Jump to content

Ψυχολογικό τεστ


Guest bipbip
 Share

Recommended Posts

.Αισθησιασμός και κοινωνικότητα

Η ζωή είναι γενναιόδωρη μαζί σας και εσείς, με τη σειρά σας, δείχνετε την ευγνωμοσύνη σας. Κοινωνικοί και συνεργάσιμοι, κερδίζετε αμέσως τις συμπάθειες. Η επικοινωνία είναι ένα

παιχνίδι που γνωρίζετε πολύ καλά και σας βοηθά να κάνετε πολλούς φίλους και γνωστούς. Σας αρέσουν πολύ οι πολυτέλειες και οι απολαύσεις. Σπινθηροβόλοι, έξυπνοι και αισιόδοξοι,

απολαμβάνετε τη φιλία και τον έρωτα. Αστρολογικά επηρεάζεστε από τον Ερμή.

σε μενα παντος επεσε μεσα ... :clapping::clapping:

 

 

βρε νυκτω εμε να με εβγαλε παιδακι ρομαντικο :wub:

αυτο ειναι που λεμε η μερα με την νυχτα?χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :angel: :cheerful: :lol:

 

αστειευομαι αλλα σε ολα τα τεστ βρε παιδι μου ανταμωνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Edited by hrakleitos
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αισθησιασμος και κοινωνικοτητα μου βγηκε!Ακi και gojetassj καντε το κι εσεις να γελασουμε!! :063laugh:

 

 

19.Μαγνητική αύρα

Φιλήδονοι όσο δεν πάει άλλο, εκφράζετε με ενθουσιασμό τα συναισθήματα σας και γοητεύεστε εύκολα από ανθρώπους που αγγίζουν τις ευαίσθητες χορδές σας. Ωστόσο, και η δική σας αύρα

είναι άκρως γοητευτική και μπορεί να τραβήξει τα βλέμματα των άλλων. Δύσκολα περνάτε απαρατήρητοι. Με πάθος και ένταση, ζείτε τα συναισθήματα στο φουλ και διεκδικείτε τις επιθυμίες σας χωρίς ενδοιασμούς

 

 

Ικανοποιήθηκες τώρα??????? μέσα έπεσε..... :015annoyed:

 

Όχι κιάμα θες πες ότι δεν είναι έτσι..... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

19.Μαγνητική αύρα

Φιλήδονοι όσο δεν πάει άλλο, εκφράζετε με ενθουσιασμό τα συναισθήματα σας και γοητεύεστε εύκολα από ανθρώπους που αγγίζουν τις ευαίσθητες χορδές σας. Ωστόσο, και η δική σας αύρα

είναι άκρως γοητευτική και μπορεί να τραβήξει τα βλέμματα των άλλων. Δύσκολα περνάτε απαρατήρητοι. Με πάθος και ένταση, ζείτε τα συναισθήματα στο φουλ και διεκδικείτε τις επιθυμίες σας χωρίς ενδοιασμούς

Ικανοποιήθηκες τώρα??????? μέσα έπεσε..... :015annoyed:

 

Όχι κιάμα θες πες ότι δεν είναι έτσι..... :whistling: :whistling: :whistling:

Δυσκολα περνας απαρατηρητος,οντως,με τετοιο μπασο στην φωνη σου... :018bleh: Φιληδονο πλασμα!! :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

άντε και εγώ...

 

17.Αισθησιασμός και κοινωνικότητα

Η ζωή είναι γενναιόδωρη μαζί σας και εσείς, με τη σειρά σας, δείχνετε την ευγνωμοσύνη σας. Κοινωνικοί και συνεργάσιμοι, κερδίζετε αμέσως τις συμπάθειες. Η επικοινωνία είναι ένα

παιχνίδι που γνωρίζετε πολύ καλά και σας βοηθά να κάνετε πολλούς φίλους και γνωστούς. Σας αρέσουν πολύ οι πολυτέλειες και οι απολαύσεις. Σπινθηροβόλοι, έξυπνοι και αισιόδοξοι,

απολαμβάνετε τη φιλία και τον έρωτα. Αστρολογικά επηρεάζεστε από τον Ερμή.

Link to comment
Share on other sites

είναι δυσκολο τεστ κ οχι επειδη ειμαι ξανθια!

Αλλά επειδη σχεδον σε ολες τις ερωτησεις ελειπαν απαντησεις....

Πχ εγω δεν θελω ενα περιστερι για να πεταω!Πεταω κ μόνη μου! επίσης θέλω να χαθω μέσα σε μια πολη χωρις να με βλεπουν....

Τετοια πραγματα κ επισης αν μια μυρωδια με τραβουσε απο την μυτη μάλλον θα με πηγαινε σε εναν κήπο με λουλουδια... :S

 

Μου βγηκε το 16.;/

Edited by Φλογερή
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

17.Αισθησιασμός και κοινωνικότητα

Η ζωή είναι γενναιόδωρη μαζί σας και εσείς, με τη σειρά σας, δείχνετε την ευγνωμοσύνη σας. Κοινωνικοί και συνεργάσιμοι, κερδίζετε αμέσως τις συμπάθειες. Η επικοινωνία είναι ένα

παιχνίδι που γνωρίζετε πολύ καλά και σας βοηθά να κάνετε πολλούς φίλους και γνωστούς. Σας αρέσουν πολύ οι πολυτέλειες και οι απολαύσεις. Σπινθηροβόλοι, έξυπνοι και αισιόδοξοι,

απολαμβάνετε τη φιλία και τον έρωτα.

Αστρολογικά επηρεάζεστε από τον Ερμή.

 

Το ξέρω ότι με επηρρεάζει ο Ερμής, τίποτα καινούργιο;;; Πλακίτσα... :lol: Πολύ καλό πάντως! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Και μενα ρομαντικο με εβγαλε και επεσε μεσα αλλα οπως ειπε και η Φλογερή "σχεδον σε ολες τις ερωτησεις ελειπαν απαντησεις....

Πχ εγω δεν θελω ενα περιστερι για να πεταω!Πεταω κ μόνη μου! επίσης θέλω να χαθω μέσα σε μια πολη χωρις να με βλεπουν...." Κατι τετοιο θα διαλεγα κι εγω....... :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαίρεται, χαίρεται! Εκανα κ γω το τεστάκι και βγήκα 18.Μυστικοπάθεια και εσωστρέφεια. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

16.Ρομαντισμός μέχρι εσχάτων

Κρύβετε μέσα σας ένα παιδί, το οποίο αρνείται να αφήσει πίσω του το

παρελθόν. Η παιδική ηλικία στριφογυρίζει στο μυαλό σας και παρουσιάζεται στα όνειρα σας. Με διακριτικότητα και ευαισθησία αγγίζετε εύκολα τις καρδιές των άλλων. Μέσα στη γλυκύτητα και

την παιδικότητα της ιδιοσυγκρασίας σας, εκφράζετε τα συναισθήματα σας. Ωστόσο,

πίσω από αυτή την εμφανή πραότητα υπάρχει μια έντονα συναισθηματική φύση που αναζητεί τρόπους έκφρασης. Ο έρωτας είναι ένας από αυτούς. Τολμήστε να εκφράσετε τις πιο τρελές επιθυμίες σας. Αστρολογικά επηρεάζεστε από τη Σελήνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

17.Αισθησιασμός και κοινωνικότητα

Η ζωή είναι γενναιόδωρη μαζί σας και εσείς, με τη σειρά σας, δείχνετε την ευγνωμοσύνη σας. Κοινωνικοί και συνεργάσιμοι, κερδίζετε αμέσως τις συμπάθειες. Η επικοινωνία είναι ένα

παιχνίδι που γνωρίζετε πολύ καλά και σας βοηθά να κάνετε πολλούς φίλους και γνωστούς. Σας αρέσουν πολύ οι πολυτέλειες και οι απολαύσεις. Σπινθηροβόλοι, έξυπνοι και αισιόδοξοι,

απολαμβάνετε τη φιλία και τον έρωτα. Αστρολογικά επηρεάζεστε από τον Ερμή.

 

Νομίζω πως έχει δίκιο!!! Τώρα, δεν ξέρω για το πόσο η ζωή είναι γενναιόδωρη μαζί μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

18.Μυστικοπάθεια και εσωστρέφεια

Σας αρέσει να απομονώνεστε στις σκέψεις και τα όνειρα σας. Για τους άλλους είστε αινιγματικοί και μυστικοπαθείς λόγω του ότι αποφεύγετε να εκφράζετε τα συναισθήματα σας. Με καλούς τρόπους και διακριτική συμπεριφορά καταφέρνετε να κρύβετε τα βαθύτερα άγχη σας. Για να κατανοήσουν οι άλλοι τη συμπεριφορά σας, θα πρέπει να αποκωδικοποιήσουν τη σκέψη σας. Πάντως, παράλληλα με τη

μυστικοπάθεια, λειτουργεί μέσα σας έντονα ο ερωτισμός, τον οποίο θεωρείτε απαραίτητη προϋπόθεση για την ευτυχία στη ζωή σας.

 

 

κλασσικός σκορπιός ( αν και δεν με βρίσκω και τόσο εσωστρεφή ) :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
βγήκα ρομαντική μέχρι εσχάτων αυτό είναι αλήθεια αλλά δεν μου φαίνεται καθόλου το εκφράζω πολύ σπάνια γιατί είναι κακό.

 

 

Μια από τα ίδια, αλλά δεν είναι καλύτερα να είσαι ο εαυτός σου? ίσως είναι η μόνη λύση για να είσαι ευτιχισμένη. Δύσκολα όμως βρίσκεις το κατάληλο περιβάλλον ώστε να είσαι ο εαυτός σου χωρίς κινδύνους πλέον. Για μένα το ιδανικό μέρος όπου μπορώ να είμαι ο εαυτός μου είναι η φύση! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...