Jump to content

H σημερινη εκλειψη!


comali
 Share

Recommended Posts

Σημερα εχουμε ολικη εκλειψη ηλιου, οσοι μερικοι μπορει να γνωριζετε στις εκλειψεις γινεται οτι πιο κουλο μπορει να σας συμβει, ειδικοτερα για σημερα, τιποτα δεν ειναι σιγουρο οτι θα γινει οπως το περιμενουμε, ανατροπες εκπληξεις και πρωτοποριακες ιδεες ειναι το κυριο χαρακτηριστικο της μερας οπως κ επισης (για τους ελευθερους) ξαφνικα φλερτ απο το πουθενα καινουριες γνωριμιες ( και γενικα ενα mood love is in the air.. :whistling: ) Συγκεκριμενα : ταυροι σκορπιοι ιχθυεις και αιγοκαιροι του δευτερου δεκαημερου οπως και επισης οσοι εχουν πλανητες και στοιχεια στα ζωδια αυτων των δεκαημερων θα ειναι οι κερδισμενοι της μερας (αντε να δουμε! )

 

Υ.Γ. Οσοι κεραυνοβοληθητε σημερα μη το δεσετε και κομπο στις εκλειψεις οι σχεσεις στη πλειοψηφια τους δεν κρατανε...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναί....έκλειψη ηλίου....χαμηλός φωτισμός....μειωμένη ορατότητα...ούτε αυτές σε βλέπουν (και το σημαντικότερο) δεν τις βλέπεις και εσύ.

Και η φαντασία οργιάζει!

Καλώς σας βρήκα, μετά από ένα μήνα διακοπές...

Link to comment
Share on other sites

καλά ντε...δε τέλειωσε η μέρα!

 

Άντε και νυφούλα από τον Αλδεβαράν!!!

Link to comment
Share on other sites

απολογισμος μερας ως τωρα: 1 μινι τρακαρισμα, τη κολλητη να με πρηζει οτι της την πεφτει ο καθηγητης (!!!????? αφου ειναι αληθωρος!!! :P) κανενας κουκλος δεν μ την επεσε κ το κουλο της μερας το αγορι μου εβλεπε πρωιναδικα με το μαρτακι και την καλομοιρα ! ε ρε τι σου κανει η εκλειψη...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

χμμ .. θα έλεγα να είμαστε γενικά συνετοί στις κινήσεις μας μέχρι αρχές μαρτη που θα έχουμε φύγει από τις πολλές επιρροές...

Link to comment
Share on other sites

Comalie, η μέρα τέλειωσε και ακόμα δεν έχει έρθει το ξαφνικό φλερτ...

 

Αχα... ανάγκη έχεις αγορίνα μου; Σου λείπει ε...

 

να περιμένω κι άλλο ή να πάω για ύπνο? :P

 

Αστο, μην σκας. Κρίμα είναι να χάσεις ύπνο...

 

ΑΥΤΑ! :ghost:

 

--~ Α.

Link to comment
Share on other sites

απολογισμός της μέρας: πιάσιμο στην μέση, δύο σαβούρες στα μούσκεμα πλακάκια με διαφορά 5 λεπτών. κόπηκα σε ένα εργαστήριο. ΄μάλωσα με το κορίτσι μου, παρεξηγήθηκα με τον κολλητό μοθ. τώρα τελευταία έχω οξεία κρίση γρουσουζίτιδας :063dizzy::063dizzy::063dizzy::(:(:( (i:suck) :23_31_4[1]: :10_5_135[1]:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχουμε ολικη εκλειψη ηλιου, οσοι μερικοι μπορει να γνωριζετε στις εκλειψεις γινεται οτι πιο κουλο μπορει να σας συμβει, ειδικοτερα για σημερα, τιποτα δεν ειναι σιγουρο οτι θα γινει οπως το περιμενουμε, ανατροπες εκπληξεις και πρωτοποριακες ιδεες ειναι το κυριο χαρακτηριστικο της μερας οπως κ επισης (για τους ελευθερους) ξαφνικα φλερτ απο το πουθενα καινουριες γνωριμιες ( και γενικα ενα mood love is in the air.. :whistling: ) Συγκεκριμενα : ταυροι σκορπιοι ιχθυεις και αιγοκαιροι του δευτερου δεκαημερου οπως και επισης οσοι εχουν πλανητες και στοιχεια στα ζωδια αυτων των δεκαημερων θα ειναι οι κερδισμενοι της μερας (αντε να δουμε! )

 

Υ.Γ. Οσοι κεραυνοβοληθητε σημερα μη το δεσετε και κομπο στις εκλειψεις οι σχεσεις στη πλειοψηφια τους δεν κρατανε...

 

Και τώρα είσαι σίγουρη ε???????????Σκορπιός δεύτερου δεκαημέρου και μάλλον χαμένη είμαι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...