Jump to content

Νέα Ακρόπολη


unicorn
 Share

Recommended Posts

Ξεκαθαριζω οτι σε γενικες γραμμες ειμαι κατα των περισσοτερων μυστικιστικων οργανωσεων .Παρ ολα αυτα δεν μπορω παρα να προσεξω οτι ο πιο ευκολος τροπος για να δυσφημησεις κατι ειναι να πεις οτι καποιος ειπε κατι το οποιο ειναι ανυποστατο η στην καλυτερη περιπτωση αποσπασματικο.Τωρα:

googliζοντας την φραση του livraga νομιζω καταφερα να βρω απο πιο site προηλθε

http://www.xfd.gr/8611F69F.el.aspx κοινως της Χριστιανικης Φοιτητικης Δρασης.

Μπορει και να κανω λαθος βεβαια

Παραθετω και μια ακομα σελιδα απο την ΧΦΔ

http://www.xfd.gr/D9E3EDCB.el.aspx

Δεν εχω τιποτα ουτε με την ΧΦΔ ουτε με την Νεα Ακροπολη (εκτος απο μια παγερη αδιαφορια)απλα για να αποφευγονται τετοιου ειδους αποριες καλο θα ειναι να παραθετονται και οι πηγες

Για να σταματησουν οι περιεργοι να googlιζουν τα παντα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω αύριο σχολή.

 

ΠΕΛΑΑΑΑΑΤΕΣ ΜΟΥ!

 

Και γω λέω να ανοίξω... "σχολή".Τόσα χρόνια στην ανεργία (με με πανάθλιο επίδομα ανεργίας!) τι διάολο κάθομαι και κωλοβαράω ολημερίς;

ΌΧΙ.ΝΙΣΑΦΙ.ΑΥΤΟΦΩΤΙΣΤΗΚΑ! Τελικά θα ανοίξω σούπερ-ντούπερ ερμητικο/αλχημικο/μαγικο/σατανολατικο/αιθερική Σχολή!

 

Ενδιαφέρεται κανείς; Εγγραφές το Νοέμβριο: 500Ε μηναίως για εργαζόμενους, 400Ε για φοιτητές, 300Ε για εργαζόμενες μητέρες και όσοι είναι "βάζελοι" φιλική τιμή 50Ε! Χρυσή ευκαιρία...ε;

 

Τράγου Κέρατο,αν υποσχεθείς να έρθεις και να γραφτείς στη σχολή μου,θα έρθω και γω στη δική σου...Συμφωνείς; Καθαρά πράγματα... :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...