Jump to content

Η Μαγεία της μουσικής


Whitedevil
 Share

Recommended Posts

αχαχαχαχα...Να προσβληθω οταν υπονοεις οτι η συμπαθεια των παιδιων προς εμενα οφειλετε στο οτι φοραω στριγκ?Οχι βρε...η ιδεα σου ειναι... Χμ..διακρινω ενα επιθετικο-ειρωνικο υφακι και δεν καταλαβαινω το γιατι. Anyway...εσυ ξερεις τι εχεις!Οσο για το Gothic...ανηκω στην 'ταξη' που οταν ακολουθουν κατι το ψαχνουν πολυ καλα πρωτα και ριχνουν πολυ διαβασμα.Δεν αναπαυομαι στο 'εχω ακουσει...κτλ'.Αυτα που ανεφερα παραπανω για το Gothic ειναι εξακριβωμενα.Και...ΧΑΛΑΡΩΣΕ.Αποψεις ανταλασουμε εδω..δεν κανουμε πολεμο...Χαρηκα για την γνωριμια!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Υ/φο: αν υποθέσουμε ότι ισχύει αυτο που υπόθηκε αρχικά- ότι οι γκοθουδες η γενικότερα οι μεταλούδες (καμια σχεση η μια μουσικη με την αλλη) είναι ωραιότερες- τι αποψη έχεις ρε ντικκον για εμένα που δνε φοραω στρινκ;; ( :063laugh:  :063laugh:  :063laugh: )

 

 

Σαν διακριτικός ντικκον(?) που είμαι δεν έχω ελένξει άμα φοράς στρινγκ ή όχι. Όταν βρεθούμε θύμισε το μου να το κοιτάξω...

Link to comment
Share on other sites

:yuk:μμμ,δεν ήταν καθόλου προσωπική επίθεση (τίγρη :sorry: που/αν ένιωσες άσχημα που αναφέρθηκα σε εσένα, άστοχο σχόλιο... :001almostcry: ), αλλά νομίζω ότι θα το ξέρεις κι από προσωπική εμπειρία αντιμετωπίζουμε μέγα ρατσισμό ακολουθώντας το ρεύμα (το φιλοσοφικό) του γκοθικ.. :001almostcry: και όταν βλέπω ότι συνεχίζεται η κριτική με βάση τον ρουχισμό και τη μουσική κάτι σπάει μέσα μου... δεν είναι άδικο;;;
Link to comment
Share on other sites

Οντως!Παιζει πολυ ρατσισμος για το ολο θεμα :( !Και εγω εχω κατσει ωωωωρες να αναρωτιεμαι 'ΓΙΑΤΙ?' 'ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ'.Mystictear το ξερεις φανταζομαι οτι τα παιδια του gothic τα εχουν ολοι για σατανιστες ε?Εμενα επεσε ενα ολοκληρο σχολειο πανω μου μονο και μονο επειδη ντυνομουν συνεχεια στα μαυρα και ακουγα καποια αλφα μουσικη!Τωρα φοραω και κανα κοκκινο η βισσινη οκ :angel: .Αλλα γενικα πεφτει πολυ ρατσισμος!Και ελα καλε τι ζητας συγνωμη!Μεσω γραπτου λογου παντα γινονται παρεξηγησεις.μ? :):018bleh:

 

:015annoyed: Και επιτελους!τι λεει παλι ο Dakkon για τα στρινγκ?Λυσαξε!μμμμμμ....Παντως φαινετε να σ αρεσουν πολυ τα στριγκ παντως μικρε...Πονηροφατσα... :evilbl: :063laugh::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

βασικά το κύμα "φοράει μάυρα,άρα είναι σατανιστής χτυπάει και κάποιους μεταλάδες πχ που επιλέγουν να φοράνε μαύρα μια ακόμη κριτική που σου τη δίνει,διαφωνείς;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

βασικά το κύμα "φοράει μάυρα,άρα είναι σατανιστής χτυπάει και κάποιους μεταλάδες πχ που επιλέγουν να φοράνε μαύρα μια ακόμη κριτική που σου τη δίνει,διαφωνείς;;; :blink:

 

 

Συμφωνω απολυτα!Τα νευρα μου τα χαπια μου και να ταξι να φυγω! :headb:

Link to comment
Share on other sites

  :015annoyed: Και επιτελους!τι λεει παλι ο Dakkon για τα στρινγκ?Λυσαξε!μμμμμμ....Παντως φαινετε να σ αρεσουν πολυ τα στριγκ παντως μικρε...Πονηροφατσα... :evilbl:  :063laugh:  :018bleh:

 

 

Πράγματι! Τρελαίνομαι να τραβάω τα κορδονάκια όταν τα φοράει κάποια.

Κάνουν τρομερό σλάτς.....

 

 

[είμαι βλαμμένο]

Link to comment
Share on other sites

ντικκον---> :plzdie:.... :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

τιγρη ασ'τα να πάνε...η κατάσταση είναι ελώδης και δεν βλέπω και φως στο τούνελ...φακό κανείς;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχθες είδα once again το Σκαθαροζούμη (ολ δε μονευ) και θυμίθηκα τις συζητήσεις που έγιναν στο φόρουμ περί γοτθικού στύλ. Η Γουινόνα Ράιντερ με τη μαύρη πλερέζα ήταν :worthy::worthy: ΘΕΑ :worthy::worthy: (ολ δε μονευ ας γουελ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...