Jump to content

The Lord of the String


Ένα string, Δύο ημισφαίρια  

29 members have voted

  1. 1. ????? ??????? ??????????? ??????? ???? ??? forum;

    • ?????????!
      3
    • ??? ??????, ??? ????? ??? ??? ??? ????? ??? ?????
      19
    • ??? ?????
      7


Recommended Posts

Πας πολύ γρήγορα El Morya.... :whistling:

 

Αμέσως στα δύσκολα.....Συνειδησιακό ΣΟΚ και "Ξεβράκωμα"....

 

 

Και τώρα?

 

 

Τι θα κάνουμε χωρίς "άλλοθι"? Α, ρε El τι έκανες!!!

 

 

 

Βασικά, η .....δημοσκόπηση είναι "δόλωμα".....και πολύ γλυκό μάλιστα....όπως η "αμαρτία"....

 

 

Απο πίσω περιμένει το "αγκίστρι".... ο "απώτερος" σκοπός του θέματος.....πιο "αιχμηρός".....oh yes, το "ανομολόγητο"....

 

 

Να ....απαντήσει στον εαυτό του ο καθένας γιατί είναι εδώ....

 

 

Να όμως που όλοι μπήκανε σε πειρασμό να ψηφίσουν για να δουν τι ψήφισαν οι υπόλοιποι!!! (η ..."αμαρτία" που λέγαμε?)

 

 

Ποιός θα αντέξει στον πειρασμό κυρίες και κύριοι ? :063laugh: (δηλαδή να μην απαντήσει στην δημοσκόπηση)

 

 

Και ποιός θα απαντήσει ειλικρινά στον εαυτό του?

 

 

Δεν το συζητάμε για δημόσια απάντηση.....

 

 

Όλο διαλεκτικές ντρίπλες θα βλέπουμε ως απάντηση.....

 

 

Όσον αφορά τον El Morya?

 

 

"Εχέσθη η φορβάς εν τω αλωνίω" εαν θα του απαντήσετε ή όχι......

 

 

Άντε, και καλό ...."ντύσιμο".... :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά Αvaris, δεν νομίζω πως σοκαρίστηκε κανείς ούτε και είχα κάποια τέτοια πρόθεση. Μια αμηχανία ή ένα μουδιασμα ίσως.

Παρ ολ αυτά μου άρεσε ο συνειρμός σου:

γιατί είναι εδώ....

 

Ποιός θα αντέξει στον πειρασμό κυρίες και κύριοι ? 063laugh.gif (δηλαδή να μην απαντήσει στην δημοσκόπηση).

Και ποιός θα απαντήσει ειλικρινά στον εαυτό του?

Δεν το συζητάμε για δημόσια απάντηση.....

 

 

Όλο διαλεκτικές ντρίπλες θα βλέπουμε ως απάντηση.....

Το σημαντικό είναι όλοι μας να σκεφτούμε αν η αναζήτηση συντροφικότητας είναι το κίνητρο πίσω απο όλα τα εσωτεριστικά τερτίπια.

Δεν το θεωρώ κακό, ίσα ίσα νομίζω πως αυτό είναι το πιο χρήσιμο πράγμα που μπορούν να προσφέρουν τα forums. Απο εκεί είναι το σημείο που όλα πρέπει να ξεκινήσουν. Αν το μουλαντάρα είναι ευχαριστημένο, όλα καλά. Νομίζω πως πολύς κόσμος και ιδιαιτερα οι χρήστες του διαδυκτίου έχουν κάκιστη σεξουαλική ζωή. Επειδή η εποχή μας είναι λιγο ιντελεκτσουαλ, τα φορουμς και ειδικά τα εσωτεριστικά έχουν ανεβει πολύ. Υπάρχει η πίστη οτι σε τέτοια μέρη βρίσκει κανεις ψαγμένους γκόμενους και γκόμενες. Δεν ξέρω εσεις τι λέτε;

 

Link to comment
Share on other sites

Επακριβώς όπως το περιγράφεις.

Καταλαβαίνεις τώρα σε ποια κατηγορία κατατάσσεται το θέμα:

Το θέμα είναι τι γίνεται αν δεν ξέρω τι πιστεύω; Ακόμη χειρότερα, τι γίνεται αν νομίζω πως ξέρω τι πιστεύω;

Και περάσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτερα.

 

Γενικότερα ισχύει αυτό που λες. Είναι και λίγο λογικό αν το σκεφτείς:

 

Πάει ένας τυπάκος, ο οποίος δεν βρίσκει γκόμενα ή βρίσκει αλλά θέλει και άλλες ίσως, σε ένα φόρουμ "εσωτερισμού" και αρχίζει να ξεδιπλώνει τον πανέξυπνο, αποστασιοποιημένο, ακέραιο, αδογμάτιστο, ψαγμένο εαυτό του.

--Σημείωση: Όλα αυτά πριν το "εαυτό του" είναι σαν τα level και τα buff στα βιντεοπαιχνίδια. Μπαινοβγαίνουν κατά το δοκούν, αυξομειώνονται κατά το δοκούν και τερατογενούν ψεύτικες καταστάσεις, τις οποίες πάραυτα απολαμβάνει ο τυπάκος.

 

Ε, κάποια στιγμή θα βρεθεί και το ψάρι που θα τσιμπήσει. Η τερατογενής κατάσταση στην οποία όμως έχει μπει, τον πείθει ότι όντως γουστάρει. Στην πραγματικότητα γουστάρει γενικά καθότι πάει καιρός...

 

 

Ούτε εγώ βρίσκω κάτι κακό στο να γνωρίσεις κάποιον μέσω forum, κιας μην το έκανα ποτέ για δικούς μου λόγους. Το "κακό" έγκειται στο οτι νομίζει ότι ξέρει τι πιστεύει, και το κακό που κάνει είναι στον ίδιο του τον εαυτό.

 

Όμως

Εμένα ρωτάς τι θα κερδίσεις; Tι με νοιάζει εμένα τι θα κερδίσεις ή τι θα χασεις;
αφού δεν σε νοιάζει, δεν χαλιέσαι τουλάχιστον. Απλά θες να του το πεις.

 

~~~~~

 

Απ'την άλλη

Αν θες Αφύπνιση,βάλε Ξυπνητήρι!
λες.
Link to comment
Share on other sites

εμένα γιατί μου θυμίζει η όλη κατάσταση κάτι απο STAR & Espresso;

 

Ρε El Morya , θεωρώ οτι έχεις καλύτερο τρόπο απο αυτόν για να πάρεις αυτό που θες. Να προκαλέσεις δηλαδή για να κερδίσεις τι και απο ποιόν/ποιά... ποιό είναι εκείνο το ουσιαστικό σημείο που θα πάρεις απο κάποιον αν σου πεί οτι πήγα με κάποιον/κάποια απο εδώ στο κρεβάτι;

 

Ειλικρινά δεν βλέπω τον σκοπό ύπαρξης του thread και σε τι ακριβώς βοηθάει το σύνολο των ανθρώπων εδώ! Να συνειδητοποιήσουν , λες, την συντροφικότητα και την περιέργεια που τους δέρνει για το SEX , βασιζόμενος σε αντιδράσεις λόγω συντηρητικών taboo;... αίντε και τα κατάφερες... Ε ΚΑΙ; ... τι θα αλλάξει δηλαδή;

 

Άσκοπο μήνυμα ήταν , όπως άλλο τόσο άσκοπη είναι και η απάντηση μου. Όπου για να είμαι ειλικρινής την έγραψα γιατί πίνω καφέ ενώ είναι πρωί ακόμα και είχα όρεξη για "ελαφροκουβέντα".

Link to comment
Share on other sites

Να όμως που όλοι μπήκανε σε πειρασμό να ψηφίσουν για να δουν τι ψήφισαν οι υπόλοιποι!!! (η ..."αμαρτία" που λέγαμε?)

Βασικά τα αποτελέσματα τα βλέπεις και χωρίς να ψηφίσεις..

 

Ποιός θα αντέξει στον πειρασμό κυρίες και κύριοι ? :063laugh: (δηλαδή να μην απαντήσει στην δημοσκόπηση)

Και ποιός θα απαντήσει ειλικρινά στον εαυτό του?

Δεν το συζητάμε για δημόσια απάντηση.....

Όλο διαλεκτικές ντρίπλες θα βλέπουμε ως απάντηση.....

 

Ειλικρινή απάντηση στον εαυτό μας ως προς τι; Και για ποιον λόγο να βγάλει ο καθένας σε δημόσια θέα το τι κάνει στο βρακί του; Εννοείται ότι όλο διαλακτικές ντρίπλες θα βλέπουμε καθώς κανείς δε θα πάρει στα σοβαρά το θέμα.. Θα ασπαστώ τη θέση του Anor..

Link to comment
Share on other sites

Και για ποιον λόγο να βγάλει ο καθένας σε δημόσια θέα το τι κάνει στο βρακί του;

 

Εγώ το βρακί μου το βγάζω σε δημόσια θέα και δεν ντρέπομαι καθόλου για αυτό.

Διότι αν δεν το απλώσω έξω, θα μου μουχλιάσει το σπίτι.

Και ναί! Όλοι ξέρουν τι κάνω στο βρακί μου. Το πλένω μαζί με τα άσπρα και επειδή είναι σκούρο, μου τα κάνει όλα μπλε ή γκρι.

Αλλά ούτε για αυτό ντρέπομαι!

Colors of Benetton....get united!!!!!!

 

Παρεπιπτώντος, αν κάποια συνοδοιπόρος Μύστης επιθυμεί θα εκτελέσει τις υψίστου Επιπέδου και Ενεργείας Τελετές, μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα. Πριν την κυρίως Τελετή, θα προηγουθούν πρόβες για να μην είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γίνουν λάθη και εκνευριστούν τα πνεύματα.

Συνεργασία περισσοτέρων Μυστών (θηλυκού γένους) μπορεί να προσφέρει μεγάλα ποσά ενέργειας και καλύτερα αποτελέσματα.

 

Τί άλλο θα κάνω για την Τέχνη!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλε μου πρίν κάνεις την τελετή σου εξέτασε και το ενδεχόμενο οι θήλεις μύσται να σου δώσουν τόσα μεγάλα ποσά ενέργειας που να καταταγχθείς στο πάνθεον των ηρώων για την μεγαλοψυχία σου...

 

:cheerful: :cheerful: :cheerful: :cheerful:

post-1614-1189166814.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλε μου πρίν κάνεις την τελετή σου εξέτασε και το ενδεχόμενο οι θήλεις μύσται να σου δώσουν τόσα μεγάλα ποσά ενέργειας που να καταταγχθείς στο πάνθεον των ηρώων για την μεγαλοψυχία σου...

 

:cheerful: :cheerful: :cheerful: :cheerful:

 

Δεν είσαι ο πρώτος που ζηλεύει τις Τελετουργικές μου ικανότητες

:P

Link to comment
Share on other sites

Πριν την κυρίως Τελετή, θα προηγουθούν πρόβες για να μην είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γίνουν λάθη και εκνευριστούν τα πνεύματα.

Συνεργασία περισσοτέρων Μυστών (θηλυκού γένους) μπορεί να προσφέρει μεγάλα ποσά ενέργειας και καλύτερα αποτελέσματα.

 

Τί άλλο θα κάνω για την Τέχνη!

:063laugh: :lololol: άψογος!

Link to comment
Share on other sites

Διάλογος μεταξύ πρώην ζευγαριού..

 

-We didn't communicate.

-We had sex.

-Yes, we had sex, but we never talked.

-Sex is better than talk. Ask anyone.

-Talk is what you suffer through to get to sex.

 

(από το Παίζοντας στα τυφλά- Γούντι Αλλεν)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις τώρα σε ποια κατηγορία κατατάσσεται το θέμα:

(Αυγερινός)

Το θέμα είναι τι γίνεται αν δεν ξέρω τι πιστεύω; Ακόμη χειρότερα, τι γίνεται αν νομίζω πως ξέρω τι πιστεύω;

Φίλε μου, δυστυχώς δεν καταλαβαίνω. Θες να μου εξηγήσεις;

 

Όμως

QUOTE

Εμένα ρωτάς τι θα κερδίσεις; Tι με νοιάζει εμένα τι θα κερδίσεις ή τι θα χασεις;

αφού δεν σε νοιάζει, δεν χαλιέσαι τουλάχιστον. Απλά θες να του το πεις.

 

~~~~~

 

Απ'την άλλη

QUOTE

Αν θες Αφύπνιση,βάλε Ξυπνητήρι!

λες.

 

Εξήγησε μου και αυτό αν θές.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν βλέπω τον σκοπό ύπαρξης του thread και σε τι ακριβώς βοηθάει το σύνολο των ανθρώπων εδώ! Να συνειδητοποιήσουν , λες, την συντροφικότητα και την περιέργεια που τους δέρνει για το SEX , βασιζόμενος σε αντιδράσεις λόγω συντηρητικών taboo;... αίντε και τα κατάφερες... Ε ΚΑΙ; ... τι θα αλλάξει δηλαδή;

Που τα έγραψα αυτά Anor;

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό είναι όλοι μας να σκεφτούμε αν η αναζήτηση συντροφικότητας είναι το κίνητρο πίσω απο όλα τα εσωτεριστικά τερτίπια.
Το θέμα είναι τι γίνεται αν δεν ξέρω τι πιστεύω; Ακόμη χειρότερα, τι γίνεται αν νομίζω πως ξέρω τι πιστεύω;

 

 

Το σημαντικό είναι όλοι μας να σκεφτούμε αν η αναζήτηση συντροφικότητας είναι το κίνητρο πίσω απο όλα τα εσωτεριστικά τερτίπια.
Αν θες Αφύπνιση,βάλε Ξυπνητήρι!

 

Αποδώ και κάτω, αφήνω την δική μου, την δική σου και όλων τη φαντασία ελεύθερη. Για όλους και για όλα.

Αναφαίρετο δικαίωμα απ'τη γέννηση του κόσμου, αν αυτός ποτέ γεννήθηκε.

 

Πότε ήρθα σε αυτό το forum; --> Πριν περίπου 6 χρόνια.

Γιατί ήρθα σε αυτό το forum; --> Το βρήκα καταλάθος, ψάχνοντας για ένα crack που ήθελα.

Τι με έκανε να θέλω να γίνω μέλος σε αυτό το forum; --> Κάποιες συζητήσεις που μου τράβηξαν το ενδιαφέρον.

Τι με κράτησε; --> Νόμιζα πως θα μπορώ να γίνω μάγος και να κάνω ξόρκια.

Μπόρεσα; --> Όχι, δεν μπόρεσα.

Τι αναζητώ μέσω αυτού του forum; --> Ανταλλαγή απόψεων. Είναι ευχάριστο να συζητάς με ανθρώπους.

Είναι γι'αυτό απαραίτητο το forum; --> Όχι, δεν είναι. Απλώς είναι θεωρητικά ευκολότερο να βρεις ανθρώπους με, πιο κοντά στα δικά σου, κοινά ενδιαφέροντα. Θεωρητικά.

Όταν δεν έχω λόγο να συνεχίσω να συμμετέχω στο forum συνεχίζω; --> Όχι, δεν συνεχίζω.

Όταν δεν έχω ενδιαφέρον ή όρεξη να γράψω στο forum γράφω; --> Όχι, δεν γράφω.

Όταν θεωρήσω ότι αυτό το forum δεν έχει τίποτα να μου δώσει τι θα κάνω; --> Θα αναλλογιστώ αν οι απόψεις ενός ανθρώπου μπορούν να έχουν τέλος, και θα ξαναθέσω την ίδια ερώτηση παίρνοντας την ίδια απάντηση.

Πλέον τι με κρατάει σε αυτό το forum; --> Αρκετοί φίλοι μου είναι μέλη σε αυτό το forum. Είναι μια ευκαιρία να τα λέμε συχνότερα καθότι από κοντά λόγω υποχρεώσεων δεν είναι συχνά εφικτό. Η ανταλλαγή απόψεων επίσης. Κάποια πράγματα, λίγα, που μου κεντρίζουν το ενδιαφέρον και δεν έχω την ευκαιρία να τα συζητώ πολύ συχνά. Κάποιοι άνθρωποι επίσης, που είχα την χαρά να γνωρίσω, και που υπό άλλες συνθήκες δεν θα γνώριζα. Τους εκτιμώ και τους ευχαριστώ γι'αυτό.

Πότε θα φύγω; --> Όταν βαρεθώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...