Jump to content

Καλώς με!!


Constadine
 Share

Recommended Posts

Παρακολουθώ αυτό το site, από τότε που ξεκίνησε διστακτικά φιλοξενούμενο από το geocitys. Αποφάσισα όμως, λίγο πιο ενεργά να ασχοληθώ -όχι με την μαγεία, αλλά με τον κόσμο εδώ. Ελπίζω να προσφέρω ένα βοτσαλάκι κι εγώ στην συζήτησή αυτή!

 

Φιλικά

Κωνσταντίνος

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ αυτό το site, από τότε που ξεκίνησε διστακτικά φιλοξενούμενο από το geocitys. Αποφάσισα όμως, λίγο πιο ενεργά να ασχοληθώ -όχι με την μαγεία, αλλά με τον κόσμο εδώ. Ελπίζω να προσφέρω ένα βοτσαλάκι κι εγώ στην συζήτησή αυτή!

 

Φιλικά

Κωνσταντίνος

 

 

...καλώς αναδύθηκες λοιπόν Κωνσταντίνε.

Link to comment
Share on other sites

πιο ενεργά να ασχοληθώ -όχι με την μαγεία, αλλά με τον κόσμο εδώ.

 

λίγο δύσκολο...Αν ποτέ σου ερωτεύτηκες, έστω παροδικώς αγάπησες, τότε γνώρισες έναν μίνιμουμ της Μαγείας... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

λίγο δύσκολο...Αν ποτέ σου ερωτεύτηκες, έστω παροδικώς αγάπησες, τότε γνώρισες έναν μίνιμουμ της Μαγείας... :whistling:

 

Ευχαριστώ και τους δύο...

 

Κατά την ίδια έννοια αγαπητέ Ingmar, θα μπορούσα να χαρακτηριστώ και Αλχημιστής: αφού μαγειρεύω κιόλας :)

 

Έτσι κι αλλιώς η όλη ζωή μας μαγεία δεν είναι? Αν λοιπόν σαν μαγεία εννοούμε την αναζήτησή που θα μας φέρει ποιό κοντά στο είναι μας, τότε κι εγώ Σούπερ Ντούπερ Μύστης (πολύ μου άρεσε αυτό) είμαι... Απλά δεν ξέρω την τρχνική ορολογία :whistling:

Link to comment
Share on other sites

... Απλά δεν ξέρω την τεχνική ορολογία :whistling:

 

... δέν είναι απαραίτητο! :gleam:

 

...είναι αρκετό τό ότι ...μαγειρεύεις!!! :23_30_109[1]:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...