Jump to content

Η Μαγεία της μουσικής


Whitedevil
 Share

Recommended Posts

Γιατί οι μεταλούδες ( ή πεταλούδες :) ) είναι απο τίς ποιό όμορφες κοπέλες που έχω δεί? Ειδικά οι Γκοθούδες :wub:

 

Mήπως έχει σχέση με την μουσική αυτό? Εμένα έτσι μου φαίνεται :gleam:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mήπως έχει σχέση με την μουσική αυτό? Εμένα έτσι μου φαίνεται  :gleam:

 

 

Συμφωνώ απόλυτα!!!(ειδικά άμα πάρουμε παράδειγμα από την τιγρήτσα πιο πάνω...)

 

 

Υ.Γ.: tigerrrr μην βάζεις τέτοιες φώτος γιατί σε λίγο θα σου ζητήσουν και άλλοι στριγκάκια

:drooling2: :drooling2: :drooling2:

Link to comment
Share on other sites

:063laugh:  :063laugh:  :063laugh: ααααχαχχαχαχαχχαχαχαχ αχ ρε Dakkon να σαι καλα... :063laugh:

 

ενταξει guys...μην με φερνετε σε δυσκολη  :019blush: Ευχαριστω πολυ παντως...

 

 

Η αλήθεια δεν πονάει πάντα .... μερικές φορές σε κολακεύει κιόλας... :gleam:

Link to comment
Share on other sites

:063laugh:  :063laugh:  :063laugh: ααααχαχχαχαχαχχαχαχαχ αχ ρε Dakkon να σαι καλα... :063laugh:

 

ενταξει guys...μην με φερνετε σε δυσκολη  :019blush: Ευχαριστω πολυ παντως...

 

 

Η αλήθεια δεν πονάει πάντα .... μερικές φορές σε κολακεύει κιόλας... :gleam:

 

Λοιπον,ημουν μελος σε ενα site(www.joy.gr)για χαβαλε!Εκει ολοι ορμουσαν σαν τα λυσασμενα.Οπως καταλαβενετε το επιπεδο και η μοναδικη ασχολια εκεινων των ανθρωπων ειναι οι γκομενες,'παμε για καθε'(και μετα στο κρεββατι).ναι ναι τωρα το σεξ το λεμε 'καφε'.τελοσπαντων οταν βρηκα το 'ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ' και ειδα οτι εδω εκτος απο τα γενικα θεματα,οι ανθρωποι(εσεις) ασχολουνται και με αυτα που με ενδιαφερουν και με το πνευμα!γι αυτο ας μην δωσουμε συνεχεια στις κολακιες και ας ασχοληθουμε με ποιο σημαντικα θεματα.Ευχαριστω και παλι παντως :018bleh::worthy:

Link to comment
Share on other sites

χεχε με κάτι τέτοιες φωτό ο θεός Έρωτας παραμονεύει συνεχώς κάπου κοντά μας :)

 

Προσοχή στα βέλοι μόνο γιατί πονάνε μερικές φορές

:archer: :wub:

 

Εμένα με πετυχαίνουνε εύκολα πάντος ευτηχώς ή δυστηχώς

 

Κάτι σκεύτηκα για τις γκοθούδες

Μάλλον είναι τα αγαπημένα κορίτσια της Αφροδίτης

:kaopink:

 

Δέν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς

 

Θα έδηνα τα πάντα ρε για έναν κόσμο μόνο με τέτοια κορίτσια :D:D

 

Δέν θέλω να μου κάτσουνε ντέ και καλά απλά τις ευχαριστώ που υπάρχουνε

 

χεχε μήν με παρεξηγήσετε δέν είμαι λιγούρι B)

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε μόνο γιατί παραμονεύει και ένας άντρας από πίσω που άμα παρεκτραπούν τα πράγματα βλέπω να ξυλοφορτώνει όσους τόλμησαν να αγγίξουν «τα αγαπημένα κορίτσια τις Αφροδίτης»...

 

Υ.Γ.: μπορεί να μην γράφει συχνά αλλά είμαι σίγουρος ότι παραμονεύει σε καμιά γωνιά.

 

Συμπέρασμα

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ!!!

 

 

:063laugh::worthy::clapping:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι μεταλούδες  ( ή πεταλούδες  :)  ) είναι απο τίς ποιό όμορφες κοπέλες που έχω δεί? Ειδικά οι Γκοθούδες  :wub:

 

Όχι, δεν είναι πάντα έτσι. Καίτοι πολλάκις τον έχω κάνει λαιμοδέτη (=δέσει γραβάτα) προς χάριν γκοθούς κορασίδος, υπάρχουν και πλείστες περιπτώσεις όπου η μεταλλική - γκοθ ιδιότητα γίνεται το άλλοθι της κακογουστιάς και της ασχήμιας.

 

Θα έδηνα τα πάντα ρε για έναν κόσμο μόνο με τέτοια κορίτσια  :D  :D

 

Μα με τίποτα! Μην καταργείς τη βιοποικιλότητα!

 

Dio creò diverse

beltà e vini diversi... Io vo' gustar

quanto più posso dell'opra divina!

 

Ο Θεός δημιούργησε διαφορετικές ομορφιές και κρασιά. Εγώ θα γευτώ όσα περισσότερα μπορώ από το Θείο Έργο!

 

(Tosca, Πράξη Δεύτερη, Σκηνή πρώτη)

Link to comment
Share on other sites

BIG BROTHER IS WATCHING YOU...  :gleam:

 

:oops: Ίσως να το ξανασκεφτώ καλύτερα το θέμα :) χεχε

 

Μάλλον θα συμφωνήσω με τον τράγου κέρατο είναι καλό να υπάρχει βιοποικιλότητα

 

Αλλά αν το πούμε ψυχικό Έρωτα και όχι εμφανισιακό τότε οι γκοθούδες (για μένα τουλάχιστον) είναι χίλιες φορές ποιό όμορφες απο τις μοδάτες πχ.

Ψυχικό Έρωτα ενοώ το να ερωτευτείς τον τρόπο ζωής και τις ασχολίες κάποιας κοπέλας.

Αλλά τώρα που το ψάχνω κάπου στο μυαλό μου όσες έχω γνωρήσει γκοθούδες,(πολύ λίγες αλλά δέν τις σηγκρίνω ούτε με 50 trendyσες) ήταν πολύ καλές και εμφανισιακά.Είμαι και αυστηρός στην κριτική :gleam:

 

Ίσως να καταλάβω περισσότερα όμως όταν θα ζήσω μέσα στην ''γκόθικ'' ζωή.

Δυστηχώς μένω σε μία πόλη που είναι σπάνιο φαινόμενο :headb: (Λάρισα)

 

Και μάλλον για αυτό με επηρεάζει ψυχικά τόσο πολύ.Είναι σάν να βλέπεις ένα έργο τέχνης μόνο απο μακριά και να ονειρεύεσαι κάποτε να το δείς απο απόσταση αναπνοής και να το παρατηρήσεις καλύτερα.

 

Θα το δώ και απο κοντά στο μέλλον.Ίσως αλλάξω απόψεις αλλα ίσως και να εξαρτηθώ B)

 

Αλήθεια μπορεί κάποιος να μου πεί πότε άρχησε το στύλ γκόθικ στον κόσμο???

Link to comment
Share on other sites

Τον 15 αιωνα στην Αγγλια.το Gothic δεν ειναι απλα στυλ.Ειναι κουλτουρα,ιδεολογια,μουσικη και τροπος ζωης.Α και να τονισω οτι για να εισαι Gothoυ δεν ειναι απαραιτητο να κοιμασαι στα νεκροταφεια,ουτε να εχεις για κρεββατι ενα φερετρο ουτε να κυκλοφορεις σαν το freak!αυτα ηθελα να πω προς αποφυγη παρεξηγησεων γιατι ειχαμια συμμαθητρια που εκανα παρεα και νομιζε οτι το gothic 'απαιτει' να ζει καποιος σαν σατανιστης.Αυτο ολο απο μενα με αγαπη στους στενομυαλους καθηγητες μου.ΜΑ.....ΚΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...