Jump to content

Εντυπωσιακή κίνηση απο την ΕΡΤ....


Anor
 Share

Recommended Posts

η οποία ψηφιοποιεί όλο της το τηλεοπτικό/φωτογραφικό αρχείο και το διαθέτει ΔΩΡΕΑΝ προς παρακολούθηση online απο όλους.

 

Υπάρχουν καταπληκτικά documantair, ταινίες, έργα απο αρχ.Θέατρο και παλιές σειρές.

 

Πραγματικά αξιόλογη προσπάθεια που χρήζει επιβράβευσης

 

http://www.ert-archives.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην ΕΡΤ και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Anor :clapping:

 

To αγαπημένο μου "Θέατρο της Δευτέρας"...τι μου θυμίζεις βρε Anor..!!!! :7_1_102v[1]:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να γκρινιάξω! Μπράβο στην ΕΡΤ μπλα μπλα (:P) αλλά το Κουτί με τα παραμύθια γιατί δε το έχει;;; (ή μουσικό κουτί -πώς λεγόταν; :unsure: ). Μου έχει κολλήσει το τραγούδι των τίτλων από χθες.. :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα το όλο έργο... πιθανόν να ανέβει εν καιρώ.

 

Το www.greek-movies.com έχει κατέβει λόγω πνευματικών δικαιωμάτων απο την BSA. Υπάρχει βέβαια και το www.greekmovies.com αλλά αυτό σε κάνει redirect στο www.greekshops όπου αγοράζεις πλέον τις ταινίες που έχουν και πάλι ζήτηση.

 

Το www.ert-archives.gr διαθέτει δωρεάν το υλικό του , προς έρευνα και παρακολούθηση.... αρκεί να έχεις καλή γραμμή ADSL.

 

Aν θέλει κάποιος να το αποθηκεύσει αυτό που βλέπει, μέσω pm να του εξηγήσω πως μπορεί να γίνει, καθώς κανονικά δεν σε αφήνει το site.

Edited by Anor
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα το όλο έργο... πιθανόν να ανέβει εν καιρώ.

 

Το www.greek-movies.com έχει κατέβει λόγω πνευματικών δικαιωμάτων απο την BSA.

 

καλε τι λες? και γς που μπαινω τοσο καιρο??? :018bleh:

 

λειτουργει κανονικότατα...αλλα μην το πειτε σε αυτους που τα καρφώνουν και δεν εχουμε να βλέπουμε σηριαλ εμεις του εξωτερικού!! :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω... εγώ τρώω ενα μεγαλοπρεπές ΗΤΤΡ 404 και φυσικά μένω στην απ'έξω. Έλα όμως που το βρήκα στο www.greek-movies.eu και παίζει απο εκεί...

 

Μάλλον έχεις δίκιο τελικά... κάτι παίζει με τον router και firewall απο εδώ.

 

Α και για ξένες ταινίες ακόμα και καινούριες , τσεκάρετε το

http://www.watch-movies.net

, για online streaming και πάλι σε μορφή .flv (flash movie player), μόνο που εδώ μιλάμε για ταινίες που προβάλλονται ΤΩΡΑ στο cinema.

 

OXI ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...

 

Αν ανέχεστε μια σημαντική υποβάθμιση στην ποιότητα προβολής , δείτε όλες τις νέες ταινίες του cinema , δωρεάν και online.... τουλάχιστον μέχρι να το ανακαλύψουν.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω... εγώ τρώω ενα μεγαλοπρεπές ΗΤΤΡ 404 και φυσικά μένω στην απ'έξω. Έλα όμως που το βρήκα στο www.greek-movies.eu και παίζει απο εκεί...

 

Μάλλον έχεις δίκιο τελικά... κάτι παίζει με τον router και firewall απο εδώ.

 

Α και για ξένες ταινίες ακόμα και καινούριες , τσεκάρετε το

http://www.watch-movies.net

, για online streaming και πάλι σε μορφή .flv (flash movie player), μόνο που εδώ μιλάμε για ταινίες που προβάλλονται ΤΩΡΑ στο cinema.

 

OXI ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...

 

Αν ανέχεστε μια σημαντική υποβάθμιση στην ποιότητα προβολής , δείτε όλες τις νέες ταινίες του cinema , δωρεάν και online.... τουλάχιστον μέχρι να το ανακαλύψουν.

ε.. το greek-movies.eu ψιλοίδιο με το greek-movies.com ειναι ...

 

 

καλα.. το τοπικ το καναμε.. :censored:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να γκρινιάξω! Μπράβο στην ΕΡΤ μπλα μπλα ( :P ) αλλά το Κουτί με τα παραμύθια γιατί δε το έχει;;; (ή μουσικό κουτί -πώς λεγόταν; :unsure: ). Μου έχει κολλήσει το τραγούδι των τίτλων από χθες.. :(

 

Άνοιξε αυτό το κουτί, παραμύθι να ακουστεί

Η φαντασία σου κι η μουσική μας

σε ταξιδεύουνε στα πέρατα της γης...

 

"Του κουτιού τα παραμύθια"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...