Jump to content

Antivirus - Antispyware


Recommended Posts

Καιλορ, μήπως είσαι μερικές εκδόσεις πίσω;

 

Δες το δικό μου πάνω..

 

Πρέπει να ξέρεις πάνω απο όλα speedy ότι επειδή έχεις μια καινούρια έκδοση δεν σημαίνει τίποτα άλλο ότι έχει καποια χαρακτηριστικά παραπάνω το πρόγραμμα.... σαν βάση δεδομένων για ιούς χρησιμοποιούμε όλη την ίδια είτε έχουμε nod32 2.5, είτε Nod32 3, είτε nod32 4... Αυτή η έκδοση που έδωσα παραπάνω δεν έχει τα συνηθισμένα crack/serials και τέτοια.... δεν βάζεις καθόλου στοιχεία και δεν ενεργοποιέις κανένα crack ..... Πολύ καλή έκδοση και σαν τεχνικός που το έχω βάλει σε αρκετούς πελάτες έμειναν πολύ ευχαριστημένοι γιατί ακόμη πιο καινούρια antivirus εκτός Nod32 δεν βρίσκαν όλους τους ιούς που είχαν οι υπολογιστές τους....

 

 

Τέσπα και με διάφορα τεχνικά κέντρα υπολογιστών που έχω δουλέψει για nod32 οι περισσότεροι βάζουν αυτό....

 

Από ότι είδα πάντως στο internet κυκλοφορεί σαν την έκδοση που έχω πιο αναβαθμισμένη σε 3.5 Θα το "πάρω" αλλά δεν το αλλάζω με τίποτα στον υπολογιστή μου για τον λόγο ότι το συγκεκριμένο nod32 με έχει σώσει, γιατί άλλες φορές που έβαζα άλλα nod32 δεν έκαναν τόση καλή δουλειά σαν αυτό....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εννοώ στον αριθμό που δείχνει στη Version of Virus signature Database! Δηλαδή έχει διαφορετική αρίθμηση το δικό σου; Αλλιώς αν είναι η ίδια αρίθμηση αν δεις τους δύο αριθμούς έχεις πολύ καιρό να το κάνεις update. Αυτό εννοώ!

 

Κατά τα άλλα ξέρω ότι είναι τα ίδια στην ασφάλεια! Την ίδια έκδοση NOD32 είχα κι εγώ αρκετό καιρό αν και τελικά πέρασα σε μεταγενέστερη...

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ στον αριθμό που δείχνει στη Version of Virus signature Database! Δηλαδή έχει διαφορετική αρίθμηση το δικό σου; Αλλιώς αν είναι η ίδια αρίθμηση αν δεις τους δύο αριθμούς έχεις πολύ καιρό να το κάνεις update. Αυτό εννοώ!

 

Κατά τα άλλα ξέρω ότι είναι τα ίδια στην ασφάλεια! Την ίδια έκδοση NOD32 είχα κι εγώ αρκετό καιρό αν και τελικά πέρασα σε μεταγενέστερη...

 

 

H συγκεκριμένη φώτο είναι απο το google.

 

Ορίστε και του συστήματος μου...

 

post-1654-1248258957.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε άρα τα ίδια ακριβώς ! Αυτό με είχε παραξενέψει :)

 

σου το είχα πει.... :018bleh: το μόνο που αλλάζει στις καινούριες εκδόσεις περισσότερο είναι τα γραφικά του antivirus... και εαν τύχει βάζουν και καμιά καινούρια λειτουργία... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...