Jump to content

Αλλαγή ενέργειας


Recommended Posts

Χμ,λοιπόν,δεν ξέρω αν το θέμα "κολλάει" στα υπόλοιπα, ωστόσο δε νομίζω ότι κάτι τέτοιο έχει ιδιαίτερη σημασία...

Τα πράγματα έχουν ως εξής; Οι γονείς μου πριν από 5 χρόνια αποφάσισαν να κτίσουν σε μια έκταση η οποία ήταν περιβόλι στο οποίο εγώ έπαιζα όταν ήμουν παιδί.

Δυστυχώς ο παππούς μου θεώρει ότι η καλύτερη διαχείρισή του ήταν να το μοιράσει στα παιδιά του..

Κι ενώ το σπίτι αρχικά ήταν ένα μέρος με χαμηλή μεν ενέργια αλλά ας πούμε καταχρηστικά ουδέτερη (μαλλον καπώς θετική,αλλά όχι κάτι σημαντικό), τα τελευταία 2 χρόνια έχει καταλήξει σε πηγή μεγάλης αρνητικής ενέργειας, γεγονός το οποίο με θλίβει και με προβληματίζει..

Γι'αυτό θέλησα να καταθέσω κάποιες γενικές πληροφορίες προκειμένου να μπορέσω εάν υπάρχει τρόπος να άναστρέψω αυτήν την κατάσταση.. (πληροφοριακά τελετή που μου περασε απο το μυαλό δνε μπορω να κανω επειδή διαρκώς υπάρχουν συγγενείς μου τριγύρω)

Κάποιος να εμπνεύσει?? :( ...:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς Καλή Χρονιά σε όλους ...

 

Όσο αναφορα το προβλημά σου για το χώρο του σπιτιού θα μπορούσες να κάνεις πολλές κινήσεις για να αντιστρέψεις την παρούσα κατάσταση...

 

Μερικές προτάσεις εκ μέρους μου είναι οι εξής:

 

1. Να κάνεις Ξόρκι Αντιστροφής ενέργειας (Να μετατρέψεις την Αρνητική σε θετική ζητώντας βοήθεια απο Θετικά φορτισμένες Οντότητες (Θεότητες).

 

2. Με διαλογισμό στον χώρο του σπιτιού σου να οραματιστείς πως το σώμα σου γίνεται διάμεσος θετικής ενέργειας και να ρίξεις άπλετο ΦΩΣ στην αρνητικότητα της περιοχής...Θέλει τεράστια ενέργεια για να γίνει αυτό και πολλή καλή γνώση του Διαλογισμού.

 

3.Να καθαγιάσεις αναλόγως την θρησκεία που πρεσβεύεις τον χώρο (να τον εξαγνίσεις απο τις αρνητικές οντότητες) κάνοντας κάτι σαν τον Χριστιανικό Αγιασμό.

 

4. Απλός να κολλήσεις την σκέψη σου στον πόλεμο εναντια στην αρνητική ενέργεια του χώρου...Το μυαλό μας μπορεί να κάνει τα ΠΑΝΤΑ.

 

και μια 5 πρόταση αλλά θέλει πολλή σκέψη...

 

Με βάση την Ars Goetia και την Ars Paulina να επικαλεστείς κάποιο θετικό πνεύμα και να ζητήσεις να μετατρέψει το σπίτι σου σε μαγνήτη θετικής και ΜΟΝΟ ενέργειας...

 

 

Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και στο ελάχιστο... :wizard:

 

Φιλικά

Aiwnion_Pyr

:witch:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διέθεσες πυρ. όσων αφορά την πρόταση με την απόδοση δικής μου ενέργειας δυστυχώς δε βολεύει καθ'ότι αυτό το διάστημα είμαι απλώς στεγνή..αλλά ακούγεται ενδιαφέρουσα η πρόταση των όντων..μπορείς να γίνεις εκτενέστερος;;;;/η;;;;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνουν οι εκφράσεις:

 

- Αρνητική ενέργεια

- Θετική ενέργεια

- Λίγη (χαμηλή) ή πολλή ενέργεια

- Αντιστροφή ενέργειας

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλές ερωτήσεις..μπορώ να απαντήσω όταν το μυαλό μου θα είναι καθαρό και σε καλή κατάσταση;;; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνουν οι εκφράσεις:

 

- Αρνητική ενέργεια

- Θετική ενέργεια

- Λίγη (χαμηλή) ή πολλή ενέργεια

- Αντιστροφή ενέργειας

2042[/snapback]

 

Οι ερωτήσεις δεν είναι μόνο πολύ καλές... είναι και πολύ δύσκολες ν΄ απαντηθούν!!

 

Οκ, θα κάνω μια προσπάθεια χρησιμοποιώντας απλά λόγια:

 

Ο άνθρωπος, όπως κάθε έμβυο ον, είναι ενέργεια και ύλη ή -αν το θες αλλίως- παράγει διαρκώς ενέργεια μέσω της ύλης του η οποία επηρρεάζεται από το πνεύμα (τον νου και τα συναισθήματα).

Η ζωή μας είναι ένα αδιάκοπο δούναι-λαβείν ενέργειας. Επηρρεαζόμαστε από τα πάντα και μας επηρρεάζουν τα πάντα!

Η ενέργεια αυτή έχει έναν "χαρακτήρα" και ένταση που αλλάζει διαρκώς. Οι λόγοι/παράγοντες της αλλαγής είναι

1- η συναισθηματική μας διάθεση

2- η κίνηση της ύλης (σώματος)

3- η φυσική μας κατάσταση

4- οι επιρροές που δεχόμαστε από άλλους άνθρώπους.

 

Παραδείγματα:

~ Όταν είσαι άρρωστος, αισθάνεσαι αδυναμία αλλά και η διάθεσή σου δεν είναι ιδιαίτερα καλή. Η ενέργειά σου φέρει αυτά τα χαρακτηριστικά, δηλαδή είναι "χαμηλής έντασης" και αρνητική.

~ Όταν είσαι υγιής και χαρούμενος, η ενέργειά σου είναι αντίστοιχα "δυνατή" και θετική.

~ Όταν έχεις ακεφιές, δεν αποκλείεται να φτοιάξει το κέφι σου εάν βρεθείς μεταξύ ανθρώπων με καλή διάθεση και κέφι. Εάν όμως βρεθείς μ΄ έναν άνθρωπο που η διάθεσή του είναι μάλλον μέτρια, δεν αποκλείεται να τον επηρρεάσεις αρνητικά και να τον "ρίξεις". Αυτός είναι ένας από τους απλούστερους και πλέον κοινούς τρόπους αντιστροφής ενέργειας, που συμβαίνει κυριολεκτικά σε καθημερινή βάση.

 

Από τα παραδείγματα πιστεύω ότι κατάλαβες τι εννούμε "αρνητική" και τι "θετική" ενέργεια. Εν συντομία, θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει άμεση σχέση με την διάθεση τα συναισθήματα αλλά και τις αισθήσεις μας καθώς και την φυσική μας κατάσταση. Τα αρνητικά συναισθήματα και αισθήσεις (π.χ. στεναχώρια, θυμός, πόνος κλπ) "παράγουν" αρνητική ενέργεια, ενώ τα θετικά συναισθήματα και αισθήσεις (π.χ. αγάπη, χαρά, ικανοποίηση κλπ) "παράγουν" θετική ενέργεια. Όσο πιο έντονα τα συναισθήματα, τόσο πιο "έντονη" και η ενέργεια.

 

Είναι πολύ δύσκολο να πούμε τι επηρρεάζει τι πρώτα (η ενέργεια την ύλη ή η ύλη της ενέργεια; ) διότι είναι αλληλένδετα και αλληλοεξαρτώμενα. Αν π.χ. πονάς, η ενέργειά σου πέφτει κι όσο πέφτει τόσο πιο πολύ πονάς!! Για να σταματήσει η επίδραση του ενός πάνω στο άλλο θα πρέπει να αντιστρέψεις το ένα ή το άλλο. Στο παράδειγμα με το ότι πονάς ας πούμε, θα πρέπει να κάνεις κάτι για να σταματήσεις να πονάς! Εάν ο πόνος είναι φυσικός, θα πρέπει να κάνεις κάτι για να φροντίσεις το πονεμένο σημείο (πάρε μια ασπιρίνη βρε αδελφέ!). Εάν ο πόνος είναι συναισθηματικός, θα πρέπει να αλλάξεις την διάθεσή σου (δες μια κωμωδία!).

 

Μακροχρόνια προβλήματα ενέργειας μπορούν να δημιουργήσουν προβλήματα στην ύλη. Βλ. ανθρώπους που είναι για πολύ καιρό δυστυχισμένοι: η υγεία τους εξασθενεί σταδιακά δημιουργώντας αρχικά μικροπροβλήματα (αλλεργίες, συχνές ιώσεις κλπ) που μπορούν όμως να γίνουν σοβαρά προβλήματα.

Αντίθετα, οι ευτυχισμένοι άνθρωποι έχουν μικρότερες πιθανότητες προβλημάτων υγείας και σπάνια αρρωσταίνουν.

Αντίστοιχα, μακροχρόνια προβλήματα της ύλης μπορούν να δημιουργήσουν προβλήματα στην ενέργεια...

 

Ελπίζω να κατάλαβες και να μην έγραφα άδικα όλο αυτό το κατεβατό :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Δε συμφωνώ στις παραπάνω προσεγγίσεις.

 

Αυτό που εγώ ξέρω ως ενέργεια είναι η δυνατότητα μιας κατάστασης π.χ. άνθρωπος να παράγει έργο.

Ο ορισμός της ενέργειας είναι κάτι πραγματικά δύσκολο, αλλά επειδή η ενέργεια βρίσκεται παντού και συνεχώς ανακατεύεται με τη ζωή μας ^_^ ο κόσμος συνηθίζει να τη χρησιμοποιεί ως λέξη ακόμα κι αν δεν την ξέρει.

 

Αν ισχύουν αυτά που λέει η Νεφέλη, θα έπρεπε τα άτομα "χαμηλής ενέργειας" (δλδ χαμηλής διάθεσης) να έχουν και λιγότερη ύλη. Άρα όσο πιο θλιμμένος τόσο και πιο αδύνατος! :first: Βρήκα τρόπο να χάσουμε τα κιλά των Χριστουγέννων!

 

Αυτό για το οποίο δεν έχω πειστεί είναι η σύνδεση της συναισθηματικής κατάστασης με την ενέργεια (= παραγωγή έργου). Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Επίσης η ενέργεια είναι ένα μέγεθος το οποίο δεν παίρνει αρνητικό πρόσημο, δεν υπάρχει δλδ αρνητική ενέργεια. Ο όρος, πιστεύω, είναι μια επινόηση να εκφραστεί μια συναισθηματική κατάσταση όπως περίπου την όρισε η Νεφέλη.

Κατ' αντιστοιχία ακούγεται παράλογο η ταύτιση του όρου "χαμηλή ένταση" με τον όρο "αρνητική ενέργεια". Θα μπορούσαμε και να πούμε ότι ο ήχος του ραδιόφωνου είναι χαμηλής έντασης άρα και αρνητικής ενέργειας; Σε καμία περίπτωση.

 

Συνεπώς δεν υπάρχει κατ' εμέ και αναστροφή ενέργειας.

 

Κατά τ' άλλα η ύλη είναι όντως συνδεδεμένη με την ενέργεια. Θα μπορούσα να το εξηγήσω και με τύπους, αλλά δεν έχει νόημα. Όλοι έχουμε λίγο έως πολύ ίδιο δυναμικό (δλδ δυνατότητα) να παράξουμε έργο, γιατί όλοι έχουμε περίπου την ίδια ύλη.

Link to comment
Share on other sites

εμ..αν κατάλαβα καλά..η ενέργεια συγχέεται με την ύλη;;γιατί;;

δλδ δυναμική και κινητική ενέργεια δνε υπάρχουν;;;κι αν υπάρχουν αυτές ανάλογα με το μέγεθός τους μεταβάλουν και τον όγκο της ύλης;;; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Πόρκυ, τό ξερα πως μου την έχεις στημένη στην γωνία... :015annoyed: :blblbl:

 

Το πρόβλημα είναι πως σκέφτεσαι σαν Φυσικός, ενώ όσον αφορά την ανθρώπινη ενέργεια δεν είναι τόσο απλά τα πράματα! Φυσικά και το να ορίσουμε τι είναι ενέργεια δεν είναι καθόλου απλό, μα ζορίσου λιγάκι και θα καταλάβεις τι είναι:

 

 

 

Αν ισχύουν αυτά που λέει η Νεφέλη, θα έπρεπε τα άτομα "χαμηλής ενέργειας" (δλδ χαμηλής διάθεσης) να έχουν και λιγότερη ύλη. Άρα όσο πιο θλιμμένος τόσο και πιο αδύνατος!  :first: Βρήκα τρόπο να χάσουμε τα κιλά των Χριστουγέννων!

Αυτό για το οποίο δεν έχω πειστεί είναι η σύνδεση της συναισθηματικής κατάστασης με την ενέργεια (= παραγωγή έργου). Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

2237[/snapback]

 

Ο θλιμμένος/δυστυχισμένος άνθρωπος ίσως να μην έχει απαραίτητα σιλουέτα φιδίσια, αλλά αναμφησβήτητα είναι "πεσμένος". Πρώτα-πρώτα έχει τάση να κοιμάται πολύ, επειδή νιώθει την ανάγκη να κοιμηθεί -αισθάνεται εξουθενωμένος, κουρασμένος κλπ- (τσέκαρέ το με έναν ψυχολόγο αυτό για να το επιβεβαιώσεις).

 

Επίσης η ενέργεια είναι ένα μέγεθος το οποίο δεν παίρνει αρνητικό πρόσημο, δεν υπάρχει δλδ αρνητική ενέργεια. Ο όρος, πιστεύω, είναι μια επινόηση να εκφραστεί μια συναισθηματική κατάσταση όπως περίπου την όρισε η Νεφέλη.

2237[/snapback]

 

Ρίξε μια ματιά στο θέμα "καλό και κακό" που έχει μάλλον εξαντληθεί αυτό. Το τι είναι καλό και κακό (θετικό κι αρνητικό σ΄ αυτό το θέμα) είναι βέβαια ανθρώπινη επινόηση για να εκφράσει κάποια πράγματα, μα στην προκειμένη περίπτωση εκφράζει και καταστάσεις, "παρενέργειες" αν θες, του ενός ή του άλλου.

 

Κατ' αντιστοιχία ακούγεται παράλογο η ταύτιση του όρου "χαμηλή ένταση" με τον όρο "αρνητική ενέργεια". Θα μπορούσαμε και να πούμε ότι ο ήχος του ραδιόφωνου είναι χαμηλής έντασης άρα και αρνητικής ενέργειας; Σε καμία περίπτωση.

2237[/snapback]

 

Σταμάτα να σκέφτεσαι σαν Φυσικός λέμε! :blblbl:

Δεν σου συχέτισα την "χαμηλή ένταση" με θετική ή αρνητική ενέργεια. Μπορεί κάποιός να είναι πανευτυχής (θετική ενέργεια) και κουρασμένος ("χαμηλή υλική ένταση")ή πολύ θυμωμένος (αρνητική ενέργεια με "υψηλή υλική ένταση")... Μην τα μπλέκεις!

Σ΄ αυτό το σημείο υποθέτω σε μπέρδεψε το ότι έγραψα Όσο πιο έντονα τα συναισθήματα, τόσο πιο "έντονη" και η ενέργεια. ...Πράγματι δεν ήταν αρκετά σαφές για να διαχωρίσεις την ένταση της ενέργειας από το "πρόσιμο" της ενέργειας αλλά και την ένταση/δύναμη της ύλης! Διότι σε κάποιες περιπτώσεις (όπως η στεναχώρια για την οποία μόλις έγραψα) όσο πιο έντονα τα συναισθήματα, τόσο πιο "χαμηλή" η ένταση... της ύλης όμως!! Ή η "δύναμη" της ύλης αν το θες καλύτερα...

Ελπίζω αυτή τη φορά να το εξήγησα καλύτερα... (κι ας μου την έχεις πάλι στημένη :blblbl: )

 

Συνεπώς δεν υπάρχει κατ' εμέ και αναστροφή ενέργειας.

2237[/snapback]

 

Υποθέτω ότι τα παραδείγματα που έδωσα επιροής/αντιστροφής ενέργειας δεν επαρκούν, ε;; :blblbl:

 

Κατά τ' άλλα η ύλη είναι όντως συνδεδεμένη με την ενέργεια. Θα μπορούσα να το εξηγήσω και με τύπους, αλλά δεν έχει νόημα. Όλοι έχουμε λίγο έως πολύ ίδιο δυναμικό (δλδ δυνατότητα) να παράξουμε έργο, γιατί όλοι έχουμε περίπου την ίδια ύλη.

2237[/snapback]

 

Ναι! Αυτό τουλάχιστον τό πιασες! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

εμ..αν κατάλαβα καλά..η ενέργεια συγχέεται με την ύλη;;γιατί;;

δλδ δυναμική και κινητική ενέργεια δνε υπάρχουν;;;κι αν υπάρχουν αυτές ανάλογα με το μέγεθός τους μεταβάλουν και τον όγκο της ύλης;;; :huh:

2253[/snapback]

 

Εάν μπούμε σ΄ αυτό το θέμα tigerrr, θα κάνει πάρτυ ο Πόρκυ μας! :018bleh:

Προτού λοιπόν καταλάβει τα απλά, ας μην μπούμε στα πιο πολύπλοκα.

Για να σου λύσω όμως προσωρινά την απορία, μεταβάλλουν την ύλη, αλλά όχι τον όγκο της! (ελλειπές το ξέρω, αλλά αν σου πω περισσότερα τώρα, ο Πόρκυ θα με τσακίσει!! :blblbl: )

Link to comment
Share on other sites

Exω την εντύπωση, και μπορείτε να με διορθώσετε, πως συναισθήματα όπως η κατάθλιψη και η στεναχώρια επηρρεάζουν περισσότερο το αστρικό σώμα παρά το φυσικό. Συνεπώς η ενέργεια μειώνεται στο αστρικό σώμα το οποίο συρρικνώνεται με αποτέλεσμα να μικρύνει την αύρα του σώματος κάτι που το αντιλαμβανόμαστε όλοι όταν συμβαίνει και στον εαυτό μας αλλά και στους τριγύρω.

 

Πολύ φοβάμαι λοιπόν ότι δεν πρόκειται να χάσετε βάρος όσο και να κλάψετε. Ισως να μην ακτινοβολείτε και θα εκπέμπετε μία "σκουράδα". χεχε

Link to comment
Share on other sites

Πόρκυ, τό ξερα πως μου την έχεις στημένη στην γωνία...  :015annoyed:  :blblbl:

Καθόλου δε σου την έχω στημένη στη γωνία. Εγώ λέω αυτά που ξέρω περιμένοντας να μάθω και άλλα. Άστα αυτά λοιπόν.

 

Δεν σου συχέτισα την "χαμηλή ένταση" με θετική ή αρνητική ενέργεια.

Φυσικά και το έκανες. Αντιγράφω:

Όταν είσαι άρρωστος, αισθάνεσαι αδυναμία αλλά και η διάθεσή σου δεν είναι ιδιαίτερα καλή. Η ενέργειά σου φέρει αυτά τα χαρακτηριστικά, δηλαδή είναι "χαμηλής έντασης" και αρνητική.

Σωστά;

 

Υποθέτω ότι τα παραδείγματα που έδωσα επιροής/αντιστροφής ενέργειας δεν επαρκούν, ε;;  :blblbl:

Όχι.

 

Φυσικά και καταλαβαίνω που το πας, όμως χρειάζομαι περισσότερα στοιχεία από τη διαίσθηση ή ακόμα ακόμα την αίσθηση. Αυτά λοιπόν αναζητάω.

Γενικά νομίζω ότι γίνεται χρήση ενός λάθος όρου, του όρου "ενέργεια". Μάλλον για κάποιο άλλο πράγμα μιλάμε. Αν μου ορίσετε αυτό το άλλο πράγμα θα μπορέσω να συμμετέχω στη συζήτηση και να σας καταλάβω καλύτερα.

 

Σταμάτα να σκέφτεσαι σαν Φυσικός λέμε!  :blblbl:

Αυτό και να ήθελα να το κάνω, δε θα μπορούσα Νεφέλη. Αυτό είναι το πακέτο. Το παίρνεις ή το αφήνεις.

 

Mystictear δε θα πω τίποτα περί κινητικής/δυναμικής ενέργειας για να μη βγούμε τελείως εκτός θέματος, πράγμα που ήδη έχουμε κάνει και η master (master >> :018bleh: ) θα τα πάρει στο κρανίο. Αν θες, κάνε αλλού ένα σχετικό post να το συζητήσουμε εκεί.

 

Fun4fun τι είναι το αστρικό σώμα; (Δεν είναι ειρωνική η ερώτηση).

 

ΥΓ. Νεφέλη μπορώ κι εγώ. Δες: :evilbl:

ΥΓ2. Εγώ πότε θα γίνω Πιο Μέγας Μύστης;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου συχέτισα την "χαμηλή ένταση" με θετική ή αρνητική ενέργεια.

Φυσικά και το έκανες. Αντιγράφω:

Όταν είσαι άρρωστος, αισθάνεσαι αδυναμία αλλά και η διάθεσή σου δεν είναι ιδιαίτερα καλή. Η ενέργειά σου φέρει αυτά τα χαρακτηριστικά, δηλαδή είναι "χαμηλής έντασης" και αρνητική.

Σωστά;

 

Ναι... επιμένω: τι δεν κατάλαβες; όταν είσαι άρρωστος, το σώμα σου δεν είναι καλά! Άρα, δεν έχει "υψηλή ένταση ενέργειας" αλλά και σωματική δύναμη! Η διάθεσή σου είναι κακή, άρα η ενέργειά σου είναι αρνητική... Δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις :huh:

 

 

Υποθέτω ότι τα παραδείγματα που έδωσα επιροής/αντιστροφής ενέργειας δεν επαρκούν, ε;; :blblbl:

Όχι.

 

 

Οχιές διμούτσουνες! :018bleh:

 

 

Φυσικά και καταλαβαίνω που το πας, όμως χρειάζομαι περισσότερα στοιχεία από τη διαίσθηση ή ακόμα ακόμα την αίσθηση. Αυτά λοιπόν αναζητάω.

Γενικά νομίζω ότι γίνεται χρήση ενός λάθος όρου, του όρου "ενέργεια". Μάλλον για κάποιο άλλο πράγμα μιλάμε. Αν μου ορίσετε αυτό το άλλο πράγμα θα μπορέσω να συμμετέχω στη συζήτηση και να σας καταλάβω καλύτερα.

Βρε καλό μου, αφού καταλαβαίνεις που το πάω, γιατί με σταυρώνεις;

Μήπως απλά σε δυσκολεύει ο όρος "ενέργεια" γι αυτό το πεδίο που περιβάλλει το ανθρώπινο σώμα και είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την ψυχολογική και φυσική μας κατάσταση;

 

 

Σταμάτα να σκέφτεσαι σαν Φυσικός λέμε! :blblbl:

Αυτό και να ήθελα να το κάνω, δε θα μπορούσα Νεφέλη. Αυτό είναι το πακέτο. Το παίρνεις ή το αφήνεις.

 

Εγώ να το πάρω, εσύ θα τ΄ αφήσεις; :018bleh:

 

 

Mystictear δε θα πω τίποτα περί κινητικής/δυναμικής ενέργειας για να μη βγούμε τελείως εκτός θέματος, πράγμα που ήδη έχουμε κάνει και η master (master >> :018bleh: ) θα τα πάρει στο κρανίο. Αν θες, κάνε αλλού ένα σχετικό post να το συζητήσουμε εκεί.

 

Όχι, δεν είναι εκτός θέματος, κι αν θέλεις παρακαλώ να χρησιμοποιείς ολόκληρο τον τίτλο μου: master of disaster!!! :blblbl:

 

 

Fun4fun τι είναι το αστρικό σώμα; (Δεν είναι ειρωνική η ερώτηση).

 

ΤΩΡΑ πας για εκτός θέματος... Παρακαλώ ν΄ ανοίξει νέο thread γι αυτό!

 

 

ΥΓ. Νεφέλη μπορώ κι εγώ. Δες: :evilbl:
Εγώ όμως το κάνω πιο χαριτωμένα! :blblbl:

 

 

ΥΓ2. Εγώ πότε θα γίνω Πιο Μέγας Μύστης;;

 

Όταν θα έχεις 50 posts!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...