Jump to content

Έλληνες ερευνητές του μεταφυσικού.


 Share

Recommended Posts

Αν σου αποδείξω πως έχει όντως αντιγράψει ολόκληρο κομμάτι - που αποτελεί και εμπειρία άλλου ανθρώπου - χωρίς καν να αναφέρει το βιβλίο απ' όπου αντέγραψε (για ευνόητους λόγους, εφόσον παρουσιάζει αυτολεξεί μια εμπειρία άλλου ως δική του) στη βιβλιογραφία...? :whistling:

 

Θα το δεχτώ αφού το δω. Πιθανόν να έχεις και δίκιο. Γράψε μου σε π.μ. τίτλο βιβλίου του και σελίδα και από ποια πηγή έγινε το κοπι πέιστ.

 

Πάντως ακόμη και αυτό να έχει συμβεί, δεν αναιρούνται τα υπόλοιπα που ανέφερα. Απλά θα είναι ένα μείον... Περιμένω ανυπόμονα.

 

Λες όμως ΚΑΙ εμπειρία άλλου ανθρώπου. Δεν αποκλείεται να είναι και δική του απλά να προτίμησε να την περιγράψει με τα λόγια του άλλου για διάφορους λόγους. Κι εγώ έχω βρει τέτοια κομμάτια των οποίων όμως η πηγή αναφέρεται. Βέβαια το να μην αναφερθεί η πηγή δεν ήταν σωστό. Περιμένω.

 

Δυστυχώς κανείς απ ότι φαίνεται δεν είναι τέλειος...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εξαρτάται.

Για μένα, ο "πραγματικός ερευνητής" κοινοποιεί τα αποτελέσματα της έρευνάς του... κι έτσι "μοιραία" κάποιοι μαθαίνουν γι' αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται.

Για μένα, ο "πραγματικός ερευνητής" κοινοποιεί τα αποτελέσματα της έρευνάς του... κι έτσι "μοιραία" κάποιοι μαθαίνουν γι' αυτόν.

 

Ναι. Εκτός κι αν κάποιοι άλλοι δε θέλουν καθόλου να κοινοποιηθούν τα αποτελέσματα της έρευνάς του διότι δεν τους συμφέρουν. Υπάρχουν πολλές καλές φωνές. Δεν είναι όλοι γνωστοί τραγουδιστές... άντε να το ξέρουν οι φίλοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...