Jump to content

κατάρριψη του νόμου των 3


sevando
 Share

Recommended Posts

οκ ίσως η λύση που έδωσα να μην είναι σωστή πάντως σίγουρα ο νόμος της βαρύτητας μπορεί να καταρριφθει

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οκ ίσως η λύση που έδωσα να μην είναι σωστή πάντως σίγουρα ο νόμος της βαρύτητας μπορεί να καταρριφθει

ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ??

ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ?

 

 

Στα παλιά σου τα παπούτσια! Αυτοί σε στηρίζουν:

 

palmosgeorgioscq6.jpg

 

liakopoulosdimosthenispu4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νόμοι για να σπάνε;...ντρόπή σας...Αναρχογουϊκανοί!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Sevando αγαπητε, οι νομοι καταργουνται οταν αποδειξεις πως δεν χρειαζονται για να σε κρατανε στον σωστο δρομο...

Link to comment
Share on other sites

Sevando αγαπητε, οι νομοι καταργουνται οταν αποδειξεις πως δεν χρειαζονται για να σε κρατανε στον σωστο δρομο...

 

:worthy:

 

τώρα βέββαια ο 'σωστος' δρόμος είναι υποκειμενικός, άρα και η μη χρησιμότητα των νόμων είναι υποκειμενική...

 

Να αποδείξεις στον εαυτό σου οτί μπορεις να ακολουθείς το "σωστό" ακόμα και χωρίς κανόνες(?) Δύσκολο... ίσως όχι ακατόρθωτο αλλά αναλόγως τους κανόνες..:unsure:

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια;;;; :clapping::clapping::clapping: . ευχαριστώ. ωστόσο μια ερώτηση: απο πού το έμαθες;;;

Αμάν βρε sevando! Μου θυμίζεις μα διαφήμιση παλιά (του Νουνού ήτανε; ) με το "Γιατί μπαμπά;". Δε φτάνει που θα στο πει -αν στο είπε- θες να ξέρεις και από που το έμαθε;;

Link to comment
Share on other sites

ένας ένας μου την πέσατε όλοι μαζί. αρχικά johny ΄πιστεύω πως αμφισβητώ πολλά πράγματα που λέω... απλώς αναφέρψ πως είναι πολύ πιθανόν να υπάρχει ένας τρόπος να καταριφθεί η βαρύτητα. 2ον speedy είναι Η προσβόλα να σε παρομοιάζουν με τον λιακόπουλο :015annoyed::015annoyed: . ingmar δεν είπα πως είμαι γουικανός και sabrina αν του το είπε κάποιος άσχετος μπορεί να μην ισχύει. πάντα πρέπει να διασταυρώνουμε πηγές πληροφοριών. τέλος δεν δηλώνω απολυτότητα σε αυτά που λέω και λυπάμαι αν έδειξα κάτι τέτοιο. λαμβάνω υπ'όψιν μου τα λόγια σας και να ξέρετε πως απλώς ψάχνομαι και διαμορφώνω απόψεις μέχρι να ανατραπούν απο άλλες που θα ανατραπούν με την σειρά τους με άλλες... δεν ξέρω μπορεί να ήταν ιδέα μου αλλά είχατε όλοι σας ένα πολύ επιθετικό ύφος :001almostcry: :001almostcry: :001almostcry:

Link to comment
Share on other sites

:063laugh::063laugh::063laugh: το ειδωλό μου
Link to comment
Share on other sites

λαμβάνω υπ'όψιν μου τα λόγια σας και να ξέρετε πως απλώς ψάχνομαι και διαμορφώνω απόψεις μέχρι να ανατραπούν απο άλλες που θα ανατραπούν με την σειρά τους με άλλες

 

θεση-αντιθεση-συνθεση...

ΟΛΕ :clapping:

Καποιος διαβαζει Hegel εδω μεσα... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...