Jump to content

Τι εστι αβάπτιστο;


 Share

Recommended Posts

Νομίζω, επίσης, ότι πρέπει να έχει επιπλέον δύο δυνατότητες επιλογών. Η πρώτη να αφορά το είδος/είδη που ασχολείται ο καθένας και η δεύτερη επιλογή το είδος/είδη που τον ενδιαφέρουν. Ετσι θα συμπεριλάβει όλες τις κατηγορίες..

Link to comment
Share on other sites

θα γίνει το ερωτηματολόγιο;;;;;

 

Ανυπομονώ!!!!!!!! :KaoAni052:

Link to comment
Share on other sites

Και καλό θα ήταν αλλό ένα δημοψήφισμα με την ηλικία του καθενός--

ετσι απλά να βγάλουμε έναν μέσο όρο να δούμε πού κινούμεθα...

 

πολύ καλημέρα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Και καλό θα ήταν αλλό ένα δημοψήφισμα με την ηλικία του καθενός--

ετσι απλά να βγάλουμε έναν μέσο όρο να δούμε πού κινούμεθα...

 

πολύ καλημέρα σας!!!

 

Αχ ναι! μπράβο! :goodwork2: την έχω αυτήν την απορία. Περιμένουμε λοιπόν το ερωτηματολόγιο :angelhappy:

Link to comment
Share on other sites

Αφού λοιπόν η Διαχειρίστρια είδε κι απόειδε που κανείς δεν φιλοτιμείται ν'ανοίξει το δημοψήφισμα ( :015annoyed: ) το άνοιξε μόνη της :018bleh:

 

http://www.artofwise.gr/forum/index.php?sh...amp;#entry50909

Link to comment
Share on other sites

Το Αβάπτιστο από πλευράς πρακτικής 'κατακλίζεται'κυρίως από εσωτεριστές, φίλε dimulator, και γι αυτό η τελετουργική μαγεία είναι μικρότερου ενδιαφέροντος.

 

:lol:

 

Το Αβάπτιστο κατακλύζεται από παιδιά που λένε οτι τους έχουν κάνει μάγια και αναζητούν προστασία ή συμβουλές.

 

Τhats it!

Link to comment
Share on other sites

η παροχή συμβουλών και διαδικασίων για την "πρακτική" διαδικασία μαγείας όπως και των τελετουργικών θεωρώ οτι είναι αρκετά δύσκολο να δοθεί σε κάποιους μέσα απο δημόσιο βήμα, όταν οι ίδιοι όπως φαίνεται δεν έχουν ακόμα βρεί τον εαυτό τους και τις δυνάμεις τους , για να αντιμετωπίσουν τα αποτελέσματα της πρακτικής μαγείας.

 

Ας μην ξεχνάμε οτι απο την στιγμή που περνάμε σε πράξεις... σημαίνει οτι είμαστε έτοιμοι για τα πάντα ακόμα και αν πάει κάτι στραβά. Προσωπικά θα θεωρούσα εκ μέρους μου εντελώς ανεύθυνο να έδινα οδηγίες (γιατί περί αυτού πρόκειται) στο πως θα κάνει κάποιος ενα τελετουργικό , επικαλούμενος το οτιδήποτε απο την στιγμή που κατά 90% δεν θα είναι έτοιμος ψυχικά/εσωτερικά!

 

Απο εκεί και πέρα βέβαια ο καθείς πράττει όπως θέλει.

 

Υ.Γ. Σε ενα σημείο ο El Morya έχει δίκιο καθώς έχω διαπιστώσει και εγώ μια τάση να δαιμονοποιούνται τα πάντα όσα συμβαίνουν γύρω μας , ακόμα και αν μιλάμε για συμπτώσεις που μπορούν να εξηγηθούν με απλή λογική.

Edited by Anor
Link to comment
Share on other sites

...

Και τέλος πάντων, όλα από μένα τα περιμένετε φίλτατε συν-συντονιστή;!;! Σκεφτείτε και κάτι μόνοι σας! :018bleh:

 

 

Χεχε.. δύσκολα μου βάζεις :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το βλέπω σαν να δίνει κάποιος συμβουλές για πρακτική αλλά αυτοί που ήδη κάνουν πρακτική να ανταλλάσσουν απόψεις και εμπειρίες ώστε να εμπλουτίζονται με ιδέες. Ας πούμε εγώ από κάποιο σάητ πήρα την ιδέα να δημιουργήσω στο αστρικό πεδίο έναν ναό, να τον τροφοδοτώ με σκέψη και να τον επισκέπτομαι στο αστρικό πεδίο. Σαν ιδέα αυτό μου άρεσε πάρα πολύ!

Edited by dimulator
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...