Jump to content

Εσείς τι λέτε σχετικά με αυτά τα βιβλία ?


 Share

Recommended Posts

Εχτές αργά το βράδυ έτυχε να πέσω πάνω σε μια εκπομπή του Λιακοπουλου και έλεγε για κοίλη γη (που μάλλον ισχύει κάτι τέτοιο) μιλούσε για όντα(νεφελιμ,ελ,γκρι δουλοι,ελοχιμ και αλλά πολλά ,και ότι χωρίζονται σε τάξεις και αλλά) που ζουν ανάμεσα μας και με έπιασε μια περίγεια έχετε ακούσει τίποτα η να δοκιμάσω να αγοράσω τα βιβλία αυτά και να μάθω μόνος μου περί τινός πρόκειται ? :blink:

Ευχαριστώ :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Εχτές αργά το βράδυ έτυχε να πέσω πάνω σε μια εκπομπή του Λιακοπουλου και έλεγε για κοίλη γη (που μάλλον ισχύει κάτι τέτοιο) μιλούσε για όντα(νεφελιμ,ελ,γκρι δουλοι,ελοχιμ και αλλά πολλά ,και ότι χωρίζονται σε τάξεις και αλλά) που ζουν ανάμεσα μας και με έπιασε μια περίγεια έχετε ακούσει τίποτα η να δοκιμάσω να αγοράσω τα βιβλία αυτά και να μάθω μόνος μου περί τινός πρόκειται ? :blink:

Ευχαριστώ :smilewink:

 

Να τα διαβάσεις οπωσδήποτε!!! Είναι εξαιρετική όλη η σειρά βιβλίων του Λιακόπουλου. Εγώ να φανταστείς αγόρασα μία βιβλιοθήκη από τα ΙΚΕΑ για να τα βάλω όλα.

Link to comment
Share on other sites

Να τα διαβάσεις οπωσδήποτε!!! Είναι εξαιρετική όλη η σειρά βιβλίων του Λιακόπουλου. Εγώ να φανταστείς αγόρασα μία βιβλιοθήκη από τα ΙΚΕΑ για να τα βάλω όλα.

 

Περίμενε...Μιλάμε για τον ίδιο τον κ.Ευστάθιο Λιακόπουλο;

Έχει εκπομπή; Σε ποιο κανάλι-τι ώρα;Δεν το'ξερα :unsure: :getreal: Τι να πω... :nocoment:

Από βιβλία του-αν μιλάμε γι αυτόν- έχω εκείνο από ΤΕΤΡΑΚΤΥΣ (περί Θανάτου).

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε...Μιλάμε για τον ίδιο τον κ.Ευστάθιο Λιακόπουλο;

....

Αποκλείεται να μιλά για τον Ευστάθιο. Τον άλλο... το μαργαριτάρι εννοεί.

Του Ευστάθιου αξιζουν.

Link to comment
Share on other sites

hso0gj-full.jpgttttt9ro.gif Αξιότιμος κύριος Δημοσθένης (Ε)Λιακόπουλος.
Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα και εμενα με εχει πιασει περιεργεια (αν και ο γεροντας μου εχει πει να μην ειμαι περιεργος).

Αν θες παντως να διαβασεις καλυτερα να το κανεις τζαμπε..εχει το greek-tracker.com μερικα βιβλια του λιακουρα ,νομιζω και το blue-white.Παντως αν καποιος ξερει για τα νεφελιμ κτλ κτλ ας δωσει κανα ορισμο γιατι δεν εχω ακομα αξιωθει να τα κατεβασω(ο γεροντας προφητευσε οτι το free downloading θα απομακρυνει τους πιστους απο τον δρομο του θεου).

Edited by Aiolos
Link to comment
Share on other sites

α!!! έτσι...

 

Είπα και γω...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, περισσότερα θα μάθεις γκουγκλίζοντας δεξιά αριστερά τους όρους που σου έκαναν εντύπωση, παρά από τα βιβλία του Λιακό. Δηλαδή, αδυνατώ καν να το σκεφτώ ως ενδεχόμενο: θα ξοδέψεις πολύτιμα λεπτά από το πέρασμά σου σε αυτόν τον πλανήτη για να διαβάσεις βιβλία του Λιακόπουλου; Θα ξοδέψεις bandwidth για να κατεβάσεις αυτά τα βιβλία; Θα ξοδέψεις από την πολύτιμη ενέργεια του πλανήτη και θα συμβάλλεις στις εκπομπές διοξειδίου του άνθρακα, κρατώντας ανοιχτό τον υπολογιστή σου αναμμένο για να τα διαβάσεις; Για το ενδεχόμενο τυπώματος, δεν το συζητώ καν!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, περισσότερα θα μάθεις γκουγκλίζοντας δεξιά αριστερά τους όρους που σου έκαναν εντύπωση, παρά από τα βιβλία του Λιακό. Δηλαδή, αδυνατώ καν να το σκεφτώ ως ενδεχόμενο: θα ξοδέψεις πολύτιμα λεπτά από το πέρασμά σου σε αυτόν τον πλανήτη για να διαβάσεις βιβλία του Λιακόπουλου; Θα ξοδέψεις bandwidth για να κατεβάσεις αυτά τα βιβλία; Θα ξοδέψεις από την πολύτιμη ενέργεια του πλανήτη και θα συμβάλλεις στις εκπομπές διοξειδίου του άνθρακα, κρατώντας ανοιχτό τον υπολογιστή σου αναμμένο για να τα διαβάσεις; Για το ενδεχόμενο τυπώματος, δεν το συζητώ καν!

Χαχαχαχαχαχα

 

Κατέβασμα e-books λιακόπουλου = bad sectors στον σκληρό δίσκο.

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Λέτε ε ? .. Απλά και εμένα αυτοί οι όροι με έκαναν να ενδιαφερθώ στα βιβλία αυτά μήπως τότε οι υπάρχουν βιβλία που να ικανοποιούν την περιέργεια μου ?

:unsure5:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, ο Λιακό, (όπως πολλοί πετυχημένοι συνωμοσιολόγοιλάγνοι) κάνει απλώς μια ανακύκλωση θεωριών συνομωσίας: παίρνει μια παλιά θεωρία και την προσαρμόζει στα δικά του γούστα. Καλύτερα δεν είναι να γκουγκλίσεις και να βρεις το πρωτότυπο υλικό, πριν τις παρεμβάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα

 

Κατέβασμα e-books λιακόπουλου = bad sectors στον σκληρό δίσκο.

 

:P

έχω κατεβάσει τα "Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ" 1&2 για να ανεβάσω το ratio μου στο greek-tracker

 

Πως με βρίσκεις?? χααχχαχαχααχχαχαχααχαχ :kakashi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...