Jump to content

Twilight The Movie


 Share

Recommended Posts

Επειδή έχω την αμυδρή υποψία ότι κάποιες κοπέλες που είχαν δει το Harry Potter 4 είχαν προσέξει τον έτερο πρωταθλητή του Χογκουαρτς, Σέντρικ σας παραδίδω την νέα του ταινία με teaser trailer. Αν δεν έχετε δει την ταινία δεν πειράζει αλλά αν την είδατε αποκλείεται να μην τον Θυμάστε.....

 

http://movies.yahoo.com/movie/1810010670/infotwilight_smallteaser.jpg

 

robert_pattinson39.jpg

 

post-276-1213121258.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μάλιστα λυπήθηκα που μου τον σκότωσαν τόσο γρήγορα!!

Κούκλος το παιδί και καλός ηθοποιός!!!

Και ευχαριστώ έψαχνα φώτο του και δεν έβρισκα!! :smilewink: :)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, δεν μπορώ να πω.... Το βιβλίο ήταν καλό, ελπίζω η ταινία να αντεπεξέλθει και όπως λέει και κάποια άλλη 'κολλημένη' "Ευχαριστώ Stephenie Meyer γιατί δεν θα βρω κανέναν σαν τον Edward...." Πάει ο γαλάζιος Πρίγκηπας.... ακόμα και για τις λίγες που τον πιστεύουν.... Το νέο του όνομα... Edward Cullen.... Α, ρε Bella τυχερή.... :lol:

 

post-276-1213348655.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δυστυχώς δεν μπορώ να πω ότι έχω την καλύτερη γνώμη για το εν λόγω franchise. Τα βιβλία μου φαίνονται σαν κακή αντιγραφή της Αν Ράις (Συνέντευξη με ένα Βρυκόλακα κλπ) στο ύφος τους (και αν ο συγγραφέας δεν έχει προσωπικό ύφος, βράστα). όσο για το concept "θνητό κορίτσι - βαμπιρ αγόρι, καταδικασμένος έρωτας κλπ"... Buffy - Angel... το εργο το έχουμε ξαναδεί δηλαδή. Και με καλύτερες ερμηνείες.

 

Και τώρα που τέλειωσα το θάψιμο, ας ξαποστάσω λίγο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...