Jump to content

Και φυσικά οι φωτιές συνεχίζονται...


Anor
 Share

Recommended Posts

άντε τι μιλάτε και δεν πάτε να κάνετε τίποτα. Πάτε να βοηθήσετε.

 

:offtopic: Εμάς έβαλαν ολόκληρο Δήμο εθελοντές πυροσβέστες κι εγώ είμαι μέσα. Με έβαλαν από 1 Αυγούστου μέχρι 30 Σεπτεμβρίου.

 

Με το ζόρι μας έβαλαν. Έβαλαν δηλαδή πείρπου στα 2000 άτομα εθελοντές για όλο το Νότιο Πήλιο + τους κανονικούς πυροσβέστες που έχουμε και κάνουν πολύ καλή δουλειά. :offtopic:

Edited by kailor
Link to comment
Share on other sites

άντε τι μιλάτε και δεν πάτε να κάνετε τίποτα. Πάτε να βοηθήσετε.

 

 

Με το ζόρι μας έβαλαν.

 

Γαμάτη ιδέα!!!

Όχι μόνο θα τρώνε τα λεφτά του προϋπολογισμού για την δασοπυρόσβεση, θα κάνουν και την δουλειά τους τσάμπα! Και η πίττα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος.

Αυτή είναι η εφευρετικότητα του Έλληνα!

Τελικά ο Έλληνας δεν θα πεθάνει ποτέ*!

 

 

*όσο θα βρίσκει κορόιδα

Link to comment
Share on other sites

Γαμάτη ιδέα!!!

Όχι μόνο θα τρώνε τα λεφτά του προϋπολογισμού για την δασοπυρόσβεση, θα κάνουν και την δουλειά τους τσάμπα! Και η πίττα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος.

Αυτή είναι η εφευρετικότητα του Έλληνα!

Τελικά ο Έλληνας δεν θα πεθάνει ποτέ*!

 

 

*όσο θα βρίσκει κορόιδα

 

 

λυπάμαι που θα σε απογοητέψω Αρχάγγελε, αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα. Καλά κάναν και μας βάλαν εθελοντές για τον λόγο ότι προστατεύουμε τα χωριά μας.

 

Έτσι όπως το λές, είναι σαν να λές καίγεται το σπίτι μου και δεν κάνω τζαμπέ δουλειά. Θα το έκανες αυτό, δηλαδή να καίγεται το σπίτι σου και να πείς δεν βοηθάω, υπάρχουν οι πυροσβέστες και ειδικά αφού δεν πληρώνομαι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...