Jump to content

Η λειτουργία του εγκεφάλου...


Recommended Posts

Εχμ?ρε παιδιά σορυ αλλά στο videaki στο youtube πόσες φορές αλλάζουν στην χορευτρια κατεύθυνση?? Δεν ξερώ αν όντως το βλέπω ή αν απλά της αλλάζουν στροφή σε κάποια δευτερόλεπτα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Δεν της αλλάζουν φορά, απλά μπορείς να τη δεις με οποιαδήποτε φορά θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Μερικά καλά… μέσα απ την τέχνη (της οφθαλμαπάτης).

 

Ολες οι εικόνες είναι νεότητας και ομορφιάς. Την πρώτη εικόνα την είχα ξαναδεί πριν από πολλά χρόνια. Παρά τις οδηγίες χρήσης τότε διέκρινα μόνο τη γριά...

Πολύ καλό!

Edited by Minerva
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη χορεύτρια. συγκεντρώθηκα άσε που μου δημιουργήθηκαν ημικρανίες πήρα το mouse στο χέρι και κοίταζα τη χορεύτρια. όταν το μυαλό μου ήταν κολλημένο και μόνο στη χορεύτρια χωρίς να σκεύτομαι τίποτα άλλο κινούσα το mouse μια δεξιά μία αριστερά. η χορεύτρια δεν κατάφερνε να κάνει ούτε δεξιόστροφη κίνηση ούτε αριστερόστροφη.πήγαινε πέρα δώθε σαν τρελλή.Τώρα οφθαλμαπάτη ή όχι δεν μπορώ να ξέρω. Μου φάνηκε πολύ παράξενο εώς αστείο βλέποντας την να κουνιέτε σαν τρελλή

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Για να σας δω :

 

 

:cheerful:

 

 

Γεια σου Νεφέλη. Πάντα διαβάζω τα άρθρα σου με ενδιαφέρον, ευχαρίστιση και θαυμασμό. Είδα το βιντεάκι. Την έβλεπα να κινειίται δεξιοστροφα, αλλά 2 φορές για περίπου 3 δευτερόλεπτα τη κάθε μία φορά, την είδα να κινείται αριστερόστροφα. Ήταν πολύ ενδιαφέρον βιντεάκι γιατί παίζει με το μυαλό σου!

Edited by Janor
Link to comment
Share on other sites

Όποτε γυρνάω προς τα δεξιά το κεφάλι μου την βλέπω να γυρίζει δεξιόστροφα και όποτε κουνάω το κεφάλι μου προς τα αριστερά την βλέπω να γυρίζει αριστερόστροφα!

Edited by Janor
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ -πάλι- και στο βιντεάκι και εδώ μέσα, τη βλέπω να χορεύει και προς τις 2 κατευθύνσεις. Όταν σκέφτομαι τη φύση κινείται αντίθετα απ'ότι όταν σκέφτομαι πίνακες ζωγραφικής! Καλό!!! :first:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...