Jump to content

Ένα συγγνώμη και ένα ευχαριστώ.


Guest 1234
 Share

Recommended Posts

Μερικοί θα απορείτε με αυτή την κίνηση μου και ίσος να έχετε δίκιο, άλλη πάλι καινούργιοι στο forum δεν θα με γνωρίζουν.

Ναι λοιπόν θέλω πρώτα να ζητήσω ένα συγγνώμη και ύστερα να πω ένα ευχαριστώ.

Πέρασαν κιόλας δυο ολόκληρα χρονια από την τελευταία φορα που μπήκα εδώ.

Ήσασταν το πρώτο forum όπου είχα συμμετάσχει και μετά από εσάς γνώρισα αρκετά φορα που σε πολλά είμαι ακόμα moderator.

Ποτε όμως δεν ξέχασα το αβάπτιστο που τόσο είχα μισήσει, και ποτε δεν βγήκατε από το μυαλό μου και ας είχε περάσει τόσος καιρός.

 

Ένα μεγάλο συγγνώμη λοιπόν για τον χαμό που σας είχα φέρει τότε, έπρεπε να περάσει αρκετός καιρός για να καταλάβω κάποια πράγματα και μια συγγνώμη από την Νεφέλη και τον αυγερινό και από όλα τα υπόλοιπα μέλη που είχα αναστατώσει τότε.

Μερικοί θα νομίζετε ότι πάω να βγάλω κάτι από αυτό μου το treads αλλα σας διαβεβαιώ μπήκα με τον σκοπό να ζητήσω απλά μια συγγνώμη και να ευχαριστήσω κάποια άτομα.

Όπως σας είπα γνώρισα τα forum μέσα από το αβάπτιστο ήσασταν η εκκίνηση μου για να γνωρίσω αλλα μεγαλύτερα forum και να φτάσω σε αυτό που σήμερα είμαι.

 

Να περνάτε καλά και να είστε πάντα χαρούμενη για την κάθε μέρα της ζωής σας...

Να αγαπάτε αυτόν τον μαγικό κόσμο όπου ζείτε και ας προσπαθούν μερικοί να σας τον κάνουν κόλαση.

 

 

Για όσους θυμούνται είμαι ο 123. :smilewink:

Χάρηκα που μετά από τόσο καιρό ξανά είδα το αβάπτιστο.

Αν θέλετε βεβαια μπορείτε να μπλοκάρεται και αυτόν τον λογαριασμό, εγώ αυτά που είχα να πω τα είπα, ούτος η άλλος δεν σκέφτομαι να μείνω στο αβάπτιστο μετά από εκείνο το βεβαρημένο παρελθόν μου. :getreal:

Φιλικά Νίκος. :)

Edited by 1234
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δε μένεις; Αν σε ενδιαφέρει ο χώρος και το αντικείμενο της σελίδας (γιατί αυτό πρέπει να είναι το κίνητρό σου) μείνε. Και εγώ δεν είμαι τακτικός πελάτης λόγω χρόνου. Μόλις καταφέρνω όμως να ξελασκάρω μπαίνω και ρίχνω μια ματιά.

 

Και αν κάποια στιγμή είχες συγκρουστεί με κάποιους ας συμπεριφερθούμε όλοι σαν τα μικρά παιδιά. Που όσο και να λογοφέρουν πάλι μαζί θα παίξουν. Αλλά θα μάθουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ξανάρθες 1234 και μάλιστα με ένα τόσο όμορφο μήνυμα!

Φυσικά και είναι δεκτή η συγνώμη σου και σ'ευχαριστώ γι'αυτήν.

Δεν χριάζεται να φύγεις από το Αβάπτιστο. Όλοι κάνουμε λάθη κατά καιρούς αλλά το σημαντικό είναι να τα καταλαβαίνουμε. Όταν αυτό συμβαίνει, μπορούμε πλέον να τα αφήσουμε πίσω μας. Αν θέλεις λοιπόν να μείνεις κοντά μας, θα ήταν σίγουρα ευχάριστο.

 

Νά 'σαι πάντα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1234...

 

Τα πάντα ρείν .... και αυτό αφορά και τους ανθρώπους. Δεν νομίζω οτι υπάρχει κανείς τόσο μνησίκακος εδώ που να παραμένει σε κάποιες παρελθοντικές συζητήσεις για να δημιουργήσει μια γνώμη και να την κρατά αιωνίως για ενα άτομο, που πέρασε μόνο ενα φεγγάρι εδώ.

 

Με μια φράση... γιατί δεν μένεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...