Jump to content

Εσείς τι λέτε σχετικά με αυτά τα βιβλία ?


 Share

Recommended Posts

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΟΓΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ DVD ΤΟΥ...Κ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΟΓΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ DVD ΤΟΥ...Κ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ...

 

και για μένα το ίδιο:αξ΄΄ιζει να τα δείς διότι είναι απο τα πιο αστεία πράγματα που έχω δεί μετά το scary movie

Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν; :headb:

 

Υπάρχουν φτηνότερα υλικά για προσάναμμα...

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh: κορυφαίος...

 

βρε ελένη τι σε εντυπωσίασε;;; η θεωρία πως το 12θεο ήταν επίλεκτοι κομάντο του θεού και στάλθηκαν να πολεμήσουν την εξωγίηνη απειλή;;;

Link to comment
Share on other sites

Σηκωθείτε από ντιβάνια, ξαπλώστρες, καναπεδες, καρέκλες....! Αντε ρε τον μπούφο τον Λιακοπουλο που το μόνο που επιδιώκει είναι να εξαπατήσει τον κοσμάκη και να γεμίσει η τσέπη του! Τον χαρακτηρίζω με την πιο πολυσήμαντη και πολυδιάσταση λέξη της Ελληνικής Γλώσσας : ΜΑ:censored:ΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Σηκωθείτε από ντιβάνια, ξαπλώστρες, καναπεδες, καρέκλες....! Αντε ρε τον μπούφο τον Λιακοπουλο που το μόνο που επιδιώκει είναι να εξαπατήσει τον κοσμάκη και να γεμίσει η τσέπη του! Τον χαρακτηρίζω με την πιο πολυσήμαντη και πολυδιάσταση λέξη της Ελληνικής Γλώσσας : ΜΑ:censored:ΚΑΣ

Συμφνωνω ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

ΕΙΝΑΙ ΜΑ Γ ΚΑΣ!!!

μεγαλος μαγκας!

αφου πραγματικα καταφερνει και πουλαει!!(ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΙΝΕΙ!! ΠΟΥΛΑΕΙ) αυτα τα πραγματα... ειναι πολυταλαντος!

Βασικα του βγαζω το καπελο ως Πωλητης και Ψυχολογος του κλασικου ΝεοΕλληνα (καθε γενιας) ειναι οτι καλυτερο..(μετα τον καματερο..)

 

Αλλα κακα τα ψεμματα, τα χαρτια με μπουρδες που !!ΠΟΥΛΑΕΙ!!( μου φαινεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!) ειναι οτι χειροτερο ...

Απορω πως γινεται να υπαρχουν ατομα με τοσο ΜΕΙΩΜΕΝΗ κριτικη σκεψη..Δυστυχως η ελλειψη παιδιας ΒΑΣΙΛΥΕΙ σε μοναρχικο καθεστως, τολμω να πω ΤΥΡΑΝΙΚΟ!!

Link to comment
Share on other sites

....Αλλα κακα τα ψεμματα, τα χαρτια με μπουρδες που !!ΠΟΥΛΑΕΙ!!( μου φαινεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!) ειναι οτι χειροτερο ...

Απορω πως γινεται να υπαρχουν ατομα με τοσο ΜΕΙΩΜΕΝΗ κριτικη σκεψη..Δυστυχως η ελλειψη παιδιας ΒΑΣΙΛΥΕΙ σε μοναρχικο καθεστως, τολμω να πω ΤΥΡΑΝΙΚΟ!!

...το οποίο μου θυμίζει ότι αυτά τα άτομα ψηφίζουν για το ποιοι μας κυβερνούνε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά....νομίζω ότι κάποια από τα βιβλία του αξίζουν...και πόλύ μάλιστα.......βέβαια ο σκοπός του είναι το χρήμα...αλλά κάπου στο βάθος αχνοφαίνεται και η ενημέρωση!!!! .....Περι Νέφελιμ, Ελ.....κ.τ.λ θέλω να κάνω ένα πολύ κατατοπιστικό post....νομίζω ότι έχει γνώση επι του θέματος.....ελάχιστη πιστεύω......αλλά γνωρίζει!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το λάθος και πήρα την σειρά ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.

 

Η ΜΠΟΥΡΔΑ.

Τέτοια διαστρέβλωση της αρχαίας γραμματείας δεν έχω ξαναδεί.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τα διάβαζα με πονοκεφάλιασαν (ειλικρινά το λέω) που τα πέταξα (πάλι ειλικρινά το λέω), τόσο δυσφορία μου προξένησαν.

 

Πάντως η τακτική είναι γνωστή...μεγάλα αποσπάσματα....ερμηνείες μερών όπως μας βολεύει....παραβλέπουμε αυτά που δεν μας βολεύουν και νάτη η θεωρεία που θέλουμε.

 

Για να γίνει πειστική η θεωρεία πλασάρετε μεγάλος όγκος πληροφορίας σε μορφή αποσπασμάτων οπότε ο αναγνώστης ψαρώνει, σου λέει τόσο διαβασμένος ο συγγραφέα, τόση έρευνα, άρα η θεωρεία δεν μπορεί θα είναι σωστή....

 

πάνω κάτω αυτά...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ... μα βασίζεται στο γνωστά 3 σημεία των Ελλήνων προς ανάγνωση των σκουπιδιών που διαθέτει.

 

1. Δίνουμε δεδομένα απο Αρχ.Ελλάδα με ημερομηνίες και πραγματικά ιστορικά γεγονότα.

2. Εφαρμόζουμε παράλληλα σενάρια συνομωσιολογίας , που ανά την Ελληνική Ιστορία, πάντα σαγήνευαν τα πλήθη... εκείνα που είχαν έλλειψη κριτικής ικανότητος.

3. Κάνουμε χρήση "λαϊκίστικων" επιθυμιών και πόθων (Δικιά μας η Πόλη, Ο Υπέρτατος Ξανθός Προστάτης, Το νέο Ισραήλ του Θεού κτλ. ) και αποδίδουμε κατόπιν διαστρεβλωμένα θεωρήματα , που γίνονται αξιώματα μετά... και στο επόμενο σημείο , λογίζονται ώς δεδομένα.

 

Καταρχάς και μόνο που έχει εμπορική διάθεση 3-4 βιβλία ανά 2-3 μήνες θα έπρεπε να προβληματίσει , αφού οχι να ελέγξεις πηγές δεν μπορείς απο αυτά που γράφεις... αλλά ούτε να τα γράψεις καλά-καλά δεν προλαβαίνεις. Μυθιστορήματα είναι που αποδίδουν ενα πολύ καλό ποσό σε εκείνον και στους συνεργάτες του είναι. Πότε ήταν η τελευταία φορά νομίζετε που τυπώθηκε βιβλίο με τόσο "κρυφά" δεδομένα και εδόθη στην χαμήλή τιμή πακέτου των 20+ ? , αποδίδοντας μάλιστα και κοσμοιστορικά γεγονότα;... ΕΛΕΟΣ δηλαδή!

 

Εδώ μια αποκάλυψη σοβαρή απο το "Ρεπορτάζ χωρίς σύνορα" έγινε για τον Πούτιν και την Ρώσικη Μαφία, και τον φίμωσαν τον άνθρωπο σε χρόνο dt. Τι να λέμε τώρα;...

 

Το μόνο που θα έλεγα είναι να μην είμαστε τόσο "πρόβατα" και ευκολόπιστοι.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ... μα βασίζεται στο γνωστά 3 σημεία των Ελλήνων προς ανάγνωση των σκουπιδιών που διαθέτει.

 

1. Δίνουμε δεδομένα απο Αρχ.Ελλάδα με ημερομηνίες και πραγματικά ιστορικά γεγονότα.

2. Εφαρμόζουμε παράλληλα σενάρια συνομωσιολογίας , που ανά την Ελληνική Ιστορία, πάντα σαγήνευαν τα πλήθη... εκείνα που είχαν έλλειψη κριτικής ικανότητος.

3. Κάνουμε χρήση "λαϊκίστικων" επιθυμιών και πόθων (Δικιά μας η Πόλη, Ο Υπέρτατος Ξανθός Προστάτης, Το νέο Ισραήλ του Θεού κτλ. ) και αποδίδουμε κατόπιν διαστρεβλωμένα θεωρήματα , που γίνονται αξιώματα μετά... και στο επόμενο σημείο , λογίζονται ώς δεδομένα.

 

Καταρχάς και μόνο που έχει εμπορική διάθεση 3-4 βιβλία ανά 2-3 μήνες θα έπρεπε να προβληματίσει , αφού οχι να ελέγξεις πηγές δεν μπορείς απο αυτά που γράφεις... αλλά ούτε να τα γράψεις καλά-καλά δεν προλαβαίνεις. Μυθιστορήματα είναι που αποδίδουν ενα πολύ καλό ποσό σε εκείνον και στους συνεργάτες του είναι. Πότε ήταν η τελευταία φορά νομίζετε που τυπώθηκε βιβλίο με τόσο "κρυφά" δεδομένα και εδόθη στην χαμήλή τιμή πακέτου των 20+ ? , αποδίδοντας μάλιστα και κοσμοιστορικά γεγονότα;... ΕΛΕΟΣ δηλαδή!

 

Εδώ μια αποκάλυψη σοβαρή απο το "Ρεπορτάζ χωρίς σύνορα" έγινε για τον Πούτιν και την Ρώσικη Μαφία, και τον φίμωσαν τον άνθρωπο σε χρόνο dt. Τι να λέμε τώρα;...

 

Το μόνο που θα έλεγα είναι να μην είμαστε τόσο "πρόβατα" και ευκολόπιστοι.

 

 

δεν υπάρχει καλύτερη απάντηση. αν ακόμα σας αρέσουν τα βιβλία του και τον πιστεύετε μετά απο αυτό είστε τελειωμένη υπόθεση

Link to comment
Share on other sites

:015annoyed: Η αχαριστία του κοσμάκη δεν έχει όρια

 

Ρεεεεε!!!! Ο λάνθρωπος υπηρετεί ύψιστο κοινωνικό λειτούργημα λέμεεεεεεεε! :evilbl:

Δεν ακούτε τι φωνάζει;

Δεν ακούτε, τι μας προτρέπει όλους να κάνουμε;

"Σηκωθείτε από ντιβάνια, κρεβάτια, καναπέδες, καρέκλες, ξαπλώστρες, τραπέζια, .............."

(όοοοοπου κάθεται καθείς τέλος πάντων...! )

Σηκωθείτε............ λέει ο άνθρωπος....

 

Δε μας είπε ξεσηκωθείτε!!!!! :whistling:

 

Κι εγώ το άκουσα .......... και :witch: :witch: :witch:(καβάλησα το σκουπόξυλό μου και δρόμοοοοοοοοοοο!- Άμα ακούς τέτοια διαταγή... από τέτοια φωνή και βλέπεις και τέτοια φάτσα, κάνε κι αλλιώς αν σου βαστάει)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...