Jump to content

μπειτε τωρα εδω!


tigerrrr
 Share

Recommended Posts

:ghost:

 

http://www.whitenoisemovie.com/

 

ΕΕΕΕΕΕΕρχετεεεεε!!!!!!!Μια Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Η ταινια σχετικα με το EVP!Μειτε μεσα στο site εξερευνηστε το και απαντηστε στις ερωτησεις περι θανατου-μετενσαρκωσης κτλ.Πριν κανετε εντερ στην σελιδα ανοιξτε τερμα τα ηχεια για να παθετε το σοκ που επαθα και εγω!μπρρρρρρρρρ.... :ghost: Ακουγονται και οι φωνες...μπρρρ

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο πρέπει να είναι πολύ καλή ταινία για τις μέρες μας!!!

 

Άντε να δούμε μήπως τρομάξουμε και λίγο γιατί τα περισσότερα θρίλερ μόνο μικρά παιδιά μπορούνε να τρομάξουνε.Εγώ προβλέπω να μήν κοιμάμαι τα βράδυα χεχε.

Με τους ζωντανούς νεκρούς τρομοκρατούμε πάρα πολύ και είναι ο μεγαλήτερος εφιάλτης μου αλλα και τα φαντάσματα πλησιάζουν αυτή την ατμόσφαιρα.στοιχειωμένος νεκρός και έτσι.

Link to comment
Share on other sites

στοιχειωμένος νεκρός και έτσι.

 

Να! με κατι τετοια εγω χε...μαι απο τον φοβο μου :( !Δεν εχεις ιδεα ποσο φοβιτσιαρα ειμαι!Τοτε με το μπαστουνι της γιαγιας,Ειχα παγωσει :cold: και η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη :shocked: !Φοβομουν μηπως μου μιλησει!!!!!!!!!! :001almostcry: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να! με κατι τετοια εγω χε...μαι απο τον φοβο μου :( !Δεν εχεις ιδεα ποσο φοβιτσιαρα ειμαι!Τοτε με το μπαστουνι της γιαγιας,Ειχα παγωσει :cold:  και η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη :shocked: !Φοβομουν μηπως μου μιλησει!!!!!!!!!! :001almostcry:  :wacko:

 

 

:shocked::shocked::shocked:

oh my god

:blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...