Jump to content

SOS - ΕΓΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ - ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ


kiko
 Share

Recommended Posts

"Θυμόμαστε την αντίστοιχη θηριωδία εναντίον των φαλαινών. Οι φάλαινες και τα δελφίνια στην Ιαπωνία, οι φώκιες στον Καναδά και η λίστα αντί να περιορίζεται, μεγαλώνει!

 

 

 

Προειδοποίηση: το σχετικό video είναι σοκαριστικό και βίαιο. Οι μέθοδοι που χρησιμοποιούνται στην Ιαπωνία για τη μαζική σφαγή δελφινιών, θυμίζουν άλλες εποχές. Και όπως πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις, καμία σχέση δεν έχουν με το παραδοσιακό, man-to-animal κυνήγι, αφού καταστρατηγούν κάθε έννοια σεβασμού στη φύση. Αν δεν aντέχετε να δείτε το video, υπογράψτε την αίτηση. Αξίζει τον κόπο.

 

 

 

To video

 

 

http://www.glumbert.com/media/dolphin

 

 

 

H αιτηση

 

 

 

http://www.petitiononline.com/golfinho

 

Κάντε το σωστό...

Βάλτε το και σε άλλα φόρουμ που είστε μέλη, κάντε ότι μπορείτε για να το διαδώσετε...

Να ΞΑΝΑπροειδοποιήσω ότι το βίντεο είναι πολύ φρικαλέο... Αν δεν αντέχεται αυτού του είδους τις σκηνές, μην το δείτε...

Link to comment
Share on other sites

Οι υπογραφές έχουν φτάσει στις 874046 (μαζί με τη δική μου :smilewink: ).

Πράγματι το βίντεο είναι φρικιαστικό. Δείχνει πόσο τέρας μπορεί να γίνει ο άνθρωπος...

Link to comment
Share on other sites

πόνεσε η καρδιά μου, πως μπορούν και τα κάνουν αυτά τα πράγματα;έβαλα και εγώ την υπογραφή μου εννοείται μήπως και σταματήσει αυτή η σφαγή

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό που κάνουν στα κακόμοιρα... :( Ντροπή!!! :angry: Έβαλα κι εγώ την δική μου υπογραφή...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...