Jump to content

Καλώς ανταμώνουμε!


 Share

Recommended Posts

Γεια σε όλους!

 

Είμαι εντελώς αρχάρια, ή, πιο σωστά, ακόμη στο ψάξιμο για το αν και κατά πόσον το μονοπάτι της Τέχνης είναι για μένα. Πολλά συγχαρητήρια γιατί, μέσα στην πληθώρα των (παρα)πληροφοριών η ιστοσελίδα σας δείχνει πως προσπαθεί να κρατήσει "χαρακτήρα". Υπάρχουν πολλά ερωτήματα που θα ήθελα να θέσω, για όποιον βεβαίως έχει τη διάθεση και το χρόνο να μου απαντήσει, και πραγματικά πιστεύω πως θα συναντήσω εδώ τους κατάλληλους ανθρώπους που θα διαφωτίσουν αντί να μπερδέψουν και να συσκοτίσουν.

 

με αγάπη

 

Νίφρεντιλ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες λοιπόν!

Διάθεση υπάρχει, τον χρόνο τον βρίσκουμε, οπότε όταν θελήσεις να θέσεις ερωτήσεις ανοίγεις ανάλογα τόπικ :)

(ρίξε βέβαια μια ματιά μήπως και βρεις ερωτήματα που θες απαντήσεις)

 

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

η ετήσια συνδρομή την οποία είσαι νομικά δεσμευμένη να πληρώσεις με το που γράφεσαι είναι 1499,99 ε και 2 λίτρα αίματος :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh: πλάκα κάνω εννοείται

Link to comment
Share on other sites

η ετήσια συνδρομή την οποία είσαι νομικά δεσμευμένη να πληρώσεις με το που γράφεσαι είναι 1499,99 ε και 2 λίτρα αίματος :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh: πλάκα κάνω εννοείται

 

Sevando καλώς σε βρήκα. Ένα να ξέρεις, είμαι εθελόντρια στην αιμοδοσία, άρα μερικά λίτρα παραπάνω δεν με φοβίζουν!

Νίφρεντιλ

 

Υ.Γ. Αλλά δεν μου είπες τις προτιμήσεις σου σε ομάδα και ρέζους... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

σε θαυμάζω γι'αυτό και μπράβο. και εμάς στην σχολή μας βάζουν και δίνουμε εθελοντικά. το θέμα δεν είναι όμως αν φοβάσαι να δώσεις το αίμα αλλά που θα το χρησιμοποιησουμε μουαχαχαχα(το τέλος του κόσμου έρχεται) και πλαι καλωσηρθες και αν χρειαστεις τπτ εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Sevando, Sabrina, Kailor και τα υπόλοιπα παιδά, βρείτε με στο παράξενες ιστορίες και όντα άλλων κόσμων.

Please read and help!!!

 

 

Live Long And Prosper,

Niphredil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...