Jump to content

Ξέρεις... είμαι μάγισσα/μάγος!


Recommended Posts

:biggrin2: ευχαριστώ για τις πληροφορίες αλλα είμαι από θεσ/νίκη και δεν βοηθάν ιδιαίτερα...

Πάντως ούτε εγώ το βλέπω σαν χόμπυ...αλλά είναι κάτι που θέλω πραγματικά να γνωρίσω και να βιώσω... κάτι που πιστεύω ότι θα με βοηθήσει να γίνω καλύτερος σε πολλά αν όχι σε όλα τα επίπεδα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και στη θεσσαλονίκη "ψαγμένα" βιβλιοπωλεία. Αν ψάξεις στο φόρουμ, σίγουρα θα βρεις μερικά τόπικς όπου αναφέρονται. Και φυσικά υπάρχει και το internet, απ' όπου μπορείς να παραγγείλεις βιβλία από κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα.

Αν το ψάξεις, σίγουρα θα βρεις ό,τι χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

2ον)

Τον είδες και σου το είπε;

 

δύσκολο να Τον ΔΕΙ κανείς! Αλλά αμα έχεις τον αριθμό του κινητού του,μπορείς τουλάχιστο να τον ακούσεις: :cheerful:

 

-Άλο?

-Εδώ ΘΕΟΣ. Ποιος με ζητεί παρακαλώ;

-Καλησπέρα Θεέ μου...Μια ερωτησούλα να Σας κάνω;;;;

-Άντε ρίξτο!!!

-Να πω στους γονείς μου ό,τι είμαι Μάγος;

-Να πεις...; Χμ, πας στην Εκκλησία καθόλου;

-Έ; Εμμμ, όχι -να πω την αλληθεια...

-Ούτε καν ανάβεις κερί στο Ονομά μου;

-Μπα...

-Ούτε καν ρίχνεις τάληρο για χάρη της αγαθοεργίας;

-Ούτε...

-Α! ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΠΑΛΙΟ-ΜΑΓΕ!!! ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ

ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ!!! -κλικ!-

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι πως κάποιος θα το μάθει κάποια στιγμή...

Για το λόγο αυτό δεν έχω αγοράσει μέχρι στιγμής και σχετικά με το θέμα βιβλία...

 

η Μαγεία είναι για τους τολμηρούς & θαρραλέους -ΤΕΛΟΣ!

Αν ΦΟΒΑΣΑΙ, τότε καλύτερα...άστο!!! Μην ασχολείσαι άλλο...

Κάνε κάτι άλλο. Διάλεξε άλλο χόμπυ ή ασχολία για τον ελεύθερο χρόνο σου

ή για τις πνευματικές ανησυχίες σου. Άμα κρύβεσαι από τους άλλους για κάτι

που σε..."ενδιαφέρει", δεν νομίζω να αξίζει και τόσο τον κόπο. Εκτός ΚΙ ΑΝ

ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΠΟΥ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΥΣΙΕΣ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλά αμα έχεις τον αριθμό του κινητού του,μπορείς τουλάχιστο να τον ακούσεις: :cheerful:

 

Α όλα κι όλα!!!

Όταν είπε ότι σκέφτεται να πάρει κινητό όλοι οι άγγελοι ξεσηκωθήκαμε. Τί τους θέλει τόσους αγγελιοφόρους αν έχει το κινητό; Πού θα βρούμε εμείς δουλειά μετά; Γεμίσαμε τον παράδεισο με πανό που έγραφαν ''κάτω τα κινητά'', ''τηλέφωνο= τηλεφόνος'' και άλλα τέτοια. Στο τέλος αναγκάστηκε να μας κρατήσει και να μην πάρει κινητό.

Άρα να ξέρετε, ούτε να τον ακούσετε μπορείτε. Ό,τι είναι να σας πει ή να του πείτε, μεταφέρεται ακόμα με τον παραδοσιακό τρόπο. Με εμάς δηλαδή.

Εκτός και αν είναι εκνευρισμένος και θέλει να διαολοστείλει κάποιον. Τότε στέλνει τον ''έκπτωτο'' που κάνει όλες τις βρώμικες δουλειές του αφεντικού. Ο καημένος.. όχι μόνο κακοπληρώνεται, έχει και κακό όνομα στην αγορά. Λες και φταίει αυτός...

Link to comment
Share on other sites

Α όλα κι όλα!!!

Όταν είπε ότι σκέφτεται να πάρει κινητό όλοι οι άγγελοι ξεσηκωθήκαμε. Τί τους θέλει τόσους αγγελιοφόρους αν έχει το κινητό; Πού θα βρούμε εμείς δουλειά μετά; Γεμίσαμε τον παράδεισο με πανό που έγραφαν ''κάτω τα κινητά'', ''τηλέφωνο= τηλεφόνος'' και άλλα τέτοια. Στο τέλος αναγκάστηκε να μας κρατήσει και να μην πάρει κινητό.

Άρα να ξέρετε, ούτε να τον ακούσετε μπορείτε. Ό,τι είναι να σας πει ή να του πείτε, μεταφέρεται ακόμα με τον παραδοσιακό τρόπο. Με εμάς δηλαδή.

Εκτός και αν είναι εκνευρισμένος και θέλει να διαολοστείλει κάποιον. Τότε στέλνει τον ''έκπτωτο'' που κάνει όλες τις βρώμικες δουλειές του αφεντικού. Ο καημένος.. όχι μόνο κακοπληρώνεται, έχει και κακό όνομα στην αγορά. Λες και φταίει αυτός...

:offtopic:

XAXAXAAXXAAXXAXAAXXAXAXAXAXXAXAAXXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!

ΠΕΣ ΤΑ!!!!

Τηλεφόνος!!!!!ΧΑχαχαχαχαχα

Δάκρυσα απο τα γελια!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι... γιατί φυσικά εγώ εξέθεσα την άποψη μου για τους έκπτωτους...

 

σε αυτό το πόστ... και εσύ φυσικά... ως φωτεινός παντογνώστης...

που τελικά δεν μας είπε εαν ΕΙΔΕ ο ΙΔΙΟΣ ή ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ

αυτά που λέει....

 

σας φωτεινός παντογνώστης λοιπόν... κρίνεις και την άποψη μου...

 

 

Χμμμμμμ.....

 

 

Όσο για τα άλλα....

 

 

Ένα έχω να πω...

 

 

Ο γάιδαρος πετάει!

 

 

 

(τόσες είπες εσύ.. να μην πώ και εγώ μια; χαχαχαχαχααχχα )

 

τι καλεις εσυ οταν κανεις μαγεια και ματζουνια.... λευκη και μαυρη τι καλεις? πες μου.... σ απαντω λοιπον στο πιο πανω κανε ενα παιδι να φυγει το κακο απο πανω σου στο σπιτι αυτο...ειπαν στην προκατοχο της εκανε παιδι οπως ειπε ο ηγουμενος που ηταν τυφλος... ομως εκανε παιδι και πεθανε.... λιγο μετα την γεννα οποτε επικαλεστηκε κατι αυτος που το εκανε...και το κακο δεν εφυγε....

 

δεν ξερεις οτι οταν το διωξεις γυριζει στο ιδιο... αυτο το αρνεισαι η πεταει ο γαιδαρος? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Πώς στην ευχή από το:

 

"ισχυριζομαι κατι που εχω δει, κατι που εχω βιωσει ... και λεω τι εχω δει... λοιπον, κανε τα μαγικα σου ... και αν δεις κατι περιεργο... μην γυρισεις να πεις σε μενα τι θα κανεις για να το διωξεις..."

 

 

 

Έφτασες στο:

 

τι καλεις εσυ οταν κανεις μαγεια και ματζουνια.... λευκη και μαυρη τι καλεις? πες μου.... σ απαντω λοιπον στο πιο πανω κανε ενα παιδι να φυγει το κακο απο πανω σου στο σπιτι αυτο...ειπαν στην προκατοχο της εκανε παιδι οπως ειπε ο ηγουμενος που ηταν τυφλος... ομως εκανε παιδι και πεθανε.... λιγο μετα την γεννα οποτε επικαλεστηκε κατι αυτος που το εκανε...και το κακο δεν εφυγε....

 

δεν ξερεις οτι οταν το διωξεις γυριζει στο ιδιο... αυτο το αρνεισαι η πεταει ο γαιδαρος? :clapping:

 

 

 

Άξιο απορίας..!!!

 

 

Τελικά... άκουσες, σου είπανε...

 

 

Μάθε για αρχή να μην θες να λες ψεύδη και μετά ας μιλήσουμε για συγχώρεση....

 

 

 

 

Παρεπιπτόντως... ο φίλτατος Καζαντζάκης... κάτι είχει πει περί συγχώρεσης στις "Αδερφοφάδες" του...

αλλά βλέπεις... τον αφορίσανε....

 

 

 

Εδώ που τα λέμε όμως....

 

 

 

Όσα λες και υποστιρίζεις... μέσα στο game είναι.... :)

 

 

No need για αλλαγές...

 

 

 

Συνέχισε έτσι... αυτός είναι ο ρόλος σου... και έτσι πρέπει να είναι...

όλα χρειάζονται.

Link to comment
Share on other sites

δύσκολο να Τον ΔΕΙ κανείς! Αλλά αμα έχεις τον αριθμό του κινητού του,μπορείς τουλάχιστο να τον ακούσεις: :cheerful:

 

-Άλο?

-Εδώ ΘΕΟΣ. Ποιος με ζητεί παρακαλώ;

-Καλησπέρα Θεέ μου...Μια ερωτησούλα να Σας κάνω;;;;

-Άντε ρίξτο!!!

-Να πω στους γονείς μου ό,τι είμαι Μάγος;

-Να πεις...; Χμ, πας στην Εκκλησία καθόλου;

-Έ; Εμμμ, όχι -να πω την αλληθεια...

-Ούτε καν ανάβεις κερί στο Ονομά μου;

-Μπα...

-Ούτε καν ρίχνεις τάληρο για χάρη της αγαθοεργίας;

-Ούτε...

-Α! ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΠΑΛΙΟ-ΜΑΓΕ!!! ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ

ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ!!! -κλικ!-

 

 

 

Τώρα με το νέο τηλέφωνο της aple παίρνει και emailια.....

αλλά κάνει και κλήσεις 3G....

Link to comment
Share on other sites

Πώς στην ευχή από το:

 

"ισχυριζομαι κατι που εχω δει, κατι που εχω βιωσει ... και λεω τι εχω δει... λοιπον, κανε τα μαγικα σου ... και αν δεις κατι περιεργο... μην γυρισεις να πεις σε μενα τι θα κανεις για να το διωξεις..."

 

 

 

Έφτασες στο:

 

 

 

 

 

Άξιο απορίας..!!!

 

 

Τελικά... άκουσες, σου είπανε...

 

 

Μάθε για αρχή να μην θες να λες ψεύδη και μετά ας μιλήσουμε για συγχώρεση....

 

 

 

 

Παρεπιπτόντως... ο φίλτατος Καζαντζάκης... κάτι είχει πει περί συγχώρεσης στις "Αδερφοφάδες" του...

αλλά βλέπεις... τον αφορίσανε....

 

 

 

Εδώ που τα λέμε όμως....

 

 

 

Όσα λες και υποστιρίζεις... μέσα στο game είναι.... :)

 

 

No need για αλλαγές...

 

 

 

Συνέχισε έτσι... αυτός είναι ο ρόλος σου... και έτσι πρέπει να είναι...

όλα χρειάζονται.

 

 

πρωτον δεν ψευδομαι δευτερον εχω δει τοσα πολλα , οχι απο περιεργια απο πραγματικα γεγονοτα... π σου ειπα για σελιδες χρειαζομαι... δεν υποστηριζω κατι και δεν χρειαζεται να υποστηριξω κατι.... πηγαινε και ζησε κατι παρομοιο και μετα μιλαμε....στο λεω φιλικα ....και συ μου λες για το κινητο για το γαιδαρο. ..... ωραια... σου λεω και γω οτι απο τεχνοκρατικη πλευρα δεν υπαρχει τιποτα μονο καταστροφη και κακο που συμβανει παντου γενικα κ ειδικα... οταν ομως βαζεις μεσα σε αυτο μαγειες μαγικα στοιχειωματα κ ολα τα παρεταιρα..τοτε βλεπεις οτι η καταστροφη ειναι γραμμενη.... να στο πω και αλλιως ο πολεμος στην γεωργια ειναι ο προλογος του 3 παγκοσμιου .... το 2012 θα πεσει λενε ενα πλανητης στη γη.. μετα ευθυγραμισση πλανητων... μετα το πολεμο... που θα γινει αμεσα... και θα πεινασουμε... θα κατεβει ο αντιχριστος... και ποσοι θα αντισταθουν...

λοιπον αντι να μου λετε ολοι εδω μεσα πως θα πως στην μαμα μου στο μπαμπα οτι ειμαι μαγος μαγισσα.. ενω ειμαστε σε πολυ ασχημη κατασταση ασχολουμαστε με πραγματα επιπλεον εις βαρος μας να καλεσουμε πνευματα.... πως σου φαινεται αυτο... για παρτο σφαιρικα το θεμα ....να δουμε αν πεταει ο γαιδαρος.... οταν θα εχουν κλεισει τα παντα ... θα αναβεις κερια κ θα καλεις? μη μου λες σαχλαμαρες... ελεος το ΓΚΕΙΜ το χασει ο ανθρωπος ακομα κ γω που σου γραφω .. σου λεω οτι ειμαστε σε ΣΥΣΤΗΜΑ.. υπαρχουν πολλοι πιο σοβαρα πραγματα....

 

ο ρολος μ ειναι αυτος κ ο δικος σου ο αλλος ..... σεβαστο.... προτεινω να σκεφτεις την καταστροφη π πλησιαζει.... σκεψου ομως κατι ... εμεις σαν ελληνες ειμαστε ουδετεροι ομως θα περασουμε δυσκολα... και δεν θα μας σωσει το : ξερεις ειμαι μαγισσα/μαγος! και πως να το πω...στην μαμα στο μπαμπα

 

 

γεια χαρα

Edited by aquarius
Link to comment
Share on other sites

πρωτον δεν ψευδομαι δευτερον εχω δει τοσα πολλα , οχι απο περιεργια απο πραγματικα γεγονοτα... π σου ειπα για σελιδες χρειαζομαι... δεν υποστηριζω κατι και δεν χρειαζεται να υποστηριξω κατι.... πηγαινε και ζησε κατι παρομοιο και μετα μιλαμε....στο λεω φιλικα ....και συ μου λες για το κινητο για το γαιδαρο. ..... ωραια... σου λεω και γω οτι απο τεχνοκρατικη πλευρα δεν υπαρχει τιποτα μονο καταστροφη και κακο που συμβανει παντου γενικα κ ειδικα... οταν ομως βαζεις μεσα σε αυτο μαγειες μαγικα στοιχειωματα κ ολα τα παρεταιρα..τοτε βλεπεις οτι η καταστροφη ειναι γραμμενη.... να στο πω και αλλιως ο πολεμος στην γεωργια ειναι ο προλογος του 3 παγκοσμιου .... το 2012 θα πεσει λενε ενα πλανητης στη γη.. μετα ευθυγραμισση πλανητων... μετα το πολεμο... που θα γινει αμεσα... και θα πεινασουμε... θα κατεβει ο αντιχριστος... και ποσοι θα αντισταθουν...

λοιπον αντι να μου λετε ολοι εδω μεσα πως θα πως στην μαμα μου στο μπαμπα οτι ειμαι μαγος μαγισσα.. ενω ειμαστε σε πολυ ασχημη κατασταση ασχολουμαστε με πραγματα επιπλεον εις βαρος μας να καλεσουμε πνευματα.... πως σου φαινεται αυτο... για παρτο σφαιρικα το θεμα ....να δουμε αν πεταει ο γαιδαρος.... οταν θα εχουν κλεισει τα παντα ... θα αναβεις κερια κ θα καλεις? μη μου λες σαχλαμαρες... ελεος το ΓΚΕΙΜ το χασει ο ανθρωπος ακομα κ γω που σου γραφω .. σου λεω οτι ειμαστε σε ΣΥΣΤΗΜΑ.. υπαρχουν πολλοι πιο σοβαρα πραγματα....

 

ο ρολος μ ειναι αυτος κ ο δικος σου ο αλλος ..... σεβαστο.... προτεινω να σκεφτεις την καταστροφη π πλησιαζει.... σκεψου ομως κατι ... εμεις σαν ελληνες ειμαστε ουδετεροι ομως θα περασουμε δυσκολα... και δεν θα μας σωσει το : ξερεις ειμαι μαγισσα/μαγος! και πως να το πω...στην μαμα στο μπαμπα

 

 

γεια χαρα

 

 

 

Καταρχας... εδώ λες τελείως διαφορετικά πράγματα με τα άλλα σου ποστ....

 

 

 

 

Όσο για το '12.... είδωμεν.....

 

 

 

Όσο για το θέμα του thread αυτού.... κάπου ο σχολίασα...

 

 

εκεί με το sex ;)

 

 

 

 

 

Για τα πνεύματα.... αφενός το channeling είναι μια πολύ... "κάπως" διαδικασία

και αφεταίρου δεν είναι "προσοδοφόρο" να γίνεται χωρίς γνώση.....

 

Εξαρτάται βέβαια το τι ψάχνει κανείς....

 

 

 

Αλλά....!!!!

 

 

Όχι να μου λες οτι ο "Θεός" δεν συγχωρεί και μπλα μπλα μπλα....

 

 

Αλλά και γιατί να μην μου τα πεις θα μου πεις τώρα...

 

και δίκιο θα 'χεις...!

Link to comment
Share on other sites

πρωτον δεν ψευδομαι δευτερον εχω δει τοσα πολλα , οχι απο περιεργια απο πραγματικα γεγονοτα... π σου ειπα για σελιδες χρειαζομαι... δεν υποστηριζω κατι και δεν χρειαζεται να υποστηριξω κατι.... πηγαινε και ζησε κατι παρομοιο και μετα μιλαμε....στο λεω φιλικα ....και συ μου λες για το κινητο για το γαιδαρο. ..... ωραια... σου λεω και γω οτι απο τεχνοκρατικη πλευρα δεν υπαρχει τιποτα μονο καταστροφη και κακο που συμβανει παντου γενικα κ ειδικα... οταν ομως βαζεις μεσα σε αυτο μαγειες μαγικα στοιχειωματα κ ολα τα παρεταιρα..τοτε βλεπεις οτι η καταστροφη ειναι γραμμενη.... να στο πω και αλλιως ο πολεμος στην γεωργια ειναι ο προλογος του 3 παγκοσμιου .... το 2012 θα πεσει λενε ενα πλανητης στη γη.. μετα ευθυγραμισση πλανητων... μετα το πολεμο... που θα γινει αμεσα... και θα πεινασουμε... θα κατεβει ο αντιχριστος... και ποσοι θα αντισταθουν...

λοιπον αντι να μου λετε ολοι εδω μεσα πως θα πως στην μαμα μου στο μπαμπα οτι ειμαι μαγος μαγισσα.. ενω ειμαστε σε πολυ ασχημη κατασταση ασχολουμαστε με πραγματα επιπλεον εις βαρος μας να καλεσουμε πνευματα.... πως σου φαινεται αυτο... για παρτο σφαιρικα το θεμα ....να δουμε αν πεταει ο γαιδαρος.... οταν θα εχουν κλεισει τα παντα ... θα αναβεις κερια κ θα καλεις? μη μου λες σαχλαμαρες... ελεος το ΓΚΕΙΜ το χασει ο ανθρωπος ακομα κ γω που σου γραφω .. σου λεω οτι ειμαστε σε ΣΥΣΤΗΜΑ.. υπαρχουν πολλοι πιο σοβαρα πραγματα....

 

ο ρολος μ ειναι αυτος κ ο δικος σου ο αλλος ..... σεβαστο.... προτεινω να σκεφτεις την καταστροφη π πλησιαζει.... σκεψου ομως κατι ... εμεις σαν ελληνες ειμαστε ουδετεροι ομως θα περασουμε δυσκολα... και δεν θα μας σωσει το : ξερεις ειμαι μαγισσα/μαγος! και πως να το πω...στην μαμα στο μπαμπα

 

 

γεια χαρα

Χαλάρωσε καλέ!!

Εφόσων όλα είναι χαμένα από χέρι και εδώ καιρό πολυ...γιατί να χαλιόμαστε κι άλλο;

Γιατί να μην ζήσουμε με αυτά που έχουμε αποφεύγοντας το σύστημα όπως μπορεί ο καθένας (ακόμα και πολεμόντας το, ΧΩΡΙΣ να χαλιόμαστε όμως παρακαλώ..να μην κράζουμε όσους ΔΕΝ πράττουν ως εμείς, μιας και ΔΕΝ υπάρχουν κανόνες, το να πολεμήσουμε επιλογή μας είναι, όπως ακριβώς και το να ΜΗΝ.)

Καλά είναι τα πνευματάκια, καλά είναι και τα παραμύθια περί συστήματος κλπ...καλή η σοβαροφάνια, καλή και η ειρωνία..Όταν όμως ξεπεράσουν τα μέτρα, ΟΛΑ μεταλλάσονται σε ΚΑΚΑ πραγματάκια. ΌΛΑ ΌΜΩΣ, και πολύ κακά..

 

Στην τελική μια ψυχή είμαστε που μας είπαν πως άμα αρνηθούμε το είναι μας θα απελευθερωθούμε..κ'μεις τα κωθόνια το κάναμε!!!Αν είναι δυνατόν, δίχως όρια η βλακεία του ανθρώπου...και εκεί που ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ πως ΟΛΑ χειροτερεύουν σε κάθε επίπεδο για εμάς, αντί να απαρνηθούμε τον νέο τρόπο σκέψης που καταστρέφει το είναι μας κρατώντας το στην αφάνεια να σκουριάζει και να μαραζώνει, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ να πολεμάμε την ανταλάκλαση ~ το είδωλο μας στην σύγχρονη αυτή σκηνή με πολεμικά χρώματα εποχής 2010 και ξεφτιλισμένη διασκέδαση μέσω ψυχοβόρων διαδικασιών...Σαν να μην έφτανε αυτό...σαν ανιχνεύουμε κάτι το διαφορετικό, αντί να το επικροτήσουμε ΤΟ ΠΟΛΕΜΑΜΕ!!!

 

Εμείς σαν Έλληνες..Εμείς ως [απ]άνθρωποι σκλάβοι σημαιών και ειδώλων στήνουμε λώλο και αν δεν προλαβαίνουμε δεν ανησυχούμε, ξέρουμε πως έχουμε την δυνατότητα να ικανοποιήσουμε μπόλικες υπερδυνάμεις...δόξα τον θεό νησιά και θάλασσα έχουμε προς το παρόν στα σχέδια τα χρωματιστά που χωρίζουν Ύδατα Στεριές και Αέρηδες για χάρη της μα :censored: κίας που μας δέρνει από την απαρχή. Άντε να τελειώνει αυτό το χοντροκομένο αστείο και να μας αποδεκατίσουν..Αν δεν έρθει γεννοκτονία δεν θα χαμογελάσω αν δεν τελειώσει με Στρατιωτική Κατοχή το θέμα με τον "Πόλεμο".

 

Αλλά ΌΧΙ, Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ λέει πως ΌΛΑ καλά για ΕΛΛΑΔΑ, οπότε εγκώ χαρούμενο!!

Σήκω :censored: !! Τι κάθεσαι; ΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΚΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ (και τηλεφώνησε μου να σε πω το μέλλον σου!!!).

 

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ???ΣΗΚΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...