σου είχε ιδιωτική IP από Οτενετ (όπως και η IP που είχες ίδια με την elenitsa) και όχι IP από netcafe.

Το τωρινό σου post, είναι από Tellas Dialup.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Αυγερινε.

Μετα απο αυτο σε οσους με παρομοιασαν με τον 123 τους ευχαριστω διοτι ετσι κανουν τα λογια του 123 να βγαινουν αλιθηνα.............Δεν μου αρεσαι καθολου αυτο με τον 123 και βγηκα να το σχολειασω και οχι να κανω τον δικηγορο κανενος....

Πιστευα οτι ειμαστε σε ενα φορουμ εσωτερισμου και οχι σε εκπομπη της Τατιανας........ :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ας ασχοληθούμε με τον εσωτερισμό τότε φίλε μου, και όχι με ανούσια topics. Και στο λέω με όλη την καλή διάθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα δεν θα πάρω.....δεν είμαι ο 123 και φυσικά δεν ειμαι σατανιστής.

Συγνωμη αλλα οποιος νομιζει οτι είμαι ο 123 κάνει μεγαλος λάθος πρωτα απο ολα ειναι σαν να με βριζεις.

Το θέμα δεν το ανοιξα εγω ξανα αλλα στις συναντησεις των μελων.

Σχετικα είμαι καινουργιος στο φορουμ και δεν μου αρεσουν τετιου ιδους παρομοιόση.Ουτε και σε ΄σας θα αρεσε να μπενατε σε ενα φορουμ και να σας παρομοιαζαν με ενα μελος το οποιο ηταν προσβλητικο και ειχε ολα τα κακα της μοιρας του.

Ξανα λεω πως δεν ειμαι ο εναδυοτρια και θέλω να το σεβαστειτε.-

 

Δεν είπα ποτέ ότι μου θυμίζεις τον 123, ίσα ίσα...

Άλλον μου θυμίζεις...

Αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου...

Λέω εγώ τώρα...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πως δεν είσαι ο 123. Μην ταράζεσαι.

Και επειδή εγώ το ξεκίνησα όλο αυτό...πιστέυω πως είσαι ο Χρήστος. Μπορεί όμως και να κάνω λάθος. Είπα πως κάτι μου βρωμάει, αλλά όχι ότι το βλέπω κιόλας.

 

Την καλύτερη συμβουλή την έδωσε ο Αυγερινός. Από μένα τουλάχιστον είσαι ευπρόσδεκτος, όποιος κι αν είσαι, αλλά ας μιλήσουμε για κάτι σοβαρό. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει συμβεί, (ή τι συμβαίνει.. :unsure: ),πάντως επειδή οι εικασίες μπορεί όντως να προσβάλλουν κάποιον άδικα, οι διαχειριστές είναι σε θέση να ξέρουν τουλάχιστον ποιός μπαίνει από την ίδια IP.

 

Σωστά είναι ο πιο σίγουρος τρόπος.... για να λάμψει η αλήθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

με λένε κωστα και μην προσπαθείτε να βγαλετε πραγματα απο τον μυαλο σας

Δεν ειμαι ουτε ο 123 ουτε και ο Χρηστος αν καποιος βλεπετε οτι συμπαθει με τον 123 ορματε πανω....τοσο πολυ σας τάραξε??

Τελος παντων εγω θα ακολουθησω την συνβουλη του αυγερινου...Αφηστε με ησυχο στην εσωτερικη περιπλανιση μου...

Link to comment
Share on other sites

με λένε κωστα και μην προσπαθείτε να βγαλετε πραγματα απο τον μυαλο σας

Δεν ειμαι ουτε ο 123 ουτε και ο Χρηστος αν καποιος βλεπετε οτι συμπαθει με τον 123 ορματε πανω....τοσο πολυ σας τάραξε??

Τελος παντων εγω θα ακολουθησω την συνβουλη του αυγερινου...Αφηστε με ησυχο στην εσωτερικη περιπλανιση μου...

 

Δεν έχει σημασία ποίος είσαι πλέον. Δεν παίζει κανένα ρόλο για μας. Εμένα άλλο με ενδιαφέρει και μιας και το θέμα έχει ξεκινήσει, θέλω να σε ρωτήσω.

Θυμάσαι τι είχες γράψει στο Shoutbox τα Χριστούγεννα; Γιατί εγώ θυμάμαι... απλώς δεν θέλω να το υπενθυμίσω. Γιατί το είχες γράψει;

Link to comment
Share on other sites

Καποιο λαθος θα κανεις εγω δεν ειχα γραψει στο Shoutbox και ποσο μαλλον τα χριστουγεννα που δεν εμπενα και πολυ.

Μα καλα τοσο πολυ θελετε να με συνδιασετε με καποιον που αναφερετε πραγματα που δεν εχω κανει...έλεος

Κοιτα μαριλενα ειμαι καινουργιοςςςςς δεν εχω καμια σχεση με τον 123 ουτε με καποιον που μου αναφερατε με το ονομα χρηστος με λενε κωσταααα.Χωνεψτε το ποια....σταματηστε να επιτιθεστε με καταυτον τον τροπο,μα καλα εξιλαστηρια θυματα ψαχνετε?

Για αλλη μια φορα σας λεω οτι ειμαι καινουργιος και δεν μου αρεσει το καλωσορισμα σας.

Παρακαλω τους συντονιστες να κλεισουνε το θεμα γιατι σε λιγο θα με βγαλουν πως εγω ευθηνομαι για την επιθεση στην πρεσβια της Αμερικης..........

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνετε ένα νέο μέλος να αισθάνεται άσχημα... :002stopthewar:

 

Αλλά και να είναι ο nefos το ίδιο πρόσωπο με τον 123 ή με τον Χρήστο δεν είναι κακό..

 

Το ουσιώδες είναι οι διάφορες συζητήσεις μας στα θέματα που μας απασχολούν.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι χαζος

 

Personal Message

nefos

 

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Add to PM block list

Forward PM

Find Member's Topics

Find Member's Posts Εισαι χαζος, Jan 28 2007, 10:24 AM

 

 

Βαπτισμένος

 

 

Group: Μέλη

Posts: 18

Member No.: 1341

Joined: 17-December 06

 

 

 

δεν καταλαβενω γιατι ανοιξες αυτο το θέμα για τον 123....υλικρινα ηταν χαζομαρα αυτο που έκανες αλλα πρεπει να ξερεις οτι ο 123 εχει αρκετους φιλους στο αβαπτιστο και αν θες του μεταφέρω το μυνημα σου.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Personal Message

elenitsa

 

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Add to PM block list

Forward PM

Find Member's Topics

Find Member's Posts ???, Jan 28 2007, 10:21 AM

 

 

Βαπτισμένος

 

 

Group: Μέλη

Posts: 3

Member No.: 1339

Joined: 17-December 06

 

 

 

eisai polu xazos an nomizeis oti mporeos na ta baleis me ton 123

----------------------------------------------------------------------------

 

καλώς ήλθατε στις συζητήσεις του αβάπτιστου Νefos & elenitsa.

 

TheChosenNone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...