Jump to content

ΑΜΡΑ


 Share

Recommended Posts

Δύο διευκρινήσεις, ένα ανέκδοτο και μερικές ακόμη πληροφορίες :

Στα δικά μου mail που έλαβα (προωθημένα από ιδρυτικό μέλος της ΑΜΡΑ) δεν υπήρχε κανενός είδος διαβάθμιση εγγράφου (εμπιστευτικό, απόρρητο κτλ)

Η συγκεκριμένη αδελφότητα δεν είναι αναγνωρισμένη από τον νόμο αλλά και από κανέναν άλλον φορέα, οργάνωση, ίδρυμα, σωματείο κτλ.

:lol: κι ο Αρθούρος ZXPL4 και turbo 2007, νέο μοντέλο με καταλύτη! :lol: Ζάντες αλουμινίου BBS, τζιτζιλόνια, δερμάτινα καθίσματα, υπολογιστής ταξιδίου, χρώμα μανίσιο, 20,000 Klm γραμμένα στο κοντέρ και ελεγμένα από μηχανικό τσιμάνι ... :lol:

 

Στελέχη της ΑΜΡΑ, έχουν ξεκινήσει μια προσπάθεια προσυλητισμού ανθρώπων μέσω e-mails και pm's. Συγκεκριμένα, υπάρχει ένα στέλεχος της ΑΜΡΑ & στο δικό σας φόρουμ που κάνει το ίδιο. Είναι το μέλος Avaris. Σε διάφορα φόρουμς στέλνουν διάφορα pm's σε μέλη ή προσπαθούν να επικοινωνήσουν με κάποιο τρόπο με τα μέλη των φόρουμς, ώστε να προσελκύσουν ανθρώπους (κυρίως χαμηλής μόρφωσης ή ανθρώπους που αντιμετωπίζουν διάφορα ψυχολογικά προβλήματα) και να τους εντάξουν στην αδελφότητά τους, τάζοντάς τους λαγούς με πετραχήλια και φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Η πληροφορία αυτή έχει πλείστα αποδεικτικά στοιχεία στο background της, καθώς υπάρχει σχετική συζήτηση σε κρυφό φόρουμ συντονιστών της ΑΜΡΑ με θέμα ακριβώς αυτήν την "εργασία" : το πως θα φέρουν κι άλλους ανθρώπους στην αδελφότητά τους. Η "εργασία" επεκτείνεται και σε άλλους χώρους εκτός των φόρουμς που ασχολούνται με τον εσωτερισμό, όπως αποστολή e-mail διαφημιστικού υλικού σε περιοδικά ή χρήσεις ψηφιακών υπογραφών που διαφημίζουν την αδελφότητα. Προς το παρόν, όλα τα στοιχεία και όλο το αποδεικτικό υλικό έχει αποδωθεί σε αρμόδιες υπηρεσίες που μελετούν την στοιχειοθέτηση κατηγορίων απάτης, προσυλητισμού (αντισυνταγματικές ενέργειες ομάδων και οργανώσεων εις βάρος του δικαιώματος της ανεξιθρησκείας) και αντιποίησης επαγγέλματος.

 

Η παράθεση ενός από τα Τυπικά της αδελφότητας καθώς και η κάτοψη του Ναού - που προς το παρόν είναι ανύπαρκτος και υπάρχει μόνο στα σχέδια - έγινε στο φόρουμς σας κατόπιν συνεννοήσεως με τις αρμόδιες υπηρεσίες - επαλαμβάνω - μόνο προς πληροφόρηση και για κανέναν άλλο λόγο. Τα στοιχεία αυτά αφού δόθησαν πρώτα στις υπηρεσίες που ανέλαβαν την έρευνα, μοιράστηκαν σε ένα αρκετά μεγάλο μέρος ανθρώπων - μελών των κοινοτήτων και των ιστοσελίδων που ασχολούνται με τον εσωτερισμό και με εσωτερικά Τάγματα και οργανώσεις και κρίθηκε χρήσιμο να δημοσιοποιηθούν χωρίς σχολιασμό για την πληρέστερη ενημέρωση του αναγνωστικού κοινού και των χρηστών του διαδικτύου. Θα ακολουθήσουν κι άλλα.

 

Συγκεκριμένα, στο δικό μου μύνημα αλληλογραφίας που δέχτηκα (προωθημένο όπως είπα και με αρχικό αποστολέα την ίδια την υπέυθυνη του "τάγματος") υπήρχε χαρακτηριστική προσθήκη επιβεβαίωσης λήψης του από σύνδεσμο ασφαλείας με την έκφραση "προς κάθε νόμιμη χρήση". Η χρήση των εγγράφων που περιορίζεται στην αποστολή τους ή στην "φόρτωσή" τους σε βάσεις δεδομένων που χρησιμοποιούν οι διαδικτυακές κοινότητες (forums) είναι απολύτως νόμιμη καθώς το υλικό δεν προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα, δεν είναι καταχωρημένο και κατοχυρωμένο από την ΑΜΡΑ μιας και ούτε αυτή η ονομασία "ΑΜΡΑ" δεν σημαίνει τίποτε για τον νόμο. Η "ΑΜΡΑ" δεν είναι ούτε σωματείο, ούτε οργάνωση με την νομική σημασία των όρων, αλλά είναι μια συνάθροιση κάποιων ανθρώπων που αυτο-τιτλοφορείται με αυτό το όνομα και δεν έχει καμία ισχύ και κανένα συνταγματικό δικαίωμα ως "οργάνωση". Μαζεύτηκαν 2-3 μουρλοί - πιο μουρλοί από τα μέλη τους - και είπαν "ρε μεγάλε, δεν φτιάχνουμε κι εμείς ένα Τάγμα; - Nαι! Και πως θα το ονομάσουμε ; ΑΜΡΑ!", αυτή είναι η όλη ιστορία η οποία όμως - λόγω έλλειψης εμπειρίας, γνώσης και έλλειψης στοιχειωδών διαχειριστικών ικανοτήτων σύνταξης μιας νόμιμης εταιρείας ή οργανισμού - κρύβει άνομες ενέργειες, απάτες προς τα μέλη της (καταχρήσεις χρηματικών ποσών κτλ), παράνομες πράξεις χωρίς καμία δικαιοδοσία (διεξαγωγή πειραμάτων, αντιποίηση και εκμετάλλευση του ιατρικού επαγγέλματος εις βάρος ανυπεράσπιστων ανθρώπων και φουκαριάρηδων που στην απελπισία τους πιάνονται από τον κάθε απατεώνα και κομπογιαννίτη), και διαδικασίες προσυλητισμού. Η ΑΜΡΑ έχει χαρακτήρα σέκτας, καθώς τα μέλη τους τίθονται - επί καθημερινής βάσεως - σε διαδικασίες πλύσης εγκεφάλου και επαναπρογραμματισμού. Τα μέλη τους αντιμετωπίζονται ως πειραματόζωα πάνω στα οποία γίνονται πειράματα, όπως χαρακτηριστικά λένε οι ιδρυτές της, ενώ η ψυχολογική τους κατάσταση είναι - υπό καθημερινής βάσεως - εξαρτημένη από τις αρχές της ομάδος.

πολυ καλα τωρα λοιπον ξεκαθαριζοναται απολυτα οι προθεσεισ σου!ετσι επρεπε να βαλεισ το θεμα απο την αρχη να εγραφεσ τι ηθελες μα υπαρχει ενα ακομα ζητημα !τι ακριβως εισαι εσυ? και τι επιδιωκεισ παιζοντας τον κυνηγο μαγισσων?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Επίσης ξαναρωτάω. Προσκάλεσες ναι ή όχι μέλη στο forum του ΑΜΡΑ;

Ακόμα δεν απάντησες σ'αυτήν την ερώτηση Avaris.

 

Αναμένουμε την απάντηση σ'αυτό και μόνο σ'αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν απάντησες σ'αυτήν την ερώτηση Avaris.

 

Αναμένουμε την απάντηση σ'αυτό και μόνο σ'αυτό.

 

 

Όταν γνωρίζεσαι επι μήνες με κάποιους ανθρώπους σε μια διαδικτυακή κοινότητα και πλέον επικοινωνείς μαζί τους και εκτός διαλόγων φόρουμ, πλέον είναι και ατομικοί σου γνωστοί και φίλοι.

 

Δεν είναι ΜΟΝΟ μέλη του φορουμ.

 

Η προσωπική μου λοιπόν επικοινωνία με τους φίλους και τους γνωστούς μου δεν αφορά κανέναν άλλον πλην εμένα και αυτούς.

 

Δεν έχει το δικαίωμα κανείς να το ελέγχει με αστυνομικού και ανακριτικού τύπου ερωτήσεις.

 

Κάνε την ψηφοφορία, διώξε με ταπεινωτικά με την πλειοψηφία των μελών εναντίον μου (εαν είναι) και τελείωσες μαζί μου για πάντα.

 

Σου δίνω διέξοδο Νεφέλη.

 

 

ΥΓ: Γνωρίζεις φυσικά Νεφέλη πόσα και πόσα άτομα εδώ μέσα έχουν έρθει με "πρόσκληση" απο άλλα φορουμ, έτσι?

 

Η κοινότητα του Artofwise δεν δημιουργήθηκε απο παρθενογέννεση. Αυτό είναι "θεμιτό"?

 

Κι εδώ, ένα είδος Ομάδας είναι απο πίσω απο το φορουμ. Τι κι αν δεν είναι επίσημο Τάγμα?

Edited by Avaris
Link to comment
Share on other sites

Διόλου δεν μας απασχολεί αν στις προσωπικές σου επικοινωνίες λες κάτι.

 

Αυτό που μας απασχολεί και μας αφορά άμεσα είναι αν οι επικοινωνίες αυτές γίνονται μέσω αυτού του φόρουμ. Ακόμη και φίλοι σου να είναι, αν χρησιμοποιήθηκε το φόρουμ για τις επίμαχες επικοινωνίες τότε μας αφορά άμεσα και απαγορεύεται αυστηρά.

 

Δεν θα υπάρξει λαϊκό δικαστήριο. Αν έρθουν στοιχεία, θα φας ban χωρίς δεύτερη κουβέντα, χωρίς ψηφοφορίες και χωρίς συζητήσεις.

 

Εμείς περιμένουμε αυτά τα στοιχεία πριν σε κατηγορήσουμε (αλλιώς θα είχες ήδη φύγει). Εσύ γιατί δεν τα περιμένεις;

 

Όσο για τα υπόλοιπα που λες, απλά μην υποτιμάς την νοημοσύνη μας σε παρακαλώ πολύ. Κανένας μας δεν σου επέδειξε αντίστοιχη συμπεριφορά, ίσα ίσα που σεβόμαστε πάντα τον συνομιλιτή μας. Αν έχεις κάτι καινούριο να πεις πάνω σε στοιχεία, κάντο. Ειδάλλως περίμενε κι εσύ όπως κι εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Διόλου δεν μας απασχολεί αν στις προσωπικές σου επικοινωνίες λες κάτι.

 

Αυτό που μας απασχολεί και μας αφορά άμεσα είναι αν οι επικοινωνίες αυτές γίνονται μέσω αυτού του φόρουμ. Ακόμη και φίλοι σου να είναι, αν χρησιμοποιήθηκε το φόρουμ για τις επίμαχες επικοινωνίες τότε μας αφορά άμεσα και απαγορεύεται αυστηρά.

 

Δεν θα υπάρξει λαϊκό δικαστήριο. Αν έρθουν στοιχεία, θα φας ban χωρίς δεύτερη κουβέντα, χωρίς ψηφοφορίες και χωρίς συζητήσεις.

 

Εμείς περιμένουμε αυτά τα στοιχεία πριν σε κατηγορήσουμε (αλλιώς θα είχες ήδη φύγει). Εσύ γιατί δεν τα περιμένεις;

 

Όσο για τα υπόλοιπα που λες, απλά μην υποτιμάς την νοημοσύνη μας σε παρακαλώ πολύ. Κανένας μας δεν σου επέδειξε αντίστοιχη συμπεριφορά, ίσα ίσα που σεβόμαστε πάντα τον συνομιλιτή μας. Αν έχεις κάτι καινούριο να πεις πάνω σε στοιχεία, κάντο. Ειδάλλως περίμενε κι εσύ όπως κι εμείς.

 

 

Κάποιος λοιπόν εδώ μέσα μπορεί να είναι αντιπαθής στην Ομάδα Διαχείρισης / Συντονισμού και Συμπαθής στα 800 απο τα χίλια μέλη.

 

Ή το αντίστροφο.

 

Συμπαθής στους 3-4 της "Ηγετικής Ομάδας" και αντιπαθής στους 800 απο τους 1000.

 

Τι είναι ισχυρότερο Αυγερινέ?

 

Οι 800 ή οι 4?

 

Αλλά είναι γλυκειά η εξουσία, έτσι?

 

Το να μπορείτε εσείς οι 3-4 να διώχνετε όποιον γουστάρετε με συνοπτικές διαδικασίες.

 

Γιατί δεν τολμάτε να ξεκινήσετε αυτό το σύστημα διαγραφής κάποιου?

 

Δημιουργήθηκε μια κοινότητα εδώ 1000 και παραπάνω μελών. Ποιός είναι η κοινότητα? Εσύ και η Ομάδα σου των 4? Ή οι 1000?

 

Χωρίς αυτά τα μέλη δεν υπάρχετε , το καταλαβαίνεις?

 

Μην τους υποτιμάς λοιπόν και δώστε τους αυτό που τους ανήκει.

 

Την εξουσία να αποφασίσουν εαν θέλουν κάποιον μέσα στην κοινότητά τους ή όχι.

 

 

Εξάλλου το να εξοστρακιστεί κάποιος με ψηφοφορία της Κοινότητας είναι τόσο ταπεινωτικό που κανείς δεν θα ήθελε να επιστρέψει με άλλον κωδικό.

 

Είναι ασφαλές μέτρο. Ησυχάζετε μια για πάντα.

 

Ψηφοφορία επι έναν μήνα, με τα μέλη που είχαν εγγραφεί ως χτες.

 

Δίκαιο και εύκολο.

 

Αλλιώς, προσπάθησε να εξηγήσεις σε όλη αυτή την κοινότητα γιατί τους στερείς αυτό το δικαίωμά τους να διώχνουν ή να κρατάνε αυτούς που θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουμε κανόνες που αν τους ξεπεράσεις κόβεσαι.

 

Είναι τόσο κατανοητό.

 

Δεν θα σε διώξω επειδή δεν μου κάνεις κέφι. Θα σε διώξω (αν) επειδή προσηλυτίζεις.

 

Είναι τόσο κατανοητό.

 

Είπαμε όμως, ας περιμένουμε τα στοιχεία. Γιατί είσαι ανυπόμονος; Οι υπόλοιποι ΟΛΟΙ το σεβάστηκαν. ΜΟΝΟ εσύ δεν το σέβεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουμε κανόνες που αν τους ξεπεράσεις κόβεσαι.

 

Είναι τόσο κατανοητό.

 

Δεν θα σε διώξω επειδή δεν μου κάνεις κέφι. Θα σε διώξω (αν) επειδή προσηλυτίζεις.

 

Είναι τόσο κατανοητό.

 

Είπαμε όμως, ας περιμένουμε τα στοιχεία. Γιατί είσαι ανυπόμονος; Οι υπόλοιποι ΟΛΟΙ το σεβάστηκαν. ΜΟΝΟ εσύ δεν το σέβεσαι.

 

 

Ναι γιατί αυτό είναι η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι όσον αφορά την απαράδεκτη συμπεριφορά της Ομάδας Διαχείρισης/Συντονισμού επί ένα χρόνο εναντίον μου.

 

Και συνέχισα να είμαι εδώ, όχι για σας, αλλά για πολλούς απο τα μέλη της κοινότητας που δεν είναι σαν εσάς και που τους εκτίμησα. Και αυτοί είναι που σώζουν την κατάσταση. Αυτοί είναι που ανεβάζουν την στόφα του φορουμ.

 

Γι' αυτό και δεν με ενδιαφέρει η δική σας "εκτίμηση της κατάστασης" αφού όσον αφορά εμένα, έχει αποδειχτεί επανειλημμένα άστοχη, προκατειλημμένη και άδικη.

 

Με ενδιαφέρει μόνον η απόφαση της πλειοψηφίας της κοινότητας.

 

Τι κι αν τον κανονισμό τον φτιάξατε στα μέτρα σας?

 

Ότι ή όποιον δεν σας αρέσει το διαγράφετε.

 

Η κοινότητα πλέον είναι πολυπληθής και ώριμη. Γιατί δεν της μεταφέρετε το δικαίωμα να κρίνει αυτή ποιόν θέλει και ποιόν όχι στους κόλπους της?

 

Τι φοβάστε?

 

Ότι θα χάσετε την εξουσία, έτσι?

 

Θα χάσετε το μαχαίρι και το πεπόνι?

 

Ότι θα πάψετε πλέον να τους ελέγχετε με το φόβο?

 

Ε, λοιπόν, κάπως έτσι λειτουργούν και οι Σέκτες που λέγατε πιο πριν.

 

Σε τι διαφέρετε εσείς ως προς αυτό εαν δεν της δίνετε το δικαίωμα να αποφασίσει η ίδια για τα ίδια τα μέλη της?

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που σου κάνω τη χάρη να απαντήσω σε αυτό το θέμα.

 

~

 

Όταν μπήκες σε αυτό το forum είδες ή δεν είδες τους κανόνες;

Πάτησες ή δεν πάτησες το "I AGREE";

 

Άμα έρθει ένα μέλος και σε βρίσει χυδαία, θα επικαλεστείς ΝΑΙ ή ΟΧΙ τους κανόνες για την αποβολή ή έστω την παρατήρησή του (warning);

Θα ζητήσεις ψηφοφορία; ΟΧΙ!

 

Και δεν είναι υποθετικά τα παραπάνω. Έχουν γίνει. Κάνε μια αναζήτηση.

 

Μη ζητάς λοιπόν παράλογα πράγματα επειδή εσύ είσαι στη δύσκολη θέση. Ό,τι ίσχυε ΠΑΝΤΟΤΕ θα ισχύσει και ΤΩΡΑ δίχως εξαιρέσεις ή συζητήσεις.

 

Κάτι τελευταίο για να κλείσω. Αν σε είχα βάλει στο μάτι εγώ ή κάποιος άλλος συντονιστής, θα είχες πάρει πόδι από εδώ μέσα εδώ και πολύ καιρό. Έτσι απλά, δημοκρατικά, σταράτα. Δεν έγινε όμως κάτι τέτοιο.

 

Το μόνο που έγινε είναι να ωρύεσαι επειδή δήθεν δεν κάναμε warning σε κάποια μέλη. Αυτά τα μέλη ΦΥΣΙΚΆ και είχαν warning, στις περιπτώσεις που όντως τους άξιζε, το οποίο warning εσύ ως μέλος ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ! Κανένα μέλος δεν μπορεί να δει πόσο warning έχει ένα άλλο μέλος, μόνο το δικό του μπορεί. Στο εξήγησα και τότε, αλλά βλέπω τα κατάλοιπα έμειναν ακόμα.

 

Too bad. Δεν φταίω εγώ γι'αυτό.

 

Κλείνω και περιμένω τα στοιχεία του Arthur. Τότε και μόνο τότε θα επανέλθω.

 

Υ.Γ. Για ποια εξουσία άραγε μιλάς; Σε ένα φορουμάκι είμαστε, ποια εξουσία; Πλάκα μου κάνεις;

Υ.Γ2. Δεν είμαστε Ομάδα οι συντονιστές στη ζωή. Είμαστε μια παρέα, φίλοι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά όντως, τι είναι αυτά με τις μάσκες και τις ημερομηνίες λήξης; Δλδ όταν μιλάτε στο διαδίκτυο προσποιείστε ότι είστε κάτι άλλο απ'ότι στην πραγματικότητα;

 

Kouranis :)

Link to comment
Share on other sites

Προς Ingmar :

Φίλε δυστυχώς είναι προφανές ότι δεν έχεις εμπειρία στο χώρο και δε βλέπεις όλη τη φάση! Να στο πω ποδοσφαιρικά είναι παίχτες μπροστά σου και δεν είδες άμα τον παίχτη τον σπρώξανε ή έπεσε μόνος του.

 

'Ωστε έτσι;

ΟΚ ΟΚ ΟΚ είμαι ο άνθρωπος ο πολύ -μιλάμε!- βαθιά νυχτωμένος με τα του εσωτερισμού και των συναφών οργανώσεων...

Ότι πεις,Σπέντυ. Συγνώμη 10.000 φορές που ανακατεύτηκα... :zipped:

 

Η .΄. ιδιοτητά μου έμαθε ένα σημαντικό πράγμα: μην αντιμάχεσαι αν δε σε καταλαβαίνουν.Αν δε βλέπουν την ουσία. Πάλευε μέχρι εκεί που σε παίρνει,αρκεί να μην καταφύγεις στη ύβρη.Κρίμα που δεν το θυμάμαι συχνότερα. Προσπαθώ να μαθαίνω ακόμα...Και κρίμα για πολλούς ανθρώπους ακόμα...

 

Δεν επανέρχομαι (εκτός κι αν μου απευθυνούν με κανά...υβριστικό ποστ!) :hm:

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια...νιώθω πως φταίω εγώ που η όλη κατάσταση έφτασε σε αυτό το σημείο...

Δεν το ήθελα-δεν το επιδίωξα. Ίσως φταίει η μαθητεία μου,το εσωτερικό μονοτάπι που επέλεξα(με τους ηθικούς κανόνες της,τις "φόρμες" της,κτλ.).Αλλά τουλάχιστον,θεωρώ πως έχω μια κάποια αξιοπρέπεια. Αν δεν την είχα, δε θα τολμούσα καν να πιάσω το πληκτρολόγιο και να γράφω εδώ μέσα...

 

Συγνώμη προς όλους (Avaris,ας μη συνεχιστεί άλλο αυτό-άστο...)και ας το σταματήσουμε εδώ.

 

Αυτά και...τέλος. :002stopthewar:

Link to comment
Share on other sites

'Ωστε έτσι;

ΟΚ ΟΚ ΟΚ είμαι ο άνθρωπος ο πολύ -μιλάμε!- βαθιά νυχτωμένος με τα του εσωτερισμού και των συναφών οργανώσεων...

Ότι πεις,Σπέντυ. Συγνώμη 10.000 φορές που ανακατεύτηκα... :zipped:

 

Η .΄. ιδιοτητά μου έμαθε ένα σημαντικό πράγμα: μην αντιμάχεσαι αν δε σε καταλαβαίνουν.Αν δε βλέπουν την ουσία. Πάλευε μέχρι εκεί που σε παίρνει,αρκεί να μην καταφύγεις στη ύβρη.Κρίμα που δεν το θυμάμαι συχνότερα. Προσπαθώ να μαθαίνω ακόμα...Και κρίμα για πολλούς ανθρώπους ακόμα...

 

Δεν επανέρχομαι (εκτός κι αν μου απευθυνούν με κανά...υβριστικό ποστ!) :hm:

Ingmar εσύ ξεκίνησες να μου μιλάς για πένταλντι και ποδόσφαιρα και τώρα το παίζεις αδικημένος γράφοντας ειρωνικά!

Λυπάμαι αλλά χρησιμοποιείς στοίχους που δεν παραλληλίζουν σε καμία περίπτωση στο ειρωνικό ύφος του υπόλοιπου γραπτού σου.

 

Από κει και πέρα αυτά είναι τα επιχειρήματά σου; Με το που ξεκίνησε οποιαδήποτε ενέργεια κατά της ΑΜΡΑ αμέσως να την προασπιστείς χωρίς καν να ζητήσεις στοιχεία κι από τις δύο μεριές! Που είναι η αντικειμενικότητα σου;

 

Για στάσου ένα λεπτό! -_-

Link to comment
Share on other sites

Avari

Εισαγωγή:

Το σπίτι είναι ιδιοκτησία των συντονιστών.

Όλα τα μέλη του φόρουμ είναι φιλοξενούμενοι και μένουν όσο θέλουν με τις προϋποθέσεις που όλοι γνωρίζουμε.

Απόφαση παίρνουν οι ιδιοκτήτες! Αυτό το έχει αποδεχτεί το κάθε μέλος μετά την αίτησή του για φιλοξενία στο σπίτι.

 

Τελεσίγραφο:

Άμα πιστεύεις ότι είμαστε μπάτσοι, κλίκες, μαφία και τέτοια ΜΑΖΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ και πες το και σε όλα τα μέλη να σε πιστέψουν για αυτό και να σε ακολουθήσουν!

Σε περίπτωση από δω και πέρα που σε δω ΜΟΝΟ εσένα προσωπικά να λες κάτι εναντίων του συντονιστικού σε ΕΧΩ ΔΙΩΞΕΙ ΑΜΕΣΩΣ για προσβολή συντονιστών κατεξακολούθηση(τα έχουμε ξαναπεί) ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ-ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ-ΜΕΛΟΣ-ΘΕΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΥΤΟ! Απίστευτο! ΚΙ ΟΜΩΣ! πεπόνι - μαχαίρι - φόβος - σέκτα - δημοκρατία - όλα εγώ μόνος μου! :P

 

Γιατί όλα αυτά;

Γιατί:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΛΙΚΑ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΟΥΠ 4ων ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ

ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΙ

Έχεις μανία καταδίωξης από το συντονιστικό! Ηρέμησε!

 

ΤΕΛΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Avari

Εισαγωγή:

Το σπίτι είναι ιδιοκτησία των συντονιστών.

Όλα τα μέλη του φόρουμ είναι φιλοξενούμενοι και μένουν όσο θέλουν με τις προϋποθέσεις που όλοι γνωρίζουμε.

Απόφαση παίρνουν οι ιδιοκτήτες! Αυτό το έχει αποδεχτεί το κάθε μέλος μετά την αίτησή του για φιλοξενία στο σπίτι.

 

Τελεσίγραφο:

Άμα πιστεύεις ότι είμαστε μπάτσοι, κλίκες, μαφία και τέτοια ΜΑΖΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ και πες το και σε όλα τα μέλη να σε πιστέψουν για αυτό και να σε ακολουθήσουν!

Σε περίπτωση από δω και πέρα που σε δω ΜΟΝΟ εσένα προσωπικά να λες κάτι εναντίων του συντονιστικού σε ΕΧΩ ΔΙΩΞΕΙ ΑΜΕΣΩΣ για προσβολή συντονιστών κατεξακολούθηση(τα έχουμε ξαναπεί) ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ-ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ-ΜΕΛΟΣ-ΘΕΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΥΤΟ! Απίστευτο! ΚΙ ΟΜΩΣ! πεπόνι - μαχαίρι - φόβος - σέκτα - δημοκρατία - όλα εγώ μόνος μου! :P

 

Γιατί όλα αυτά;

Γιατί:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΛΙΚΑ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΟΥΠ 4ων ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ

ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΙ

Έχεις μανία καταδίωξης από το συντονιστικό! Ηρέμησε!

 

ΤΕΛΟΣ!

 

το φορουμ ειναι ενας τοπος ανταλλαγης αποψεων γιατι δεν το ληγουμε εδω το θεμα?ενα θεμα που τελικα θα μας διασπασει ας το κοψουμε!μια χαρα δεν ημασταν?ενταξει εχουμε διαφορεσ αποοψεων οπως εγω ψιλοτσακωνομαι με το μελοσ ουτισ(ουτισ συγνωμη για οσα εχω πεταξει κατα καιρους,ειμαι παραξενο ον)αλλα δεν θα αφησουμε την διαφορετικοτητα των αποψεων να μας διασπασει!ελατε να γινουμε παλι μια ομοαδα φορουμ χωρις αλληλοχαρακτηρισμους και αλλα συναφη !μην επιτεθομαστε ο ενας στον αλλο!πιστευω οτι με καλη προαιρεση θα επαναφερουμε την απωλεσθεισα γαληνη στο φορουμ αλλα και στις ταραγμενες ψυχες μας!δεν αξιζει να κραταμε κακια σε κανεναν και για τιποτα!αυτο που χρειαζεται ειναι με αγαπη να βλεπουμε τον αλλο οσο κακο και να προσπαθει να κανει μες την αγνοια του να τον αντιμετωπιζουμε σαν παραστρατημενο αδελφακι μας !στην περιπτωση αυτη δεν ξερω ποιοσ ειναι ο λυκοσ και ποιοσ το προβατο !ξερω ομως οτι μερικα κακα παιδακια μαλωνουν και η μαμα :smilewink: ΝΕΦΕΛΗ θα τα πιασει απο το αυτι για να επαναφερει την ταξη στην μικρη μας οικογενεια....αυτα τα ισως αφελη ειχα να πω.... :019blush:

Edited by hrakleitos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...