Jump to content

Ψυχολογικό τεστ


Guest bipbip
 Share

Recommended Posts

19.Μαγνητική αύρα

Φιλήδονοι όσο δεν πάει άλλο, εκφράζετε με ενθουσιασμό τα συναισθήματα σας και γοητεύεστε εύκολα από ανθρώπους που αγγίζουν τις ευαίσθητες χορδές σας. Ωστόσο, και η δική σας αύρα

είναι άκρως γοητευτική και μπορεί να τραβήξει τα βλέμματα των άλλων. Δύσκολα περνάτε απαρατήρητοι. Με πάθος και ένταση, ζείτε τα συναισθήματα στο φουλ και διεκδικείτε τις επιθυμίες σας χωρίς ενδοιασμούς

 

μοιάζει λίγο με περιγραφές που διάβασα για το ζώδιο μου:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μισώ το ροζ, πραγματικά το θεωρώ μπιαχ. Πως γίνετε να με βγάζει ρομαντικό δε ξέρω, ανώμαλο τεστακι, άσχετο αλλά αν κανα γκομενακι μοιάζει με τη Μονικα Μπελουτσι, την Κατε Μπεκινσαλε, την Φωτεινη Δαρρα κτλ να μου μιλήσει με πμ οι άσχημες να μην ενοχλήσουν? ΤΟΣΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ!

 

Στις 12 του μήνα έχει συλλαλητήριο ελπίζω να δω κάθε αξιόλογο άνθρωπο εκεί, να συζητήσει και να αναλωθεί για ουσιαστικά πράγματα. Εγώ θα είμαι κλασικά στην τελευταία σειρά του μπλακ μπλοκ. Γιατί καλές οι αμπελοφιλοσοφίες αλλά όταν η κοιλιά γουργουρίζει δε μπορείς να σκεφτείς ορθά, οπότε η θα υποταχθείς και θα κινηθείς με το ρεύμα η θα αντιδράσεις, ας έχουν αυτοί το κρίμα στο λαιμό τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

βγηκα μυστηκοπαθης και εν μερη εχει δικιο.. σε μενα το τεστ δουλευει :sleep4: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

μαγνητική αύρα...ισχύει...αλλά ισχύει και το μυστικοπαθής...για να το λέει κάτι θα ξέρει όμως....

Link to comment
Share on other sites

17. ΘΕΙΚΟ ΑΨΟΓΟ ΥΠΕΡΟΧΟ. ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μαγνητική αύρα βγήκε!

Πειράζει που συμφωνώ μόνο μ΄άυτο το κομμάτι της διάγνωσης;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

18.Μυστικοπάθεια και εσωστρέφεια

Σας αρέσει να απομονώνεστε στις σκέψεις και τα όνειρα σας. Για τους άλλους είστε αινιγματικοί και μυστικοπαθείς λόγω του ότι αποφεύγετε να εκφράζετε τα συναισθήματα σας. Με καλούς τρόπους και διακριτική συμπεριφορά καταφέρνετε να κρύβετε τα βαθύτερα άγχη σας. Για να κατανοήσουν οι άλλοι τη συμπεριφορά σας, θα πρέπει να αποκωδικοποιήσουν τη σκέψη σας. Πάντως, παράλληλα με τη

μυστικοπάθεια, λειτουργεί μέσα σας έντονα ο ερωτισμός, τον οποίο θεωρείτε απαραίτητη προϋπόθεση για την ευτυχία στη ζωή σας.

 

 

αν και το ανακάλυψα αργα το κουιζ πιστευω έχει πλακα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...